286 Shares 5782 views

Ruslan Bieły: biografia i „Comedy Club”

Biały Ruslan Wiktorowicz urodził się dwudziestego ósmego grudnia 1979 roku w stolicy Czech – Pradze. Jest to zdecydowanie najjaśniejszą postacią w telewizji rosyjskiej. Zajmuje poczesne miejsce w programie komediowym na kanale TNT, wykonane otwarcie jego show «stand-up comedy».

Dzieciństwo i młodość Ruslan Biała

Jego ojciec w 1979 roku, służył w Czeskiej SRR, dlatego Ruslana stał się domem dla Pragi. Aż do piątej klasy Ruslan mieszkał wraz z rodziną w Czechach, po to samo z powodów rodzinnych, przynieśli w Legnica, Polska. Dopiero po czterech lat rodzina przeniosła się do Rosji, w prowincjonalnym mieście Bobrov. Ruslan Bieły, którego biografia jest obecnie przedmiotem zainteresowania wielu już w latach szkolnych wykazały aktora i komika talent. Nawet wtedy, w młodości był stałym uczestnikiem inicjatywy, udział we wszystkich koncertach, była klasa duch i dusza towarzystwa przyjaciół, których często zmieniane z powodu delokalizacji. Częste podróże, oczywiście, odcisnęły swoje piętno na wydajność szkolnym Rusłan i jego relacji z rówieśnikami, ale to jest łagodzona tylko charakter Rusłan i ukończył liceum ze srebrnym medalem.

rodzina prezenter telewizyjny

Jego ojciec, zawodowy żołnierz, chciał kontynuować syna rzemiosła, co się stało. Ruslan Bieły, którego biografia będzie nadal płynąć do Uniwersytetu Inżynierii Lotniczej w Woroneżu, po ukończeniu studiów podpisał kontrakt i zaczął służyć w wojsku. Praca ta okazała się być w sam raz dla niego. Wszystkie trudy i niedostatki służby wojskowej, znosił z godnością i pewny siebie, jak przystało na syna mężczyzny wojskowej.

kreatywność

Było to w czasie szkolenia wojskowego zaczęły pojawiać znanego komika. Jako kadet, stał się aktywnie uczestniczyć w grze KVN. Był stałym członkiem zespołu „siódmym niebie”, pierwsze zwycięstwo zaczął się wygrać w tym zespole. W Jurmala, wygrali corocznego festiwalu muzyki zorientowanej KVN „płaczu KiViN”. To był jego pierwszy prawdziwy, pewny kroki w dziedzinie komiksu, z którego zaczęły się otwierać drogę do telewizji, gdzie zasłynął sukcesy komikiem.

Ruslan Bieły: "Comedy Club". Biografia z ciekawą sequelu

Kolejne pięć lat jego służby wojskowej zakończył się uzyskaniem stopnia porucznika, a później kapitanem. Także Rusłan V. został odznaczony medalem „Za wyróżnieniem w służbie wojskowej.” Dalsze ukończył z innego uniwersytetu w Woroneżu w tym czasie cywilnego – State rolna imieniu cesarza Piotra Wielkiego. Wielu zastanawia się, jak Rusłan Bieły był w „Comedy Club? Teraz on zaangażował się w nowym popularnego show” Comedy Club „Był on zauważony i zaproszony do Moskwy, nowy show na TNT” Śmiech bez zasad”. Ale z woli losu lub osobistej niepewności może w tym czasie w ich mocy, Rusłan zabrał mu kuszące zaproszenie dopiero po raz trzeci.

Przyjeżdżając do udziału podbił wszystkie naraz. On po prostu zmiażdżony innych zawodników i lewo z głównej nagrody osiemset tysięcy. Przez wydatkowania tych funduszy, podszedł poważnie i dokonali zakupu w Woroneżu – kupił mieszkanie. Jak powiedział po Ruslan Bieły, którego biografia mogłaby być inna, zdecydował się wziąć udział w „Śmiechu bez reguł”, choć było to trudne i intensywne, ponieważ spowodował panikę, strach straty i niepowodzenia. Zwycięstwo w tej wystawie dramatycznie zmienił życie przyszłego komik postanowił uderzyć się karierę wojskową, i dostać się do pracy na duszy – ludzie śmieją się, co robi najlepiej i co widzi swoje przeznaczenie. Do tej pory, Ruslan Bieły jest jednym z najbardziej znanych komików w rosyjskiej telewizji, często odwiedzającego Comedy Club, i jest twórcą i gospodarzem nowego bardzo popularnego serialu komediowego o trotylu „Standup Show”.

Próbki w filmach

jak akty szczerych wielu widzów i fanów Rusłan w „Comedy Club”, ale mamy nadzieję, że nie będzie więcej niż jeden pokaz, a wiele pamiętne występy. Zwłaszcza, że jest to zawsze przyjemność słuchać jego żartów. Są to nie tylko prawdziwe, ale również pomaga spojrzeć na siebie. Także Rusłan Bieły, którego biografia jest połączona z wojska, kilkakrotnie pojawił się w serii, a nawet wideo. Powrót w 2006 roku, był aktorem w jednym z odcinków serialu komediowego „Happy Together”, aw 2012 zrobił podobną pracę w tej samej serii w nowej serii „Univer. Nowy akademik ". Okazało się również w opaskę 3NT «niuansów” wspólnie z Alekseem Smirnovym, Ilya Sobolewa Ruslanom Black, Antonom Ivanovym.

Mamy nadzieję, że Rusłan zagra również w ciekawych obrazów, podobnie jak innych znanych komików. Ruslan Biały, którego zdjęcia można zobaczyć nawet w czasopismach – Dziś wybitna postać w kanale TNT, mieszkaniec popularnego komediowego show „Komedia Clab” i gospodarz show „wycięta”, które, według wielu, i jest głównym osiągnięciem tej chwili w jego humorystyczny kariera. Można sobie tylko życzyć dobrej Ruslan szczęścia w jego dalszy rozwój jako komik w telewizji rosyjskiej.