391 Shares 1046 views

Jako członek sody zwiększyć? Jak skuteczne i bezpieczne soda

Penis małych rozmiarów może być problemem dla niektórych ludzi. Lekarze mówią, że ten problem jest bardziej psychologiczny, ponieważ powoduje napięcie, które ma negatywny wpływ na życie seksualne. Istnieje wiele działań, które mogą pomóc Ci osiągnąć żądaną wielkość penisa mężczyzny bez operacji. Wielu z nich już zostały przetestowane, ale zawsze istnieje pragnienie, aby dowiedzieć się czegoś nowego i skuteczne. Jako środek ludowej wielu użyć zwykłej sodę. и насколько действенным окажется этот метод. Dzisiaj dowiemy się jak powiększyć penisa sodę i jak skuteczna będzie ta metoda.

rzeczywistość

Zwiększyć rozmiar penisa za pomocą prawdziwego sody. Ale ta metoda jest czasochłonna, wynikiem wzrostu to w wielu badaniach nie więcej niż cztery centymetry.

Przed przystąpieniem do wykonywania procedury, trzeba dokładnie przemyśleć, czy jest to konieczne. Lekarze nazywają mały rozmiar taki, który nie przekracza dziesięciu centymetrów erekcji. Najczęstszym rozmiar penisa u mężczyzn – jest to średnio nie więcej niż osiemnaście centymetrów erekcji.

Ale czasami właściciele dużych nie uważają go dumą i mają pragnienie, aby ją zwiększyć. W tym przypadku, soda nie da żadnego rezultatu. , необходимо знать, что это будет бесполезным в случае наличия врожденных аномалий или хронических болезней. Przed powiększyć penisa przy pomocy sody, trzeba wiedzieć, że będzie on bezużyteczny w przypadku wad wrodzonych i chorób przewlekłych. W tym przypadku musimy skonsultować się ze specjalistą.

Rola sody

Soda do pieczenia właściwości jest zdolność do szybkiego przenikać do tkanki cienka krwi. Ten pomocniczy jest jego zdolność do zwiększenia penisa.

Zaleca się stosowanie tego produktu jako dodatkowe narzędzie w szkoleniu penisa. Soda jest w tym przypadku narzędzie, które będzie chronić przed negatywnymi skutkami traumy i podczas wykonywania pewnych ćwiczeń, w których istnieje ryzyko zakrzepów.

Metoda aplikacji

Przed powiększyć penisa w warunkach domu sody, musisz zdecydować, jak zrobić, bo istnieje kilka opcji. Na przykład, soda oczyszczona może być przyjmowany doustnie, uczynić z niej maści lub kąpieli, balsamy. Bliższe spojrzenie na każdej z metod.

kąpiel

Metoda ta jest najczęściej w połączeniu z przeprowadzenie pewnych ćwiczeń na penis. Na litr wody wziąć sto gramów proszku sody. , в емкость наливают воду немного больше комнатной температуры и разводят в ней порошок. Przed członka poprzez zwiększenie sody, przelewa się do zbiornika nieco więcej wody do temperatury pokojowej i rozcieńcza się w nim proszku. Wanny trochę czasu przed rozpoczęciem ćwiczeń, czas ich trwania nie powinien przekraczać piętnastu minut.

Procedura ta jest dwa razy dziennie przez okres jednego miesiąca. Wielu przedstawicieli męskiej twierdzą, że ta metoda była skuteczna i nie powoduje negatywnych skutków.

Balsamy i kompresuje

при помощи компресса или примочки, необходимо приготовить раствор. Przed sody zwiększenie elementu przy użyciu kompres lub balsam, trzeba przygotować roztwór. W tym celu należy dokonać dwóch łyżkę stołową sody i rozpuszczono w pół szklanki wody nie jest zimny. W roztworze, zwilża gazy lub bandaża i jest stosowana z genitaliami.

Gaza powinna być na tyle długi, aby być w stanie owinąć całe ciało. Dokonywanie taka procedura trwa około trzydziestu dni, w przeciwnym razie nie przyniesie oczekiwanego rezultatu.

Do roztworu sody opcjonalnie kapanie olej cyprysowy lub dwie krople kardamonu. Zapach pochodzące z kompozycji, pozwala na odpoczynek. Po zabiegu konieczne jest przez jakiś czas pozostać w łóżku.

maść

на протяжении месяца, но желает быстрее приобрести «нужный размер», рекомендуется использовать содовую мазь. Dla tych, którzy wiedzą, jak soda pomaga zwiększyć element na miesiąc, ale pragnie nabyć „odpowiedni rozmiar” szybciej, zaleca się stosowanie maści sody. Do tego proszku dodaje się wody w takiej ilości, aby utworzyć gęstą konsystencję pasty. Wodę dodaje się powoli, ciągle mieszając.

