462 Shares 5780 views

Chimki stadion – najlepszy w kraju!

W naszym kraju co roku jest więcej stadionów i sportowych kompleksów, które spełniają międzynarodowe standardy UEFA i RFS. Stadion (Arena) „Chimki” jest uważana za najlepszą w naszym kraju. Ma pomieścić do 20.000 widzów, co pozwala mu nie tylko piłki nożnej, ale innych sportów i imprez rozrywkowych.

Stadion „Chimki” znajduje się na terenie dawnego kompleksu sportowego „Innovator”. Arena obejmuje nie tylko na stadionie, ale także szereg dodatkowych budynków. Należą do nich:

  • Parking wielopoziomowy;
  • ośrodek szkoleniowy dla piłkarzy.

Mównica duża pojemność wyposażony markizy, które pozwalają oglądać mecze nie tylko przy dobrej pogodzie. Dachy są zaprojektowane zgodnie z normami europejskimi, które gwarantuje najwyższą ochronę jakości widza przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Najlepszy stadion w kraju

Stadion „Chimki” to tytuł najlepszego stadionu kraju ze względu na szereg czynników. Mogą to być przede wszystkim przypisać sprzęt techniczny.

Zauważono, że powyżej arena ma parkingu wielopoziomowego. Zgodnie z planem administracji stadionu, w niedalekiej przyszłości na dachu parkingu będzie miał inny ośrodek szkoleniowy, który będzie szkolić więcej graczy. Dodatkowo, obiekt sportowy będzie ze sztuczną trawą nowej generacji.

Oczywiście, parking – nie tylko godności arenie. Stadion „Chimki” ma dwa ogromne tablice wyników, które zapewniają najwyższą jakość obrazu. Z tych ekranów, widz może zobaczyć w szczegółach, co dzieje się na polu konkurencji. Na przykład, patrz cele powtórzono, ostre i kontrowersyjne punkty mecz.

Stadion projektanci zapłacili wielką wagę do tej kwestii jak bezpieczeństwo kibiców. Dziesiątki kamer, które znajdują się na samej scenie, a na jego obwodzie, pozwalają na prowadzenie stałego nadzoru, co jest ważnym czynnikiem bezpieczeństwa dla widzów ze względu na ich ogromną liczbę. Oprócz nadzoru, utrzymanie porządku publicznego sprzyja najnowszy rozbudowany system dostępu widzów, ugruntowane w Europie.

sprzęt mównica

Ludzie, którzy pracowali nad stworzeniem stadionu, dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć najbardziej komfortowe warunki dla widzów. Ponadto, że trybuny są wyposażone w wygodne fotele i dachu, dobrze zabezpieczone przed deszczem i śniegiem, stadion przewiduje różne kategorie miejsc. Trybuny można podzielić na pięć obszarów:

1) Ogólny siedzenia – standardowe krzesła ergonomiczne, które jest całkowitą masą widzów.

2) miejsca dla osób niepełnosprawnych. Stadion „Chimki” Posiada 120 miejsc dla osób niepełnosprawnych. Takie miejsca są wyposażone w rampy, które pozwalają ludziom na wózkach inwalidzkich z maksymalną wygodę obserwować toczące się wydarzenia na stadionie.

3) Sześć VIP – sektory.

4) rubryka firm z 14 sztuk; są to najlepsze miejsca, z którego przebieg meczu, oglądać wysokiej rangi polityków i celebrytów.

5) wnosi prasy.

Stadion wyposażony jest również w specjalnej loży dla przedstawicieli mediów.

Schemat stadionu „Chimki”

Poniżej – graficzną reprezentację, który przedstawia układ Arena „Khimki”.

Opis obwodu

Jak widać, znajduje się w centrum pola gry, który jest otoczony przez trybun z kolei podzielona na cztery sektory:

1) trybuny

Sektor ten ma cztery rodzaje kłamstw:

  • łóżko do prasy (z najlepszym przegląd);
  • VIP-pudełka;
  • boksy dla widzów.

2) W Tribune

3) Trybuna D

4) C Trybuna

Tutaj, oprócz zwykłych ludzi, to firma-Lodge.