702 Shares 2275 views

„Raj” (Sala Bankietowa, Moskwa): opis, adres

Potrzebny jest komfortowe i luksusowe miejsce do organizowania imprez świątecznych? „Paradise” – sala bankietowa, która zapewnia szeroki zakres możliwości. Jest kilka sal o różnej wielkości, wysoka jakość usług i żywności, które dostaje dobre recenzje. Ma wszystko, co potrzebne na niezapomniany wypoczynek.

great Hall

Kompleks bankiet „Raj” oferuje swoim gościom możliwość wyboru spośród sześciu pokoi, każdy z innym wystrój, nastrój i zdolności. Jest miejsce do organizowania imprez na dużą skalę z królewskiej skali dla 600 osób i małą komorą na wypoczynek, dla maksymalnie 30 osób. To ostatnie jest szczególnie ważne, ponieważ znalezienie dobrego, przytulny pokój jest o wiele trudniejsze.

Duża sala bankietowa jest gotowa pomieścić 200 osób do 600. Jego charakterystyczne cechy – luksus i zakresu. Ogromna przestrzeń zdobią złocone sztukaterie sufitu jest stylizowany na błękitne niebo, ogromnymi kryształowymi żyrandolami, jakby w pałacu bajki, czerwone i złote miękkie dywany. Wysiłki dekoratorzy pokój zamienia się w coś niezwykłego.

„Versailles” i włoski

W projekcie „Versailles” sali również obecnych złotymi refleksami, ale w połączeniu z zielenią. Reszta tej samej skali i luksusu na uroczystości dla maksymalnie 100 osób.

Włoski pokój – ten sam zakres królewski złoty czerwony, profile i wspaniałe żyrandole. Aby przeprowadzić program rozrywkowy i muzyka są wyposażone w podłodze sceny tanecznej i komfortowy.

„Garden of Eden” i lato ganek

Nazwa pokoju „Garden of Eden” mówi samo za siebie. Jest to mały, przytulny raj, zaprojektowany na uroczystość w małym gronie. Pojemność – 30 osób w ogóle. Duża ilość świeżych kwiatów, delikatny fioletowy odcień ścian, duże okna i niezwykłe detale sprawiają, że pokój ten szczególnie przytulne.

Idealnym miejscem na uroczystość rejestracji na miejscu będzie w ciepłym i malowniczym porze roku letni taras, który znajduje się restauracja „Raj” (Moskwa). Werandy znajdują się na dziedzińcu, który ma oddzielne wejście. W sumie dziewięć, każdy z nich jest bardzo elegancki i schludny.

Dla doskonałego obchodów ważne jest, aby wszyscy, nawet tam, gdzie goście będą czekać na początku uczty. W „Raju” w tym celu mieć sala bankietowa. To jest nie mniej bogato zdobione niż pokoje. Można pokryć lekki stół z owoców i przekąski dla gości komfortowo oczekiwać początek imprezy, aby komunikować się i poznać siebie.

Restauracja "Shahin Shah"

Oprócz ogromnej sali bankietowej jest oddzielna restauracja, która jest również bardzo interesująca. W przeciwieństwie do stylu pałacowego „Raj” jest odtwarzany orientalny smak. Kolorystyka restauracji „Shahin Shah” jest jasnobrązowy. Sala może pomieścić 200 osób.

Usługa obejmuje nie tylko czynsz, ale także utrzymanie, przygotowanie scenariusza święto, strzelanie organizacji. Można również skorzystać z usług wizażystki i stylistki. O rejestrację przestrzeni w restauracji są zawodowi floryści, którzy przekształcają salę, jak chcesz.

Jeśli święto nie pociąga za sobą dużą liczbę gości, jest możliwość wynajęcia VIP-Hall. Ponadto, nie trzeba się martwić o gości, którzy przychodzą ze swoimi dziećmi. Dla dzieci zorganizowane zostaną pokój dla dzieci z artystów i wykwalifikowanych nauczycieli.

W przeciwieństwie do sali bankietowej do restauracji, można przyjść i tak po prostu, nie na wakacje. W menu – dużo potraw gotowanych na węglach (mięso, warzywa, drób, owoce morza) w Saj, domowej roboty chleb z tandoor, pilaw, Khinkali. Są chude i menu dla dzieci. Lista win – piękny zbiór napojów nie tylko producentów europejskich, ale również z Gruzją, Armenią. istnieją wódki i piwa w menu w barze. Są koktajle, ale wszystkie cztery rodzaje napojów alkoholowych i bezalkoholowych osiem wariantów.

