82 Shares 1774 views

Dlaczego ukraiński zespół wykonywane tak źle na olimpiadzie?

Ukraina – to, oczywiście, dla Rosjan za granicą, ale zainteresowanie tym kraju jest jednak, choćby dlatego, że wiele z nich ma krewnych mieszkających w sąsiednich krajach. Pomimo ogromnych wyzwań w stosunkach międzynarodowych, które powstały po Majdanie, przyjaźnie przetrwały, wzajemne wizyty stało się na wizytę, a do sukcesu sportowego, zwłaszcza Olympic, obywateli następujących po obu stronach granicy.

Ukraińska reprezentacja w Rio działał jak mogła. W przeciwieństwie do Mistrzostw Europy, stosunkowo niedawno, w przypadku braku woli wygrać zarzuty zostały wysłuchane. Ale dlaczego tak mało pracy? Wyjaśnienia są, dają sobie sportowców i urzędników i polityków.

Co robi minister sądząc …

Komentarz Minister młodzieży i sportu Ukrainy jest godna, członek rządu jest tylko odpowiedzialny za medale, zapisów i innych możliwych zmian w obszarze powierzonej mu życie kraju. Główną przeszkodą dla zwycięstw uważa złego sędziowania. Tylko jedna z kilkunastu osób do Rio ukraińskich mistrzów mógł wygrać złotą nagrodę, a to może oznaczać tylko jedno: arbitraż był stronniczy. Złoto jest rzeczywiście skradziony z zapaśników, stał się ofiarą intryg Żan Bełeniuk, oddał Rosjanin Davit Chakvetadze. Jean-zasłużone pierwsze miejsce, jak powiedział minister. Jeśli sądził, zwycięstwo byłoby, można uznać, w kieszeni, czyli na szyi więcej niż zasługuje na swój tytuł. Być może były też inne przypadki rażącej niesprawiedliwości, ale Igor Żdanow w szczegółach nie udać. O tym, jak miał rację, nawet sensu dyskutować. Uprzedzeń wobec rosyjskich sportowców MKOl było oczywiste, i trzeba będzie bardzo dobry powód do swoich ukraińskich kolegów nagle nienawidzili jeszcze bardziej.

… i na ogólnej sytuacji w kraju

Igor Żdanow nazwany jako przyczyny słabych wyników Olympic jest nie tylko niesprawiedliwy proces, zwrócił uwagę na fakt, że Ukraina walczy. Pieniądze na sport nie jest mało, i że okazało. I prawdą jest, bez kosztów funduszy trudno oczekiwać wiele zwycięstw. Jednakże to wyjaśnienie nie jest zarzut. Tutaj, w 1952 roku, gdy siedem lat po strasznej i najbardziej niszczącej wojny w historii radzieckich sportowców po raz pierwszy wziął udział w igrzyskach olimpijskich, są na drugim miejscu, przy okazji, wygrał. A wśród mistrzów byli nawet ci, którzy dorastali w Gułagu. Otrzymaliśmy 61 medali, w tym 22 złote, trzy srebrne i dziesięć brązu 19. A teraz, w obliczu deklarowanego patriotyzm bezprecedensowego wzrostu, Ukraińcy też wydaje się być w stanie na chwilę uciec od problemów finansowych. Tak, pieniądze są krótkie, więc co, bez nich w jakikolwiek sposób? Ponadto, jeśli wierzyć oficjalnej propagandy, rosyjska jest również walkę z potęgą i głównym, a tylko potajemnie hybrydowy. Z najpotężniejszych armii na kontynencie, między innymi. ukraińskie media często mówią o tym, że rosyjska gospodarka jest w opłakanym stanie. Ogólnie rzecz biorąc, problem ponownie. Ale polityka off jest teraz o sporcie.

replika Saakaszwili

Były gruziński prezydent nie byłabym sobą, gdybym nie skomentował skromnego sukcesu ukraińskich sportowców. W ten sposób pokazał całe swoje serce gorące południowe patriota, a zarazem i pokazał po raz kolejny możliwość bezstronnie krytykować nikogo, choć nawet minister sportu. Ukraina ma ogromny potencjał, to jest, jak wiadomo, może stać się najważniejszym krajem w całości. W ogóle, to jest czas, minister do dymisji po takim incydencie. Ale teraz „dogovornyak” rząd, a mimo błędów, pozostawić. To samo powinno być, Ukraina pogarsza na igrzyskach w Azerbejdżanie, Kazachstanie, na Węgrzech, Kuba, Kenia, Jamajka (ON może spowodować listy trzech kilkunastu krajów). Georgia jest jednak jeszcze gorzej, ale nie dużo.

