825 Shares 2897 views

Jak migać Samsung Galaxy S3? Chiński lampa błyskowa Samsung Galaxy S3

Po długim użytkowania smartfonu w niektórych przypadkach konieczne jest przeprowadzenie jego oprogramowania firmware. Pomoże to zwiększyć szybkość i znacznie uaktualnić, kilka odmian funkcji urządzenia (w zależności od rodzaju stosowanego oprogramowania). Galaxy S3 – jeden z najbardziej popularnych smartfonów w swoim czasie. Jednak nie wszyscy właściciele wiedzą, jak migają Samsung Galaxy S3.


Co warto rozważyć przed firmware?

W celu zmiany oprogramowania wykonywane skorzystali następujący proces musi uwzględniać niuanse. Przed migać Galaxy S3, trzeba upewnić się, że akumulator naładowany więcej niż 50%. Warto również biorąc pod uwagę, że zużyte zasilacze nie mogą posiadać wymaganą ilość czasu smartfon jest włączony. W związku z tym trzeba przeprowadzić firmware na urządzeniu z dobrym zasilaczem.

Przed rozpoczęciem dokonywania zmian w oprogramowaniu należy zachować wszystkie niezbędne pliki z pamięci telefonu. Wynika to z faktu, że mogą być one usunięte podczas instalacji oprogramowania. Ponadto, aby skopiować wymagane nowe pliki potrzebują pewnej ilości wolnej przestrzeni wirtualnej. O książce telefonicznej w pamięci telefonu, a nie zapomnij, jak istnieje możliwość utraty danych.

Firmware Galaxy S3 można przeprowadzić praktycznie każdy posiadacz telefonu inteligentnego, który posiada umiejętności do pracy na komputerze przenośnym. Ale musi przestrzegać wszystkich zasad postępowania.

wymagane oprogramowanie

Musimy następujące programy:
1. Odin PC.
2. Odzyskanie zegarku.
3. Firmware dla Samsung Galaxy S3.
4. sterowniki Samsung.
5. Ustaw „Google” opartych aplikacje.

Po tym wszystkim oprogramowanie zostało pobrane i zainstalowane, można przejść bezpośrednio do instalacji oprogramowania.

Może to zakłócać?

Zanim zaczniesz, musisz trzymać się programu antywirusowego. Wynika to z faktu, że niektóre pliki, które zostaną wykorzystane podczas instalacji oprogramowania, można określić jako informacja złośliwego oprogramowania antywirusowego. W tym przypadku będzie blokować programy pracy. Jak migać Samsung Galaxy S3 z oprogramowania antywirusowego na komputerze, wielu użytkowników są świadomi: aby tymczasowo zawiesić ochronę lub dodawać foldery i programy używane w wyjątku – sposoby ograniczające działanie takiego oprogramowania dużo.

Po wykonaniu powyższych nie jest tak trudne, ale niezwykle ważne i obowiązkowe warunki, można kontynuować przygotowania do instalacji oprogramowania na telefonie Galaxy S3.

instalacja oprogramowania

Do wykonywania pracy będzie potrzebował sterowników Samsung, który rozpoznaje smartphone, jak również programu PC Odin. Proces instalacji nie różni się od konwencjonalnej instalacji narzędzi i oprogramowania: trzeba przestrzegać wszystkich zaleceń i wybierz niezbędne elementy. Programy te są konieczne i niezbędne dla realizacji planowanych prac. Aby dowiedzieć się, jak migają Samsung Galaxy S3 bez nich, konieczne jest, aby mieć bardziej dogłębną wiedzę w programowaniu i dobrze zorientowanych w większości systemu telefonicznego.

Przygotowanie telefonu

Aby uruchomić oprogramowanie firmware należy przełączyć telefon do pobrania Mode:
1. Całkowicie wyłączyć telefon.
2. Jednocześnie naciśnij i przytrzymaj przez chwilę przycisk „Power”, „Ciszej” i „domu”. Podobna kombinacja klawiszy załaduje specjalne menu.
3. Po tym, pojawi się ostrzeżenie, w którym naciśnięcie „Volume Up”.
4. Powinieneś zobaczyć robota zielony obraz na środku ekranu, a to oznaczać będzie włączenie żądanego trybu.

Wykonywanie tej pozycji jest obowiązkowe. Tylko w tym przypadku możliwe jest, aby dokonać zmian w oprogramowaniu telefonu i przygotować go do instalacji nowego firmware. Takie menu powinna pojawić się podczas zaciskania klucze vysheoboznachennyh na wszystkich oryginalnych maszynach tego modelu.

