428 Shares 6392 views

Jak zmienić język w różnych OS

Każdy użytkownik komputera jest często wymagane, aby zmienić język wprowadzania. Rosyjskojęzycznej użytkownicy muszą przełączyć się pomiędzy co najmniej dwoma językami. Konieczne jest zarówno do pracy jak i wypoczynku. Jednakże systemy operacyjne różnych producentów mają pewne cechy, które trzeba znać i zastanowić zanim przełączyć język. W chwili obecnej najczęściej wrapper do pracy z urządzeniami elektronicznymi jest:

1) Vindous.

2) Android.

3) Mac OS.

Pomijając fakt, że systemy operacyjne różnych twórców i realizować różne sposoby, aby zmienić język, ale także zawiera w sobie kilka dogodnych metod, aby wykonać tę procedurę, i dokonać zmian tych ustawień. A ponieważ programy te są bardzo rozpowszechnione, a następnie, odpowiednio, każdy użytkownik będzie przydatna wiedzieć, jak klawiatura przełącza się na każdej z nich.

Z trzech, najbardziej popularna jest mniejszy Mac OS. Można to łatwo wyjaśnić, ponieważ koszt produktów z firmy Steve Jobs jest dość wysoki, a to jest uzasadnione, czy nie, każdy musi zdecydować. Jednakże, wysoki standard umożliwia produkty z systemem Mac OS zawsze znajdzie swoich odbiorców. Aby zmienić układ klawiatury w programie jest kombinacja klawiszy «CMD + spacja”. Jeśli trzeba usunąć lub dodać język do używania, należy przejść do „Ustawienia systemowe”, wybierz sekcję gdzie „Język / text”. W otwartym oknie zaznacz pole wyboru pola obok odpowiedniego języka dla użytkownika.

Jeśli chodzi o Androida, szybko rosnąca popularność systemu operacyjnego po prostu wymaga od każdego, aby nauczyć się podstaw pracy z nią. Oczywiście, wiedząc, jak zmienić język jest ważnym elementem pracy z dowolnej powłoki. Przede wszystkim, aby być w stanie zarządzać językami, należy przejść menu „Ustawienia”. Musi wybrać podmenu „Język / klawiatura”. Edycja układ to możliwe, w języku „Input” albo przycisk „Wybór języka”, nazwa zależy od wersji oprogramowania Android.

Tak więc, wybierając odpowiednie opcje językowe dla funkcjonowania systemu, który będzie wyświetlany na przycisku „przestrzeni”, można bezpośrednio zobaczyć, jak zmienić język na Androida. W tym celu, możliwości ekranów dotykowych. Zmiana między opcjami układu zestaw wystąpią w ruchu ślizgowym spacji.

Wybór języków w Vindous poprzez menu „Opcje regionalne i językowe”, który znajduje się na „Start”, „Panel sterowania”. Dwukrotne kliknięcie lewym przyciskiem myszy otwiera okno, w którym należy przejść do zakładki „Języki”. Naciśnij przycisk „Więcej”, aby dodawać nowe i usuwać stare. Zeby zobaczyć odpowiednią opcję podstawowych operacji „Dodaj” i „Usuń”. Tutaj można wybrać kombinację klawiszy jest odpowiedzialny za przełączanie i wyświetlanie paska języka w realizacji zadań na pulpicie. W Vindous korzystać z dwóch wspólne podejście do przełączania pomiędzy wybranymi językami. Ta «Shift + Alt» i «cntrl + Shift».

W ten sposób, wiedząc, jak zmienić język, można przyspieszyć proces adaptacji w trakcie opracowywania nowego systemu operacyjnego lub urządzenia, które wykorzystuje użytkownik przyzwyczajony do przełączania ustawień.