Przestrzeń dla dzieci

„Paradise” – sala bankietowa, która ma tradycję świąt rodzinnych. Tak, że rodzice mogą w pełni cieszyć się wakacjami, spędzać czas spokojnie i zrelaksowany, restauracja jest organizowane przedszkola dla najmłodszych.

Kształt wypoczynek zależy od pory roku i pogody za oknem. Jeśli jest ciepło i sucho i świeci słońce, dzieci mogą iść do otwartego wyposażony plac zabaw. Tutaj mają bezpieczne zjeżdżalnie, piaskownica i huśtawka.

Jeśli pogoda nie sprzyja do gry na świeżym powietrzu, znajduje się wygodny pokój z miękkimi dywanami podłogi, wygodne stoły i kanapy, w celu opracowania i materiały zabawek dla dzieci do działań twórczych. Wszystkie zabawki są nowoczesne i bezpieczne.

Dzieci będą przechowywane pod nadzorem profesjonalnych pedagogów i animatorów zrobi wszystko, aby dzieci nie nudzą.

menu

Osobliwością tego miejsca jest to, że menu jest bardzo bogate i zróżnicowane. Dzięki takiemu podejściu, jest danie na prysznic każdy gość z preferencji.

Inna kuchnia: gruziński, ormiański, japońskie, europejskie. dekoracja stołu zostanie wykonany w całości dania gorące – pieczone tusze cieląt, świń, jagnięciny, gęsi, kaczki, indyki. Dla miłośników ryb – nadziewane szczupaki, jesiotr, jesiotra. Szczególnym przysmakiem – homar lub krab królewski. Jeśli wybierzesz danie do świętowania, to z pewnością wytwarzają silne wrażenie na gości.

Warto zwrócić uwagę na pilaw i Kotlety. Istnieje kilka gatunków, wszystko bardzo smaczne gotowane. Dobre i tradycyjne dania kuchni gruzińskiej: Khinkali, mchadi, khachapuri, lobio, sacivi. Kuchnia ormiańska: bażanty wina, słodki ślub pilaw, dolma.

Ciekawe nietypowe przekąski: szynka z melonem, różne domowe sery, owoce morza, marynowane warzywa.

„Raj” (sala bankietowa): Adres

Lokalizacja – to kolejny powód do dumy w tej instytucji. Restauracja Lokalizacja: ul. Marszałek Zacharow, budynek 6, budynek 1 Najbliższa stacja metra – jest „orzech” i „Domodiedowo”.

Obok restauracji jest Tsaritsyno Park, który jest malowniczy o każdej porze roku. Na ślub jest tylko wybawieniem. Tutaj można zrobić spacer i świąteczną sesję zdjęciową. Zdjęcia zrobione na tle natury, zawsze wyglądają bardzo korzystne w albumie. Ładne i że po przejściu nie trzeba podróżować daleko, restauracja z ustawionych stołach – w odległości spaceru.

Goście, którzy korzystają z prywatnych samochodów, będzie mile zaskoczony obecnością strzeżonym parkingu w pobliżu restauracji. Oni nie muszą się martwić o bezpieczeństwo maszyny.

Ponadto, „Raj” (Banquet Hall) jest gotowy, aby zapewnić transfer, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Omówienia szczegółów i rezerwacji terminu dogodnego zadzwonić 8 (495) 780-00-06. pokój zamówienie lub zadzwoń powrót może być i specjalny formularz, który jest dostępny na miejscu restauracja. Śledź wiadomości i korzystny kapitał komfortowe w grupach „VKontakte”, „Facebook” lub „Instagram”.

„Raj” (sala bankietowa): Opinie

Uwagi dotyczące tej restauracji dość dobre. Kompleks jest nazywany elegancki, idealny na wesela i imprezy rodzinne, chwalone światło i dźwięk. Istnieje tu znowu są ludzie, którzy szukają z usług organizacji imprez, które charakteryzuje instytucję bardzo dobrze. Wart gości pieniądza rozważyć optymalne.

Również zostawić dobre opinie o tej restauracji i gości Shaheen Shah. " Piszą, że personel przyjazny, szczęśliwy muzyka na żywo, przestronny parkiet, smaczne potrawy, zwłaszcza kebaby.