409 Shares 7017 views

Ltd. „Phoenix” – agencja kolekcja: Opinie pracowników i rannych

„Phoenix” – agencja kolekcja, która opinie ofiar częściej są negatywne. Powstał z inicjatywy banku „Tinkoff”. Pomimo faktu, że organizacja jest zarejestrowana jako odrębny podmiot, wszyscy wiemy, że działa wyłącznie z klientami banku.

Dlaczego potrzeba „Phoenix”

Stanowisko organizacji oficjalnie wygląda bardzo szlachetny: oni ustawiają się jako usługa, której celem jest, aby wejść w kontakt z dłużnikiem i wpływu różnych metod, aby pomóc im spłacić dług. Ale w rzeczywistości, jak również każdej organizacji w tej sferze, agencja kolekcja „Phoenix” (SPB opinie i MSC, które nie zawsze są przyjemne) nie kurczy się z różnych niegodnych metod oddziaływania na dłużników.

Historia firmy

17 września 2016 Oliver Hyuz (Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku TCS) ogłosiła, że od sierpnia 2014 przeterminowanych kredytów detalicznych w banku wyniósł prawie 13%. Z tego powodu, na podstawie „Tinkoff” powstała własna firma windykacyjna „Phoenix” (recenzji tego dzieła wkrótce zepsuć oryginalną opinię szlachetnym celem jego utworzenia). Technicznie, agencja powstała całkowicie odrębny podmiot, jest oficjalnie zarejestrowany jako podmiot prawny. Ale formalnie, „Phoenix” wszedł do grupy TCS i słusznie postrzegany jako jeden ze swoich oddziałów.

Celem agencji

Na pierwszy rzut oka, celem tej organizacji jest bardzo hojny: pomóc dłużnicy odnaleźć prawdziwą drogę wyjścia z problemów z zadłużeniem i opracować optymalny zarówno dla systemu spłaty długu. „Phoenix” – agencja kolekcja, która opinie wkrótce debunked pierwotnie stworzony pozytywnego wizerunku, była praca z dłużnikami, których zaległości w płatności miesięcznych przekracza 180 dni. Głównym celem pracownika takiej organizacji nie jest wnieść sprawę do sądu i zrobić wszystko, co możliwe, aby klient zapłacił swój dług.

Ltd. „Phoenix” – agencja kolekcja (sprzężenie zwrotne od pracowników faktycznie tam pracują, z działalności tej spółki są trudne do znalezienia) początkowo planował zebrać w swoim rodzinnym stanie, tylko 10-15 ludzi, którzy wcześniej pracowali w TCS i bank wiedział strukturę od wewnątrz. Wyraził również, że firma Windykacji w najbliższych latach doprowadzi jedynie do dłużników banku „Tinkoff” i nie radzić sobie z klientami innych organizacji.

Oficjalnie ogłosił się zasadami pracy i doradztwa dla dłużników

Na oficjalnej stronie internetowej „Phoenix”, „Na specjalnej sekcji dłużników, który wyjaśni zasady działania. Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy i powodować pewną dezorientację wśród prostego laika, jest stwierdzenie, że jeśli ktoś próbuje skontaktować się z pracownikami organizacji, więc ma zadłużenia do jednego z klientów „Phoenix”. Nie jest do końca jasne jest zwrot „przed jednym z naszych klientów”, jak poprzednio, że klient wyraził w tej organizacji będzie tylko jeden – „Tinkoff Bank”.

Pracownicy agencji doradztwo dłużnicy nie ukrywać przed nimi i nie unikać kontaktu. Po tym wszystkim, jak mówią, ich głównym zadaniem jest pomóc. Obiecują, aby znaleźć najbardziej odpowiednie opcje spłaty długu i wyboru alternatywnych rozwiązań dla istniejących problemów dla tej osoby.

Ponadto, „Phoenix” – agencja kolekcji, które można znaleźć opinie nie są najbardziej przyjemny głos możliwości komunikowania się z klientami:

  • pisanie listów na adres pocztowy;
  • rozmów telefonicznych;
  • wysyłając sms z przypomnieniem długu.

Na swojej oficjalnej stronie internetowej firma twierdzi, że dłużnicy mogą wysłać odwiedzając grupę, która ma duże doświadczenie do zwrotu pieniędzy w swoim arsenale ma ogromny zasób wiedzy o tym, jak dana osoba może dostać pieniądze z powrotem. „Phoenix” – agencja kolekcja, która weryfikuje pracę cierpiał jego pracowników opuścić często nie jest dalekie od pozytywnych zastosowań refundacji jest nie tylko dopuszczalne i nieszkodliwe metody.