Ustawienie Trasa-prawa, aby móc dokonać zmian

W celu ustalenia Route-prawo, trzeba uruchomić wcześniej zainstalowany program Odin. W wyświetlonym oknie kliknij PDA «», a następnie staramy się plik o nazwie «CF-Auto-korzeń», wtedy można podłączyć telefon do komputera. Po podłączeniu powinna zaświecić się na niebiesko pola ID: COM. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, można nacisnąć wirtualny przycisk «Start». Proces Rutovaniya zwykle przebiega szybko. Po wyświetlany, a jej zakończenie powinno pojawić «RESET» telefon zostanie automatycznie ponownie uruchomiony w trybie zmiana trasy-praw. Następny smartfon, należy ponownie uruchomić w trybie normalnym, a następnie można wyłączyć go z komputera. Rutovanie jest konieczne, aby móc modyfikować oprogramowanie, które jest zakazane przez producenta.

Ustawienie „rekaveri”

W celu realizacji tego elementu, trzeba wprowadzić inteligentny telefon w trybie Download Mode, która prowadziła powyższy proces. Następnie uruchom program Odin. Podłącz telefon do komputera za pośrednictwem ponownie oryginalnego kabla, należy nacisnąć przycisk «Start». Po zakończeniu telefonie należy ponownie uruchomić proces.

Instalacja oprogramowania

W tej sekcji można bezpośrednio nauczyć się migać Samsung Galaxy S3, jak poprzednia akcja była tylko etapem przygotowawczym.

Cały proces składa się z następujących głównych punktach:
1. Włącz telefon.
2. Podłącz go do komputera w trybie dysku do przechowywania wymiany danych.
3. Skopiuj firmware do pamięci wewnętrznej i zestaw „Google”. Warto pamiętać, że konieczne jest, aby pomieścić wszystkie pliki.
4. Wyłącz telefon.
5. Po całkowitym zamknięciu, a my nacisnąć i przytrzymać przycisk „Power”, „Volume” i „Home”.
6. Po pobraniu trzeba zrobić rekaveri wytrzeć.
7. Zainstaluj oprogramowanie następująco: zatrudnić Install zip z sdcard i znaleźć rekrut firmware zainstalować zip z sdcard i znaleźć zestaw „Google”.
8. Uruchom ponownie telefon.

Jeśli cały proces został wykonany prawidłowo, animacja startowy powinien pojawić się na ekranie. W tym trybie urządzenie będzie ładowane z nowym firmware. Chiński lampa błyskowa Samsung Galaxy S3 bez zestawu standardowego oprogramowania od niemożliwe, ale takich urządzeń producenta telefonu mogą znaleźć inne oprogramowanie i jak je zainstalować.

Jeśli niektóre z powyższych zaleceń dotyczących instalacji nowego oprogramowania nie są spełnione, istnieje możliwość utraty starego oprogramowania. Dlatego podczas pracy musi być ostrożny, bo jeśli instalacja oprogramowania została uruchomiona, należy wypełnić obowiązkowo. W przeciwnym przypadku nie będzie działać.

piąta generacja

Jeżeli jesteś dumnym właścicielem Galaxy S5, możemy zauważyć, że proces nakłuwania nie różni się od powyższego. Mówi się, że w informacji o użytkowniku firmware (Ustawienia, a także programy) nie zostaną usunięte – wszystko, co stwierdzono na smartphone i pozostanie tam po zakończeniu procesu firmware. Pamiętaj, że jeśli firmware nie powiedzie się, urządzenie może nie zostać przywrócony bez pomocy specjalistów. Aby uniknąć takich problemów, trzeba spełniać określone warunki. Przede wszystkim, trzeba wykonać, aby smartfon jest w pełni naładowany. Następnie sprawdź prowadzi przez który odbędzie się w wydajności oprogramowania. Twierdzimy, że komputer osobisty, przy czym proces ten będzie realizowany EEPROM, działa prawidłowo i nie wydaje „niebieskie ekrany”, nie jest wyłączona, to nie zostanie uruchomiony ponownie. Ostrożnie studiowania instrukcji, a następnie przystąpić do procesu firmware. uzupełnienie komputer UPS, który jest w stanie pracować na rozwieranie co najmniej dwadzieścia minut.