Otrzymaną mieszaninę stosuje się jako niezależnych elementów, i w połączeniu z pewnymi ćwiczeń. Maść wcierać ponad dziesięć minut do penisa, zrób to dokładnie tak to nie boli i nie szkodzić. Procedura odbywa się trzy razy dziennie.

Maść można przygotować na bazie miodu. Aby to zrobić, dwadzieścia pięć gramów sody rozcieńczono w łyżce miodu miejscem jadalnym. Gotową mieszaninę wciera prącia. , утверждают, что использование несколько раз такого средства помогает усилить половое влечение и увеличить длительность полового акта. Wielu ludzi, którzy wiedzą, jak zwiększyć penisa soda, twierdzą, że stosowanie kilka razy oznacza to pomaga zwiększyć libido i zwiększa czas trwania stosunku płciowego. Musimy pamiętać, że miód może powodować reakcje alergiczne, więc trzeba użyć tej metody z ostrożnością.

wewnątrz

Łykać sody może być, jako dodatek do powyższych metod. Produkt ten posiada zdolność mieć pozytywny wpływ na narządy i układy wewnętrzne. W niektórych przypadkach, długość penisa nie jest w pełni objawił ze względu na obecność człowieka choroby. Soda w tym przypadku pomoże pozbyć się toksyn, które mogą powodować choroby.

Zastanów się, jak zwiększyć członek soda przepis zaproponowany przez profesora Neumyvakin. Rano i wieczorem wziąć ćwierć łyżeczki sody proszku między posiłkami. Ilość proszku powinna być stopniowo zwiększana aż łyżką. Może to być również jedna łyżeczka sody rozcieńczonej w pół szklanki wody i wypić na czczo w godzinach porannych.

W celu zwiększenia efektu zaleca się użycie specjalnych narzędzi, które zwiększają przepływ krwi do penisa i wzmocnić erekcję. Może to być płyny, aerozole, kapsułki lub krople.

środki ostrożności

. Wiemy, w jaki sposób zwiększyć członek sody oczyszczonej. Ale istnieją pewne wytyczne, które pomogą uniknąć pojawienia się negatywnych konsekwencji:

  1. Gdy kwasowość żołądka istnieje ryzyko rozwoju zapalenia żołądka lub wrzodów. W tym przypadku nie można przyjąć sodę wewnątrz.
  2. Nie można używać sody dla tych, którzy cierpią na cukrzycę, ponieważ ma wpływ na krwinki.
  3. Nie można używać sody w obecności nowotworu. Ona, promowanie rozrzedzające krew, powodować rozprzestrzenianie się komórek rakowych w organizmie.
  4. , но имеют пониженную кислотность желудка, также не рекомендуется использовать вышеперечисленные методы. Mężczyźni nie są zainteresowani jako członek sody wzrastać, ale zmniejszona kwasowość żołądka, nie jest również zaleca się stosowanie powyższych metod.
  5. Nie zaleca się stosowania sodę dla tych, którzy mają suchą skórę i zwiększył swoją czułość. To może powodować podrażnienia i stany zapalne.

Przeciwwskazania

, нужно помнить о том, что данная процедура имеет противопоказания. Ci, którzy są zainteresowani jak powiększyć penisa sody, należy pamiętać, że procedura ta ma przeciwwskazań. Stosowanie tego produktu żywnościowego masaże i kompresji jest zakazane w niektórych przypadkach:

  • Obecność ran i zmian w prącia;
  • reakcje alergiczne;
  • zmiany patologiczne penisa.

Zastosowanie spożyciu pokarmu jest zabronione w następujących przypadkach:

  • naruszenie kwasowości żołądka, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzody;
  • specyfiką produktu.

Trzeba używać tylko świeżych produktów, więc wskazane jest, aby zwrócić uwagę na daty ważności sody, który jest podany na opakowaniu. Ponadto, jeśli będzie to miało odcień żółtawy i nieprzyjemny zapach, jego stosowanie jest również niedozwolone. Jeśli są jakieś reakcje na sodę, konieczne jest, aby przerwać jego stosowanie. W każdym przypadku należy skonsultować się ze specjalistą.

Tak więc, człowiek, który chce się zmienić rozmiar swojego penisa, należy określić jasny cel. Wybrany jako środek do osiągnięcia celu sody oczyszczonej, w ogóle, to jest nieszkodliwe. Ale czasami może się zdarzyć, nieprzewidywalną reakcję.

Dlatego też, zanim zrobisz zwiększyć penisa, człowiek musi rozważyć „za” i „przeciw”, a dopiero potem rozpocząć procedurę. W każdym razie, problem z małym rozmiarem penisa jest czysto psychologiczny i nie wymaga żadnej interwencji, z wyjątkiem wad wrodzonych, które zakłócają normalnego życia seksualnego. W takich przypadkach interwencja chirurgiczna. A trzeba pamiętać, że nie jest ważne to wielkość i zdolność do wyrażania siebie w łóżku.