581 Shares 6070 views

Denis Grebenuk: biografia

Denis Grebenyuk – młody, energiczny, piękny. Oto w jaki sposób można go opisać w pierwszych minutach znajomości. Jest utalentowany, sukces i wiele nowoczesnych mediów, osób dobrze zorientowanych w nowoczesnej przestrzeni, sprytny i …


Jak to wszystko się zaczęło. Denis Grebenyuk. biografia

O nim wiele powiedzieć. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to szczęście, ulubieniec fortuny, wszystko w jego życiu jest otrzymywany poprzez kliknięcie palcami. W rzeczywistości, z dala od niego, a sukces jest wart ciężka praca, ciągła praca nad sobą i wielkie pragnienie, aby osiągnąć coś w życiu.

Grebenyuk – aktor, reżyser, ale szeroka publiczność jest on lepiej znany jako prezenter. Pierwsze kroki w swojej karierze, zaczął robić więcej w latach dziewięćdziesiątych na STRC „Nowosybirsk”, jak Denis pochodzi z mroźnej Syberii. Nawet jako dziecko było jasne, że facet wyróżnia się z tłumu rówieśników, ponieważ nie tracić czasu na próżno, interesuje się wielu rzeczy, jest już stara się od najmłodszych lat, aby zarobić własne pieniądze, aby czuć się oddzielne i niezależne. Seniority Denis zaczyna się od 13 lat, kiedy pierwsze pieniądze zarabia dostawę pizzy.

Po ukończeniu szkoły dziecko uczy się w tym samym czasie na dwóch specjalnościach, rejestrując się w syberyjskiej Akademii Służby Publicznej. On zawsze chce więcej, stara się być na czas wszędzie, więc szczerze stara się opanować zawodu tłumacza i opanowania umiejętności specjalisty w public relations. Należy zauważyć, że Grebenuk wybrał szkolenie w pełnym wymiarze godzin. Młodzieniec chciał uchwycić wszystko. Ucząca się akademia zorganizował pracę studenta TV operatora.

pierwsze doświadczenia

Potem zaczyna się bardziej poważną pracę. Denis dorabia jako stażysta w lokalnej stacji telewizyjnej, usuwa małe historie o wypadkach w mieście. Rano – wykład. Cykl ten młody człowiek daje wielką przyjemność, bo życie jest w pełnym rozkwicie, a to – „w strumieniu” Później, kilka uwag o jego życiu, Dennis przyznaje, że nie było to łatwe, gdzieś musiał poświęcić swoje studia, ale ogólnie bardzo skutecznie rozwinęła.

Za Denis – godnej doświadczenia w przeglądzie wiadomości sportowych „Ulubione”, społecznie zorientowanych programu „Łatwe!”. Ponadto do pracy, młodzi ludzie wzięli udział w KVN grze zarabia sprzedając systemy satelitarne samochodowych. Po ukończeniu studiów, pracując przez kilka lat na Syberii „Radio” DJ jest dyskoteka. I dla duszy – plus wszystko – jeśli czas zajmuje się muzyką. Jego serce było zaniepokojony instrumentów perkusyjnych, Denis kocha bębnach.

Jak on zawsze mają czas, możemy się tylko domyślać. Ale chyba niepohamowana energia, ciekawość i pragnienie, aby zrobić wszystko, aby osiągnąć znacznie robić swoje.

Praca w firmie zagranicznej. Przeprowadzka do Moskwy

Wtedy nie było doświadczenie w pracy w firmie zagranicznej Kanakna Productions. Od kilku lat, Denis Grebenuk wraz z kanałem załogi udał się samochodem przez kraj, przezwyciężając szalone odległości uczestnicząc w przygotowaniu przenoszenia numerów „Beijing Express”. Jest to wspaniałe doświadczenie, nic porównywalnego.

Potem przenieść się do Moskwy. Następnie Denis wykazał niezwykłe podejście. Odległość od Nowosybirska do telewizyjnego prezentera pokonał kapitału samochodem, w zimie, w środku zimny grudzień.

W Moskwie, twórczego życia i czyraki. Denis przeprowadza transmisje na żywo na kanałach okrągłych, wywiady z wyższych urzędników oraz potężny ludzi. Jednocześnie bierze udział w programach rozrywkowych na kanale „Muz-TV”, w tym „PRO-News», «Cine * mania”, «Muz-TV», «Nowej Fali». Szybkie tempo życia – to jest jego motyw. Denis powiedział, że zawsze starał się, zawsze starał się żyć w ten sposób. Czy praca w redakcji później Aktualności Bloku International. Denis uczestniczył także w przygotowaniu zagadnień transmisji „Gwiazdy tańczą podłogi” i „Gwiazdy taśmy”.

