307 Shares 8583 views

Urządzenie wspomagające hamulcowego próżni

Urządzenie wspomagające hamulcowego próżni i pompa hamulcowa konstrukcyjnie połączone w jedną całość. urządzenia z pierwszej akcji jazdy i nie jest niczym trudnym.

Urządzenie wspomagające hamulcowego posiada obudowę podzieloną na dwie części, z przepony. Z boku pedału powstaje atmosferycznego. Komora próżniowa jest usytuowany przy głównego cylindra hamulcowego, która jest połączona przez zawór zwrotny z kolektorem dolotowym. Kolektor jest źródłem próżni. wspomaganie hamulców próżniowe dla silników wysokoprężnych jest stabilny ze względu na obecność w konstrukcji specjalnej pompy elektrycznej. Po zatrzymaniu silnika jest odłączony. Próżnia wspomagania hamulców i kolektor może odłączyć i gdy usterka (lub niepowodzenie) pierwszego.

W początkowej serwozaworu pozycji łączy komorę z ciśnieniem atmosferycznym na drugiej części obudowy. Po naciśnięciu pedału hamulca – z atmosfery.

Z pedału hamulca jest również podłączony do popychacza. Zapewnia serwozawór ruchu. Oddzielenie obudowę na dwie części szczelinowych połączony z prętem cylindra głównego (GTZ) po stronie podciśnienia. Przesłona wtryskiwanego do cylindrów roboczych płynu hamulcowego przez tłok.

Ruch membrany do jej pierwotnego położenia odbywa się za pomocą sprężyny powrotnej. Próżni wspomagania hamulców może zawierać w swojej strukturze hamulca awaryjnego – drążek napędowy elektromagnetyczne.

ESP zakłada konstrukcję, która zapobiega przewróceniu – aktywna systemu.

hamowania pojazdu odbywa się z pewnym spowolnieniem, a wyłącznie za czyny popełnione przez kierowcę.

hamulce hydroelektryczni polega działanie śledzenia. W trakcie zwiększania ciśnienia w powietrzu pod częścią membrany zaworu sterującego, a jego membrana tłok zaczyna poruszać się w dół, aż do momentu, gdy zawór powietrza nie odbywa się w siodle. Siły oddziałujące na kontroli membrany górny i dolny, w tym przypadku, są wyrównane. Zmniejszenie wpływu siły tłoka, która jest zależna od pedału hamulca. Top – zwiększone ciśnienie powietrza w przestrzeni pod zaworem partycji.

Ze wzrostem siły na pedale na ciśnienie systemu jest utworzony promowanie początek ruchu cylindra tłokowego i zamykając zawór. Wraz z tym, nie jest zamknięcie zaworu próżniowego. Zostanie otwarte powietrze w tym samym czasie. Jednocześnie, zawór tłok sterujący jest podnoszony w jamie przeprowadza wlotu powietrza z atmosfery przez filtr. Następnie powietrze jest wysyłana do komory przez komorę węża. Wgłębienie próżnia jest zachowana. Pod wpływem różnicy ciśnienia zakrzywia membranę do przodu, a jej moc jest przekazywana za pośrednictwem tłoczyska w cylindrze hydraulicznym. Dalsze ciśnienie jest ustawione na cylindry. To właśnie utworzony i przesłona aparatu i stóp kierowcy. Tak więc, hamowanie pojazdu przeprowadza się przy wymaganej wydajności.

Zgodnie z pewną siłą na oddziaływanie pedału generowane, a ciśnienie w komorze próżniowej. W związku z tym samo ciśnienie tworzy się w ciekłych cylindry. Jest on utworzony z powodu działania siły kierowcy i przesyłany z kamery.

Po zwolnieniu pedału, szczegóły wzmacniacza i tłok GTZ powrócił do swojej pierwotnej pozycji. Ciecz wraca więc poprzez otwarty zawór na wlocie do GTC. Za pomocą otworów przelewowych w głowicy tłoka zwrócone od zbiornika płynu, który popycha podkładkę wygina mankiet krawędź wypełnia przestrzeń, co zwiększa gotowość cylindra hamulca z CMC hamowania.