664 Shares 3816 views

Łatwa dieta – murowany sposób, aby schudnąć!

Zbyt wiele dziewcząt marzy, aby schudnąć. Jest to rodzaj pożądania być piękne i atrakcyjne dla innych. Jednak nie każdy jest gotów torturować sami uderzyć. Tak, i to jest szkodliwe dla zdrowia.

Wielu ludzi wierzy, że dieta – to zbyt ścisłe ograniczenia dietetyczne. Ale tak nie jest. Lekka waga strata dieta tam. I są jeszcze bardziej rozwinięty przez różnych autorów opcje. To tylko pozostaje tylko wybrać najodpowiedniejszy.

Bland dieta w języku rosyjskim

Bez mięsa lub ryby nie mogą żyć po rosyjsku. Tak, i nadal chce, aby posiłki więcej niż napełnienie prezentowane są w różnych dietach. Ale można się łatwiejsze, nawet w takim przypadku, jeśli jesz całkiem dobrze.

Bez szkody dla ich zdrowia może być w tygodniu, aby siedzieć na bardzo lekką dietę. Jest zrozumiałe 3 główne (Główne) Posiłki i przekąski dwa małe.

Tak, można jeść sałatki warzywne. Gotowany kurczak, ryby, chude mięso. Można zjeść zupę i nawet Kasza gryczana z mlekiem. Eliminują potrzebę wszystkie produkty, które mają skrobię, pieczenia i wszystko słodkie. I bardzo ważna zasada – część powinna być umiarkowana, nie tak duże, jak szerokiej rosyjskiej duszy.

Wystarczy tydzień pobytu na lekką dietę, aby stracić do 2 kg nadwagi. Jednakże, nadaje się tylko do tych ludzi, którzy praktycznie nie uprawiają sport i prowadzących siedzący tryb życia więcej.

US światło dieta

Każdy dzień tygodnia na amerykańskiej diecie jeść nie więcej niż 1200 kalorii. Śniadanie musi składać się z płatków, gotowane w niskiej zawartości tłuszczu mleka lub różnych owoców jagodowych i owoców. Kolacja lub obiad – to gotowany ryż lub fasolę i piersi kurczaka bez skóry (możliwe jest gotować na różne sposoby: gotowane, pieczone na ruszcie, gulasz, itp). Przekąska powinna składać się z owoców, a na kolację można zjeść wszystkie kurczaka i warzyw same sałatki. Pij, póki możesz, a kawa i herbata. Po prostu nie może być cukier. To wykluczone i chleb w tej diecie.

W ten sposób można stracić nawet do 2-3 kg masy ciała na tydzień. Jednak, w zależności od upodobań i potrzeb odchudzanie, dieta amerykańskiej diecie może być nieznacznie skorygowane.

Bland dieta i szybkie wyniki

W ciągu 5 dni, można zobaczyć wynik, jeśli używamy takiej diety. Jest to dość łatwe do przenoszenia, dlaczego torturować siebie po prostu nie mają. Poza tym, że organizm dostanie dużą ilość witamin w trakcie tego odchudzania.

Główne produkty, które można jeść podczas diety – to warzywa, owoce i nieograniczona ilość zieleni. Po pierwsze konieczne jest, aby przygotować się do diety. W związku z tym, dwa dni mogą być spożywane gotowane mięso (ale nie tłuszczu i lepszy ptaka). Jako przystawka pasuje gryki. Obiad może składać się z ryb (ponownie wodzie). Ale obiad – to ser lub jogurt. Owoce, zwłaszcza jabłka, lepiej jeść przed obiadem.

Menu Kolejne trzy dni to solidna sałatki. Mogą być też wykonane z warzyw, ubrany z masłem lub owocach i niskotłuszczowy jogurt. Nie zapomnij o konieczności i wykorzystania zieleni. Przed pójściem spać, można zjeść szklankę kefiru.

Ostatnie dni tygodnia – najtrudniejsze. W dniu trzeba pić litr jogurtu i nic innego do jedzenia. W związku z wynikami diecie, stracił średnio do 5 kg i wygląda bardzo zredukowane brzucha i ud.

Najprostszym Dieta Anna Johansson

Ta prosta dieta opiera się na zasadzie znanej mocy, który jest nazywany naprzemienne białkowo-węglowodanowy. Chodzi o to, że każdy dzień jest niezbędne do korzystania z produktów jednej kategorii. Taka żywność szybko pozbywa się zbędnych kilogramów. Menu jest bardzo proste:

  1. pierwszy dzień powinny być spożywane tylko tylko ryby;
  2. Drugi dzień jest dla warzyw;
  3. Poniższy powinien jeść tylko jedną jedyną kurczaka;
  4. Dzień czwarty – zboże;
  5. potem przychodzi dieta ser;
  6. Wreszcie, można jeść tylko owoce.

Nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące liczby i ucieleśnienie produktów spożywczych. Można swobodnie dodać sól, pieprz i dodać jakieś przyprawy do potraw. Tylko menu zamienione dzień nie może być. Wynikiem takiej diety wpływa. Przez 6 dni, można łatwo pozbyć się 4 kg.