110 Shares 6194 views

Wiodący „reset” na TNT: kto na przybysza?

Prawdopodobnie nie ma jednej dziewczyny, która ma co najmniej raz w życiu nie był czas, kiedy chciał obrócić swoje życie. Rozstać się z przeszłości, aby zmienić swój wygląd, aby rozwiązać swoje wewnętrzne problemy.

Czasami to zrobić sam jest bardzo trudne, a czasami niemożliwe. Ani krewnych, ani przyjaciół, niestety, nie jest w stanie poradzić sobie z sytuacją. A następnie przyjść z pomocą wiodącego „reset” na TNT, prawdziwych profesjonalistów.

„Reaktywacja” – co to jest?

Program TV „Restart” pomaga niebezpieczne dziewczyny, z kompleksami i wady, przekształconych. Istotą przelewu jest nie tylko zmienić ubranie bohaterkę i umieścić go na piętach. W okresie transformacji (strzelanie przejść przez trzy tygodnie) aktywnie współpracuje ze stanem psycho-emocjonalnym i fizjologicznych cech kobiet biorących udział w strzelaninie.

„Restart” wiodące programy na TNT wziąć bezpośredni udział w metamorfozie odbywającego się z uczestnikami.

Transmisja na antenie od ponad roku, iw tym okresie skład wiodących zmieniał się kilkakrotnie.

Wszystkie główne „reset”

Projekt ten zmienia życie rosyjskich pań w 2011 roku. Pionierami były wiodącym „reset” na TNT – Aurora i popularny stylista Aleksandra Rogov. Konwersja notorycznie lalka w pięknym motylem pomógł im make-up artist światowej renomie, Jurij Stolyarov a także mniej znanym stylistą mody-fryzjera i Jewgienij Sedoy. Pierwszym projektem był psycholog Andrew Kukharenko.

W 2012 roku został zastąpiony przez Aurora prowadząc najbardziej długotrwałych projektów budowlanych w rosyjskiej telewizji – Ksenia Borodina.

Ale Xenia nie pozostał długo w „reset”, a w ciągu roku został zastąpiony wcześniej pracował nad projektem jako stylistka Katarzyna Veselková.

W 2014 roku program został również zmieniony i psycholog. W miejsce Andrzeja Kuharenko przyszedł Wiktor Ponomarenko. Do tej pory, pomaga paniom do radzenia sobie z problemami psychologicznymi.

Ale Katarzyna i po jakimś czasie musiał opuścić program z powodu trendy urlopu macierzyńskiego.

Za jej biurze, decyduje o losie wielu dziewcząt, wziął Yuliya Baranovskaya. Po ciężkim rozstaniu ze słynnym piłkarz Andriej Arszawin młoda i ładna matka trojga dzieci znaleźć w „Reset” swojego gniazda.

To właśnie w tym formacie – Yuliya Baranovskaya, Victor Ponomarenko Yuri Stolyarov i Jewgienij Sedoy – prowadzący "reset" na TNT, i nadal czynić cuda do maja 2016 r.

Nowa kompozycja

Począwszy od maja 2016 roku programu „restart” na TNT, wiodący z których wszystkie były całkiem znajome i nagle radykalnie zmienił skład grupy. Ta sama strona do niego tylko pozostał psychologa Wiktor Ponomarenko. Yuliyu Baranovskuyu zastąpiony Ksenia Borodina, kto miał podobne doświadczenia. Umieść Yuriya Stolyarova i Evgeniya Sedogo zajmie wizażystka i fryzjer Serdar Kambarov Evgeniy Zhuk. Główny stylista będzie pokaz mody Aleksandr Devyatchenko.

Chciałbym rozwinąć każdy profesjonalny.

Ksenia Borodina – piękno i kobiecość projektu

Xenia zyskał popularność dzięki reality show, który znajduje się w Księdze Rekordów Guinnessa „Dom-2”.

Ona – młoda mama dwie urocze córki Maroussi i Thea, żona biznesmena Kurban Omarov. Ale, pomimo pomyślnego rozwijającej życia rodzinnego, Xenia jest aktywnie zaangażowany w działalność i uczestniczy w gwiezdnej tłumie. Pojawienie Xenia byłoby zazdrościć żadnej z płci. Zawsze przycinanie, stylowo ubrana, z eleganckim Fryzura i doskonałego makijażu nowy gospodarz „reset” (TNT), którego zdjęcia zdobią liczne publikacje, doskonale pasuje do formatu dostarczonych przez program.

Projekt styliści – Devyatchenko, Kambarov, Beetle

Bardzo ciekawy program „Restart” na TNT. Nowy wiodący choć wielu fanów przeniesienie nieznanych, rzeczywiście mają bogate doświadczenie.

Stylista Alexander Devyatchenko uczy w Akademii modeli w agencji Prezes Model Management. Ukończył PWSSP w Lyonie i całkowicie przeniósł się z małego kraju z Białorusi w Moskwie. Pracował z takimi światowymi znanych marek takich jak Volvo, Topshop, Mail.ru. i innych.

Serdar Kambarov – powszechnie znana w rodzimej Ufa wizażystka i blogger. Serdar jest właścicielem własnego stylu studio. Pracował ze światowej sławy Paris Hilton z dużą liczbą rosyjskich gwiazd.

Jewgienij Żuk jest znany w branży kosmetycznej od dłuższego czasu. Zaufaj mu tworzyć obrazy takie popularne publikacje jak Cosmopolitan, Marie Clair, Voque. Eugene – stały uczestnik Russian Fashion Week i podobnych najważniejszych wydarzeń świata mody.

Młode, nowoczesne styliści przekształci brzydkie kaczki w piękne łabędzie zgodnie z najnowszymi trendami mody i nowości w branży mody.

Victor Ponomarenko – Soul Projekt

Klucz, zwykle prowadzące publiczność „reset” na TNT uległy zmianie, a dusza projektu, Victor Ponomarenko, psycholog, lekarz, jeden z głównych psychologów w Rosji, nie odejdzie. Jego doświadczenie – ponad 20 lat, w tym w psychiatrii. Na Victor za militarnej przeszłości, szereg działań specjalnych w hot spotów i randze pułkownika na emeryturze. Poprzez jego udziałem wykazały dużą liczbę skomplikowanych przestępstw.

Naczelny psycholog projektu jest autorem unikalnej technice i wiele książek na temat psychologii i rozwoju osobowości.

Victor bohaterki programu „czyta” z pierwszych minutach znajomości. Jego pomoc i wkład do zmian w życiu każdego członka „reset” jest niezaprzeczalna. Po tym wszystkim, bez wewnętrznej harmonii i spokoju na zewnątrz piękno jest prawie nic.

Wiodący „reset” na TNT – oblicze programu, a nawet jeśli są one bezpośrednio uczestniczy we wszystkich etapach projektu, jest też podstawą serialu „za kulisami”. To – redaktorzy i administratorzy, scenarzysta, reżyser i ekipa filmu jako całości. Jak i profesjonalistów, którzy przyczyniają się do zmian fizycznych uczestników – dentystów, kosmetyczek, chirurgów z tworzyw sztucznych. I dzięki pracy całego zespołu „restart” na TNT nie przestaje zachwycać i zadziwiać bohaterek, ich krewnych i publiczność programu.