356 Shares 3994 views

Jak upiec ziemniaki w piekarniku? Top recepty

Jak upiec ziemniaki w piekarnik zna praktycznie każdą kobietę. Ale jak zrobić danie okazało pachnący i apetyczny złotą skórkę? O nim i rozmawiać.


Aby rozpocząć, aby określić, że trzeba wybrać prawidłowo bulwy. Nie można gotować w całości zbyt duże i małe przedmioty. Pamiętaj, aby użyć dowolnego tłuszczu w recepturze. Może to być olej roślinny, lub boczek. Tylko w tym przypadku wynik będzie zadowolić gości, a sama gospodyni.

Aby rozpocząć, należy skupić się na jak upiec ziemniaki w piekarniku.

Danie nazywa się „akordeon”. Bulwy dokładnie płukano i oczyszczone. Cięć każde pół centymetra, ale nie do końca. Wszystko bulwy płaszcz z olejem roślinnym i posypać odrobiną soli. W każdym z nich umieścić na plasterki szynki i pomidora. Posmarować wierzch z majonezem i posypać grubo postrzępionej sera. Piec potrawie czterdzieści pięć minut. Podawać na gorąco.

Pamiętaj, aby zaoferować przepis jak pyszne pieczone ziemniaki w piekarniku, nie stosując do tego trochę bez wysiłku. Bulwy są obrane, pokrojone wzdłuż i ułożyć na natłuszczonej blasze. Teraz, na każdym skrawku umieścić kawałek świeżego boczku i trochę soli. Przygotować naczynie na pół godziny, aż złotym skorupie i niepowtarzalnym smaku. Jest idealny do grillowania.

Idealny do naczynia świątecznym stole jest nadziewane ziemniakami. Przed przystąpieniem do realizacji proponowanego przepisu na jak upiec ziemniaki w piekarniku faszerowana, możemy zauważyć, że w charakterze zmieści się prawie wszystko, co jest w lodówce. Będziemy oferować kilka opcji, które mogą dokonywać cięć teraz:

  • gotowana kiełbasa, jajka i 100 g sera ruszt drobno i dodać majonez;
  • 200 g poddanego obróbce kurczaków, 50 g sera do cięcia kostek, miesza się z puszki w puszce i majonez;
  • 80 g sera trzy zgniecione ząbki czosnku, posiekane koper (promień) oraz majonezu;
  • 200 gramów ugotowanego morza ścięcie drobno, dodano do niej 50 g tartego sera i małe kostki z awokado;
  • pół czerwonej papryki drobno ścięcie, dodać małe kostki cebuli, drobne pomidory, koper i śmietanie;
  • 100 g sera i szynki, kilka z cebuli i koper drobno ścięcie.

Teraz, jak upiec ziemniaki w piekarniku, „Variety”. Powinno być dość duże bulwy są czyszczone i gotowane prawie do stanu gotowego. Następnie wyciągnąć, ostudzić i pokroić wzdłuż. Z pomocą łyżki delikatnie zeskrobać cały rdzeń, tworząc zgrabny łodzi. Z niej można również zrobić nadzienie: Pokrój ziemniaki bardziej drobno, dodać do niego kilka posiekanej zielonej cebuli, pieczarek marynowanych kostek i trochę kwaśną śmietaną.

Teraz, formy zaczynają rzeczy wybranych dodatków. Ułożyć je na blasze, lekko natłuszcza majonez i posypać trochę startego parmezanu. Piec w piecu o nie więcej niż dwadzieścia minut w temperaturze 170 ° do naczynia niewielkie zaczerwienienie.

W przypadku, absolutnie nie mam czasu, to nie pozostaje nic innego, aby upiec ziemniaki w piekarniku z mięsem w pośpiechu. To może pomóc specjalny rękaw. Na patelni smażone kostki 500 g mięsa (półfabrykat kurczaka lub polędwica wieprzowa) za pomocą dwóch kół bulw. Chociaż wszystkie zgaszone, skórki ziemniaki (1 kg) i cięcia bulw na dwie części. Teraz, w rękawie do pieczenia połączyć wszystkie składniki, wymieszać i dodać trochę majonezu. Pakiet Tie czyni go jednym otworem dla pary i piec przez około czterdzieści minut w temperaturze nie mniejszej niż dwustu stopni. Dziesięć minut przed końcem, aby je otworzyć, posypać serem, danie brązy.

Bon appetit!