820 Shares 8856 views

Waga i wysokość Olgi Buzovoy: tajemnice doskonałej figury

Były członek, teraz lider słynnego serialu „Dom-2”, Olga Buzova uważnie obserwując swoją sylwetkę. Waga i wysokość Olgi Buzovoy znajdują się w stanie równowagi. Teraz waga prezentera telewizyjnego waha się pomiędzy 54-56 kg, ale przez długi czas utrzymywane na tym samym poziomie. A dla tych, którzy nie wiedzą, jak wysoki Olga Buzova informujemy, że dziewczynka jest dość wysoki – około 176 cm, choć dokładnej informacji w tej kwestii. W mediach można znaleźć numery od 171 do 178 cm, a które z nich odpowiada dokładnie wzroście gwiazd, nie jest jasne.

Olga sama wielokrotnie wyrażał figura 178 cm, ale drobiazgowe fani nadal wątpić w prawdziwość jej słów. I jest ku temu powód. Jeśli spojrzeć na zdjęcie, gdzie gwiazda TV show z mężem, może być proste obliczenie matematyczne do obliczania wzrostu Olgi Buzovoy.

Jej mąż – Dmitrij Tarasov, jego wysokość 192 cm pobliżu Olga wysokich obcasach iz podniesionym włosy ..

Załóżmy obcasy 12 cm (minimum), suszarka do 3 cm, a różnica z Tarasowa jeszcze około 5 cm. Okazuje się, że wzrost Olgi Buzovoy równa 172 cm. Liczba ta jest bardziej podobny do prawdy. Wielu przybyszów projektu uczestnicy byli zaskoczeni, że rzeczywistość na „Dom-2” wszystkich dziewcząt, w tym Buzova, niskiego wzrostu.

Obecnie gwiazda TV uważnie obserwując ich ciężar i objętość, spędzając kilka godzin dziennie na siłowni. Olga nie ukrywa, że od urodzenia miała skłonność do tycia. Osobom, które oglądały jej stwierdzenia na temat projektu, można zobaczyć, jak zmienić swoją wagę. W zależności od stylu życia i diety jest zwiększone, a następnie spadła.

Aby osiągnąć wygląd modelu (i wzrost Olgi Buzovoy na to pozwala), trzeba prowadzić aktywny tryb życia i ćwiczenia mięśni. Dla wszystkich jego fanów Olga daje zalecenia dotyczące sposobu, aby utrzymać sylwetkę w dobrej kondycji.

Pierwszym i bardzo ważna zasada – aby dowiedzieć się nie ładować przed pójściem do łóżka. Pochodzące kalorie powinny być spalane na dzień i obfity obiad po godzinie 18.00 może być osadzona na biodrach, udach i brzuchu w postaci fałd tłuszczowych. Warto odnotować fakt, że Olga dał się papierosy, ale wielu, prowadzi to do zestawu dodatkowych kilogramów. Aby uniknąć tego punktu, należy także zrezygnować jedzenia w godzinach wieczornych i nocnych godzin.

Po drugie, należy pamiętać, aby przenieść. Zwłaszcza dziewcząt, siedząc cały dzień w pracy, zatrudnienia lub przy komputerze. Aktywność mięśni uzyskuje się ładunku sportowych. Działania – jeden z elementów sukcesu. lekcje tenisa i tańców orientalnych, zgodnie Buzov doskonale podnieść nastrój i poprawić napięcie mięśni.

Trzeci kluczowy moment – zbilansowana dieta. Surowe ograniczenia gwiazda jedzenie telewizor nie stawia. Niemniej jednak, że pamięta czasy, kiedy „jam” stres. Po rozstaniu ze swoją miłością Buzova nie mógł poradzić sobie ze stresem, więc stała podjadanie doprowadziły do zestawu dodatkowych kilogramów. Pozbyć się z nich nie było łatwym zadaniem. Teraz dziewczynka lekkie sałatki dieta, owsianka, gotowane chude mięso, owoce i warzywa. Buzova Olga, którego wysokość i waga są zbliżone do ideału, uzna za szkodliwe fast foodów, tłustych i słodkich potraw.