308 Shares 9403 views

Home-made: marchew, ogórki na zimę

Aby zapisać się na owoce i warzywa mogą zimowych nie tylko świeże (surowe) forma, ale również w puszkach. napoje owocowe i soki, dżemy i sałatki, jajka i ogórki – lista może być dosłownie nieograniczone. Ale teraz zwracamy uwagę na warzywa korzeniowe, takie jak marchew.

marchew marynowana

To wspaniałe warzywo jest dosłownie skarbnica witamin, często część różnorodnych sałatek, dressingów do barszczu i zupy. Porozmawiajmy o nich następnym razem. A teraz omówimy jak zrobić ogórki marchewki. W zimie jest to dość wygodny w użyciu i przygotowaniu pierwszych potraw koreańskich i są dobrze umieścić, a po prostu jako przekąska delikatesów to rozprasza się natychmiast. Przygotowując ją w ten sposób. Młode, małe korzenie są również czyste, pójdą do banków jako całości. Większe przejdź do niszczarki – zmniejszyć swoje kręgi lub kliny, dość duże. Aby dostać pachnący i ostre małe marchewki, ogórki na zimę, jak przyprawy potrzebne czosnek. I, oczywiście, ziele angielskie. Można wziąć Chrzan liście, pąki musztarda, goździki. Wziąć je w dowolnej kolejności, ale nie przesadzaj. Im więcej „o smaku” marchew, marynowane na zimę, więc jest to ostra papryka (w strąkach). Ale z nim uważać, bo przekąska może być zbyt perchonoy. Przygotowany marchwi fasowania przez banki, strzelaj, zioła, czosnek dolne (2-3 goździki na pojemniku) przyprawy. Teraz wypełnić. Proporcje go na obliczenie receptury podanej że marchew wykorzystywany jest w ilości 2 kg. W tym przypadku, woda musi pół litra, cukrem – 200-220 g, ocet (w przypadku 9% wydajności teoretycznej, kubek wystarcza do 200 g, a w przypadku 6% wydajności teoretycznej, a następnie 250 g). Sól – 3 łyżeczki, łyżki. Jak smak bogaty – sypte ze zjeżdżalnią, klasyk – wtedy nie. Umieszcza się do napełniania i olej jadalny sposób: 100 g wrzącej wody, wylać go w sól z cukrem, i doprowadza się ponownie do temperatury refluksu. Pianka jest usuwany. Po 2-3 minutach wlać marynaty bez usuwania z ciepła, zgodnie z banków. W tych wstępnie wlać ocet i olej. Teraz pozwól marchew, ogórki na zimę, sterylizować (pół litrowych słoików – 20 minut, litr – pół godzinie) i rzuca go. Jako opcja – przystawkę, przy chłodzeniu, może być przechowywany w lodówce. W tym przypadku możliwe jest po prostu zamknąć kapronu powieki, a nie toczyć.

Słońce w bankach

Bardzo smaczne uzyskane marynowana marchew i takie – przepis sugeruje. mycia korzeni i wysyłać 5-6 minut we wrzącej wodzie dla pre-solony go. Następnie schłodzić pod bieżącą wodą i pokroić w cienkie. Fasowania banki. Dodaj przyprawy: trochę cynamonu i nasion kopru dla zapachu, czarnego pieprzu i liści chrzanu – dla bogatszego, wymawiane smaku. Tara jest lepiej wziąć mały, nie więcej objętości 1 litra. Nawiasem mówiąc, można przetrzeć warzywa w paski, a kiedy twoi marynowane marchew otworzy się w zimie, nie daje w języku koreańskim. Aby wypełnić zużyty na litr płynu 2 łyżek stołowych (60 g), sól, cukier – 4 są takie same (100 g), ocet (stężenie 70%) – 1-1,5 łyżki. Przygotować marynatę i wlać gorący na banki. Sterylizować je (pół-l – 20 minut l – .. Jeżeli pół godziny startego marchew, a następnie w ciągu 5 minut mniejsze jak to możliwe) i zwijać.

Teraz już wiem, jak gotować marchew, ogórki na zimę. Przystawka okazuje – Yum!