„Małżeństwo Fiction”

W październiku 2008 roku w sprawie przekazywania kanał DTV zaczyna Denis Grebeniuk „małżeństwa Fiction” – ekscytujący reality show, który jest badanie przypadków cudzołóstwa. Dennis prowadzi program w połączeniu z naszymi kolegami Grigoriem Kulaginym. Istotą projektu jest zapewnienie, że redakcja kieruje jeden z małżonków, który podejrzewa swojego partnera o niewierność. Detektywi uczestniczące w programie, stwierdzenia obecności lub braku niewierności przy użyciu różnych urządzeń do tych urządzeń celów :. słuchanie, kamer wideo, itd. Muszę powiedzieć, że ten produkt TV miał wielki sukces z publicznością i trwała dokładnie trzy lata, aż do października 2011 roku, , Patrząc wstecz na pracę, Denis zauważyć, że projekt był bardzo interesujący i trudne zarazem. Gatunek Program kontrowersyjne, odpowiednio, podczas nagrywania może się zdarzyć i wiele razy istnieją różne niestandardowe, czasami śmieszne sytuacje, które wymagane są pewne specyficzne podejście w decyzji. Na ogół pracują w komfortowych warunkach – nie dla Denis. Losy serialu zdecydował przypadek: był zamknięty ze względu na re-branding kanału.

trochę osobisty

Sam Denis, odpowiadając na pytania odnoszące się do rodziny i relacje między ludźmi, powiedział, że jest bardzo dużo widział wystarczająco podczas pracy w programie. Jednak to nie odwracają się od niego wartości, które on uważa się za prawidłowe. Prezenterka telewizyjna twierdzi, że żadnego doświadczenia – jest to rzeczywistość, w której jest tylko złe lub dobre tylko. Doświadczenie pozwala na dokonanie pewnych wniosków i rozwijać. Wzrastać duchowo. Denis lubi mądrą inny wyraz często wykorzystuje je w swoim wystąpieniu i generalnie stara się podążać niezmiennej prawdy. Prezenterka telewizyjna twierdzi, że związek ma sens tylko wtedy, gdy istnieje zaufanie. Uznaje się, że w życiu mu się pewnie iz każdym człowiekiem, były różne sytuacje, i to była zdrada. Ale człowiek stara się zapomnieć złe i skupić się na kilka nieprzyjemnych chwil. Najważniejsze – aby pozwolić na sytuację i przejść – mówi Denis Grebenyuk. I jego żona muszą przestrzegać tych samych zasad moralnych, w opinii prezentera telewizyjnego.

Pracować na kanale TV-3

Po „Marriage Fiction” powinno być jeszcze bardziej interesująca praca na kanale TV-3 w ramach projektu „Ghostbusters”. Denis Grebenyuk bierze udział w formacie programu, który wymaga pomocy, prosimy o kontakt z redakcją na ludzi, aby znaleźć wyjście z trudnych sytuacji życiowych. Prezenter telewizyjny wraz z ekipą filmową podróż do dowolnego punktu na mapie, gdzie stwierdzono obecność zjawisk paranormalnych, aby zrozumieć, co się naprawdę dzieje. Grebenyuk powiedział, że bardzo często na planie spotykają się coś niewytłumaczalnego, że wymyka się racjonalnej logiki. Ale wszystko stara się traktować odpowiednio z cynizmem, z prawidłowym zrozumieniu prawdziwego stanu rzeczy.

Dla swoich trzydziestu czterech lat Denis Grebenuk wiele rzeczy musiałem spróbować w życiu widział wiele i osiągnąć pewne szczyty w swojej karierze. Ale jest jeszcze więcej planów i zadań, które mają być realizowane. Podobnie jak wielu wysoko zmotywowanych ludzi, Denis nie mają wystarczająco dużo czasu na realizację wszystkich swoich pomysłów. Zbyt wiele, a on próbuje złapać zbyt wiele, chce powiedzieć światu. Być może w przyszłości, po nadawca zrozumie, że nie było za niezbędne doświadczenie, będzie przejawiać widzowi pełną warstwę produktu, a jednak … Powodzenia Denis!