178 Shares 4439 views

Kto ma największy szok w świecie?

Najbardziej dotkliwy cios człowiek – jest, bez wątpienia, kick bokser. Każdy wie, że nie należy dyskutować z tymi, którzy są zaangażowani w boksie, ponieważ można łatwo przejść bez zębów. A dla tych, których teraz będą omawiane, to lepiej, aby nie przekroczyć kiedykolwiek drogi.

1. Mayk Tayson

Każdy słyszał to nazwisko. Tyson, albo Zheleznyy Mayk – najsłynniejszy bokser na świecie i specjalistą nokaut. Według statystyk, 44 spośród 50 walk wygrał to zawsze kończyło się przeciwnika pucharowej. Ale oprócz swoich tytułów i walk religijnych Mayk Tayson mógł się pochwalić, że słusznie zadane największy szok w świecie – po prawej stronie. Poprzez ten korporacyjnej odbioru paczki bokser ułożone na konkursie podłogi. O sile jego wpływu nadal argumentując. Ale jedno jest pewne: na dokładne trafienie taki cios może być śmiertelne.

Od siły jego oddziaływania lepiej niż ktokolwiek sam powiedział Tyson „ucierpią I zapłacił za mnie, aby moja żona Robin na świecie. Leciała do ośmiu metrów i uderzył o ścianę. "

2. Erni Sheyvers

Zdobył sobie przydomek Czarnej Destroyer. Według magazynu o boksie «pierścienia» Ernie – na linii dziesiątego na liście 100 najlepszych zawodników na świecie. Golarki słynie śmiertelne statystyki Kos. Podczas swojej kariery bokserskiej, wysłał do lekkich 68 Przeciwnicy (!). Znany w wadze ciężkiej Larry Holmes powiedział, że największy wstrząs w świecie, który otrzymał, – ciosem Erni Sheyversa.

Jednak czarne niszczyciel nie stać się mistrzem świata. Pomimo jego mocy, wykrawania, nie mógł pochwalić się wytrzymałością i był zbyt powolny i przewidywalny. Niebezpieczeństwo reprezentował tylko w pierwszych rundach walki, a następnie stracił swoją agresję i stają się przewidywalne.

3. Dzhordzh Forman

Innym kandydatem do „najpotężniejszych na świecie hit” w historii boksu. George – mistrz wagi ciężkiej z wiekiem. Cóż, według Boxing Council – najbardziej niszczycielski wagi ciężkiej na świecie. Całkowita masa Foreman 81 odbywa walki. 68 z tych walk zostały zakończone przez nokaut przeciwnika. Bokser był bardzo agresywny w ringu, a nie tylko złamał żebra przeciwników i szczękę.

Styl jego walki były dość prymitywne – to może trafić na swojego przeciwnika jak wielki buldożer przewrócony na plecy i spada na niego szereg miażdżących ciosów. Po Foreman kariera się skończyła, wziął godności kościelnych. Prawdopodobnie postanowiłem, że nadszedł czas, aby obniżyć zasilanie do sługusów diabła.

4. Maks Beru

Jest znany jako Sad Clown. W latach trzydziestych 20. wieku, największy szok w świecie należały oczywiście Max Baer. Był członkiem nieformalnej „Club 50”. To klub, który obejmuje bokserów, którzy zdobyli 50 lub więcej walk przez nokaut.

Znany jest jego forhend. To nie było trudne bokser-zabójca, ale zmarł z jego ciosów Frenki Kempbell i Ernie Schaaf.

5. Dzho Freyzer

Parzenie Joe – Mistrz wśród gigantów. Jego lewy sierpowy – największy szok w świecie. Że Joe mógłby Kayo Mohammed Ali, który aż do swej porażki nie mógł być każdy.

Z ciosami parze Joe nawet najbardziej doświadczonych przeciwników zaciemnione oczy. Jednak Fraser miała znaczne trudności – słaba prostowników lewą ręką i zaćmy w lewym oku. I mimo wszystko udało mu się znokautować przeciwnika i zostać mistrzem.