656 Shares 8949 views

Owoce liczi. Bright, smaczne i pożądane

Egzotyczne owoce liczi na jego niezwykły wygląd nie wygląda jak owoce, które rosną w naszej strefie klimatycznej. Gdy pierwszy raz go zobaczyć, jest on autentycznie zaskoczony, następnie zmieszany. Szczególnie niepokojące powlekania płód. Ma miękkie kolce jak ciernie, ale to, co jest w środku jest przerażające. Absolutnie nie jest jasne, że jest jadalne, a głównym pytaniem jest, jak je jeść.

To owoce południowe jest coś, czego nie wiem, to jest zbyt jasny i piękny, ale żeby go poznać bardzo pożądane. Nagle, to jest tak smaczne jak atrakcyjny wygląd?

Liczi – owoc jest najbardziej znany w Azji Południowo-Wschodniej, a on przyszedł z Chin, gdzie rośnie ponad 2000 lat. W dawnych czasach, owoc ten był używany zamiast waluty. Istnieje około 100 gatunków roślin.

China Southern Sun malować egzotyczne owoce liczi szlachetne odcienie kolorów z różowego na brązowy. Piękno to jest po prostu niesamowite, kiedy owoce w klastrach i dojrzały, wyglądają jak spraye szlachetnych czerwonych rubinów. Wielkość liczi około 5 centymetrów, waga 15-20 g.

Gdy owoc dojrzewa, staje się jasny czerwony lub różowy kolor i ma kształt owalny. Dlatego też, gdy wybierzesz ten cud owoce, należy zwrócić uwagę na kolor. Owocem ciemnym kolorze bez smaku, ponieważ utrudniała długo i witamin w nim nie jest.

Można porównać z wiśni i śliwek liczi, ale analogia nie jest dość dokładne, ponieważ tego owocu podobnego do siebie. To jest po prostu warto spróbować.

W Chinach, „owoc królewski” czy owłosiony owoc zwany owoców liczi. Rosnąca go – jest to długi i żmudny, gdyż jest wymagający klimat pasuje mu subtropikalnych i tropikalnych. Drzewa i owoce w niskiej temperaturze. Matrycy

Rośnie piękne i kolorowe bukiety na wiecznie zielone drzewa, wysokość drzewa 10 metrów. Liście są ciemnozielone, faliste na krawędziach i lekko wydłużone. Kufer z ich eleganckim, szarym kolorze, w klastrach jest około 3-15 owoce. Nie trzeba drzewo z jasnym owoców jest już przedmiotem podziwu, przypomina kilka dziwnych kolorach.

Zbiór odbywa się od maja do czerwca, wczesne dojrzewanie w maju, określa szczególną wartość tego owocu. W tej chwili nie ma niedobór witaminy, ponieważ inne owoce nie są jeszcze dojrzałe. To wyjaśnia jego znaczenie na rynkach światowych.

Po wylądowaniu dopiero po 10 roku zaczynają przynosić owoce liczi owoców rosnących plantacji który został opóźniony przez wiele lat. Rentowności wzrosły stopniowo w ciągu 20 lat. Owoce ostrożnie oderwać wraz z częścią oddziałów owoców i liści, więc są one najlepiej transportować w sklepie.

Jak każdy południowej, owoców pieszczone przez słońce, w ciele słodkim liczi wina o delikatnym odcieniu gałki muszkatołowej. Płód ma specjalną kości, zaskakująco przypominający z oczami odstraszania zwierząt. To dzięki barwach kamienia, liczi chińskie zwany „dragon eye” i przypisać do niego właściwości magiczne. Na przykład, owoc ma definicji jako „owoc miłości” czy „przyjemność dawcą”. W rzeczywistości, kieliszek szampana z liczi – prawdziwa rozkosz.

Owoc lychee służy do wykonywania wspaniałych win, Chińczycy nazywają to wino, które „porusza duszę.” Nie ma innego sposobu, aby utrzymać owoce – to jest suszony na słońcu, i jako taki został powołany orzechów liczi.

Gourmet dostarczane deser owoce schłodzone, skórka nacięte i rozprzestrzeniania egzotycznych radością skoczni dużej lodu.

Wiele wieków w Chinach, jak liczi, nie tylko dla wyrafinowanego smaku, ale także za cenne właściwości lecznicze. Obniża poziom cukru we krwi, poprawiają funkcjonowanie trzustki i nerki. Ale główną wartością nim – to wysoka zawartość kwasu nikotynowego, które aktywnie walczą przeciwko miażdżycy.

Od dawna wiadomo, że mieszkańcy Azji Południowo-Wschodniej cierpią z powodu tej nieprzyjemnej choroby jest znacznie mniej powszechne niż w Europie. Cóż, kiedy na każdym dworze chińskiego rośnie niezwykle smaczne i zdrowe lekarstwo.

W naszej strefie klimatycznej liczi mogą być uprawiane na parapecie, aby rzucić kości „dragon eye” w doniczce i poprosić o drzewa rosną i mogą być cud.