Na które skarżą dotknięte przez agencję

Na szczęście, ich doświadczenia mogą być dzielone na różnych zasobów informacyjnych, które chętnie i zrobić ci, którzy mieli przywilej rozmawiać z pracownikami tej spółki. Agencja Collection „Phoenix” (odpowiedzi wpłynęły na pracę, która sprawia, że człowiek myśli, aby zrozumieć, że celem jego utworzenia jest wyłącznie nokaut pieniędzy od dłużników za pomocą wszelkich środków, a nie, aby pomóc tym, którzy naprawdę nie mogą spłacić dług z powodów osobistych) korzysta ich praca różne zmiany. Na przykład, połączenia z obowiązku natychmiastowej spłaty długu mogą pochodzić nie tylko dłużnika, ale także jego przyjaciele, krewni, przyjaciele, współpracownicy, ogólnie, do wszystkich, których liczba w kontakcie, albo alternatywny nigdy nie zostały podane do banku „Tinkoff”. W tym przypadku, rozmowy będą trudne zapytać, gdzie dłużnik jest teraz, albo z jakiegoś powodu nie opłaca. Połączenia będą pochodzić z konkretnych wymogów: aby pomóc klientowi na spłatę zadłużenia bankowego, pożyczyć mu pieniądze, albo w ogóle, aby dług zamiast.

Odwołanie do dłużnika nie jest ograniczony do połączeń, listów i wiadomości. W sieci pojawiają się skargi, że pracownicy „Phoenix” może przyjść do adresu zamieszkania, by opisać obrażanie inskrypcje wejście dłużnika i umieścić na wyświetlaczu wszyscy sąsiedzi z informacji, do których w mieszkaniu mieszka ktoś, kto jest winien pieniądze do banku „Tinkoff” i ile powinien. Podobny wzór może oszpecić windy, drzwi wejściowe i ściany. Takie działania mogą być postrzegane jako chuligaństwo i uszkodzenia mienia publicznego, nie mów, że jest to bezpośredni ujawnienie tajemnicy bankowej. Można sobie wyobrazić, w jaki morale to osoba, której problemy finansowe są przedmiotem obserwacji wszystkich sąsiadów. Ale to właśnie na tej pracy i ma z „Phoenix”: złamać dłużnika moralnie, aby go zrozumieć, że nie zostawi w spokoju, a życie nie jest tak długo, jak nie jest to ich obowiązek spłacić.

Pozycję „Tinkoff” do „Phoenix”

Istnienie takich firm był pierwotnie w oparciu o fakt, że bank, który nie może odzyskać wydane pożyczki, sprzedają je kolekcjonerom. Zbieranie Spółka wypłaca bankowi w sumie około 10% całkowitego zadłużenia, a reszta „bite out” od dłużnika kwoty pobranej komunikatu. „Tinkoff” okazało się, że 10% – jest to bardzo mała ilość, dlatego postanowiliśmy stworzyć własną firmę, która zajmie się tymi problemami. W „Feniks” został zaprojektowany jako całkowicie odrębny podmiot, a gdy klienci dotknięte przyjść, „Tinkoff” skarg dotyczących pracy kolektorów, słyszą, że ich dług został sprzedany, „Phoenix”, a pracownicy banku ze zbiornika nie ma nic wspólnego.

Kto ma rację?

Praca Agencja Collection „Phoenix”, którego znaleziono recenzji sieć jest dość trudne, wymagają osoby wysokiego stresu. Pracownicy call center organizacji w różnych forach wyrażane w bardzo niepochlebny sposób. Nazywane są „niezbyt mądry”, bez skrupułów i „skalania” specjalnego wywiadu. Wynika to z faktu, że muszą prowadzić rozmowy ściśle nad scenariuszem i nie mają prawa do odstąpienia od wytycznych zatwierdzonych programów. Oczywiście jasne jest, że ludzie, którzy mają problemy finansowe, jest mało prawdopodobne, aby być bezpłatne o tych, którzy muszą spłacić długi. Z drugiej strony, przed podjęciem decyzji o pracy kolektora, trzeba dobrze zrozumieć, co wiąże się z pracą.