89 Shares 6599 views

Lifan Smiley – opis i charakterystyka

Wiele osób nie rozumie, co ten samochód jest przyjemny dla ludzi. Dość mały samochód, aby wygodnie siedzieć w nim zupełnie. Lifan Smiley ma kilka wad. Wszystko może nagle zapala się lampka poduszki powietrzne. Dzieje się tak z powodu słabych połączeń w złączach kablowych. Kolejny minus – to drgania kierownicy. Minimalna prędkość, Smiley – 750 obr / min. I prawie zawsze kierownica wibruje i jest bardzo wrażliwa. Aby rozwiązać ten problem, trzeba migać sterownik i zainstalować specjalne oprogramowanie.

Model Lifan Smiley mieć problem z podwoziem, jest stale skrzypienie lub stukanie. Ale jest obecny w prawie wszystkich samochodach, wszystko zależy od przebiegu. Mimo wszystkich tych wad, Lifan Smiley znalazły nabywcy. Jego spojrzenie na ludzi, którzy potrzebują ciężarówki wyłącznie do użytku osobistego. Wielu właścicieli nawet pochwalił mały samochód. To naprawdę jest bardzo mały i nadaje się dla małej rodziny. Pień jest zbyt małe, maksymalnie 1 dopasować worek ziemniaków, na przykład.

Początkowo samochód Lifan Smily nazwano kobietą. W rzeczywistości, aby zobaczyć za kierownicą takiej maszyny wysokiego mężczyzny – nie całkiem piękny widok.
Zebrane w tym samochodzie jest wszystko dobrze i dość wygodne, ale czasami ze względu na bliskość problemów z okablowaniem. Od czasu do czasu, druty mogą być wycierane pod maską, ale został rozwiązany.

Lifan Smiley znacznie lepiej Matiz, wspominał go do głowy. Maksymalna prędkość stanik – 155 km / h. Jeśli chodzi o przyspieszenie w dokumentach wskazano 14,5 sekundy do stu km / h. Ale to też zależy od kierowcy, w zależności od tego, jak jest on jazdy. Wielu nawet podczas jazdy sprzęgło nie zostanie zwolniony.

Zużycie paliwa w tym samochodzie – 4,8 litra na 100 km. Taki przepływ uzyskuje się w określonych warunkach. Po pierwsze, prędkość powinna wynosić 90 km / h. Podczas docierania nie jest konieczne, aby podnieść prędkość jest większa niż 3000, a dopiero po 10000 km silnik uruchamia się. Dopiero po tym wszystkim, pojazd zużywa minimalną ilość paliwa.

Otwór – 69×78,7 mm, czyli krótko-suwowy silnik pojazdu, który rozwija się całkiem sporo mocy przy dużych prędkościach. Po uruchomieniu silnika może być bezpiecznie podana więcej niż 3000 obrotów na minutę. Oczywiście, wielkość maszyny nie jest bardzo szczęśliwy, ale silnik jest wysokiej porywający! Przy 6000 rpm mocy – 89 KM.

Maszyna Lifan Smily ma pięć-biegową skrzynię biegów. Pierwszy – 3.18 1.884 vtoraya- 1,25M trzeciego, czwartego – i piątego 0,86 – 0,707. Rewers – 3,14.

Przednie i tylne zawieszenie niezależne. Oczywiście, tylne zawieszenie – jest dobre, tylko negatywne – to jest trudne do geometrii kół. Ciśnienie w oponach – 220 kPa, rozmiar – 165/70 R14.

Urządzenie jest wyposażone w poduszki powietrzne dla wszystkich pasażerów. Hamowanie odbywa się przednią płytę i tylne hamulce bębnowe. ABS posiada kompletny zestaw. Jest centralny zamek, wyposażone w alarmy. Działa poprzez próbę otwarcia drzwi. Blokuje również pompa paliwa podczas próby uruchomienia samochodu. Więc jeśli zdecydujesz się zrobić prezent dla żony lub dziewczyny, to jest to najlepszy wybór. Dane pojazdu nie jest zły, ale model jest – na wentylatorze. Wielu właścicieli są bardzo zadowoleni z tego samochodu i nie chcą się z nim rozstać.