Minister nagana

Żdanow nie wytrzymać i powiedział Micheil Saakaszwili w stylu „tego procesu.” Potyczka dalej „Facebook”, w przeciwnym razie sprawa może dotrzeć do tradycyjnych pojemników rzucanie ciekłych i krzyków. W rejonie Odessy w ostatnich czasach zniszczony i zamknięty setki stadionów i innych obiektów sportowych. Infrastruktura ta, nawiasem mówiąc, wszystkie, bez wyjątku, powstała w czasach sowieckich, a to jest możliwe, że rozebrano pod pretekstem dekomunizacji. Stadiony pełne płaskorzeźbami z różnych gwiazd, uszu, sierpy, młoty i innych atrybutów totalitaryzmu. Pozostaje jednak faktem, że obiekty są zamknięte i jak Saakaszwili jako okładka niczym. Ale punktem Żdanow w Parlamencie nadal uważają, we właściwej komisji. Niech wszyscy mówią jak ukraiński sportu szkodzi.

Zdaniem eksperta …

Opinia ukraiński (radziecki) mistrz olimpijski w 1980 roku, gimnastyk Stelly Zaharovoy, bardzo cenne, to z pewnością ma znaczenie w sporcie jest dobry sędzia. Ona jest teraz wiceszef „Partii Ludowej” Łytwyna kierunku nadzoruje zaledwie młodzieżowe sportowej. Zacharow oskarża również odpowiednie urzędnicy ministerstwa i żądania, aby zamknąć wszystkie osoby świeckie, utrudniając ogólny rozwój. Radzić sobie z takimi kwestiami powinna sportowców i dobrego menedżera. Wtedy wszystko będzie dobrze, a kraj będzie daleko ze starych ram. Może to Zakharova i należy powierzyć to trudne zadanie. Sportowcy nie są winni swoich niepowodzeń. Finansowanie nie jest mało, ale problem nikt nie podnosi się (prawdopodobnie). I korupcja, too. To wyrażano w „kanał 5” UT. Zastanawiam się, czy Zakharova w 1980 był kierownikiem? I sport w ZSRR uznano amatorem. Jednak nie był to wybór trenerów, wszelkiego rodzaju Młodzież pracowała w całym kraju, za darmo, przy okazji. Młodzież masowo zaangażowane w kulturze fizycznej i sportu, była zdrowa, więc, że problem jest o wiele głębszy, to wykracza poza biurokratycznej samowoli i charakteru systemowego.

… i kolejny

Podobną opinię na wiceprzewodniczącego parlamentarnej komisji ds Rodziny, Polityki Młodzieżowej, Sportu i Turystyki, mistrz świata pływanie, srebrny medalista olimpijski w Sydney 2000 Denis Silantyeva. rekordzista i członek tylko rozwija temat w kierunku polityki humanitarnej i zdrowia narodu. Wyrzucał kierownictwo kraju jest to, że sprawia, że „wszystko dla narodu wzrosła chory” Silant'ev wspomina również kwestię finansowania, nieodpowiednie, i to jest bardzo słusznie zauważył. A co więcej powinny mieć uprawnienia do pracy, aby zmienić sytuację na lepsze? Po rozmowie o tym wybór Ludowej. on przygotowywał odpowiedni rachunek konserwacji? A jeśli tak, to jakie jest jego przeznaczenie? Wszystko to zostało powiedziane nie w murach Parlamentu i agencji „RIA Novosti”. Jak dobrze, wszystko w porządku. Ale nie ma pieniędzy.

Więc w jaki sposób wykonane?

W rzeczywistości, nie można powiedzieć, że ukraińskie sportowców były złe. Raczej dobra, tylko w historii niepodległości, czyli przez 25 lat, nigdy nie było gorzej. WYNIKI: W sumie 11 medali, w tym dwa złote, pięć srebrnych i cztery brązowe. Mogło być gorzej. Ukraina na miejsce 31-go z 78 możliwych. To powyżej środku. Każdy może krytykować, ale postarać się – konieczne jest, aby spojrzeć.

W Londynie było więcej – dwa tuziny różnych medale. Najlepszy ze wszystkich zostały wykonane w 1996 roku w Atlancie, a następnie aż dziewięć złotych medali zdobył. Ponieważ coraz gorzej. Tokio wiele nadzieję, że nie, pieniądze nie będą dłużej i szkół sportowych, too.

A jeśli spojrzeć szerzej?

Dawno temu, mądry człowiek zauważył, że sukces jest zawsze wiele matek i ojców, a porażka jest sierotą zwykle. W więcej niż skromnych wynikach ukraińskiej drużyny narodowej, można obwiniać siebie lub sportowców, jak to jest teraz modne, urzędnicy – oni nigdy nie kochał. Jednak jest to i radzić sobie z wszystkich, którzy chcą pokazać swoją aktywność i zainteresowanie. Kilka ludzie przychodzą do głowy zadać inne pytania, bardzo prosta: dlaczego we wszystkich innych dziedzinach sytuacja nie jest lepsza, a często gorsza niż w sporcie? Dlaczego wystąpień brawurowych w przeddzień Dnia Niepodległości nie słychać cichy szept emerytów, trudno jest żyć poza jego wiek z korzyści sorokadollarovymi? Dlaczego pracować mniej i mniej? Z jakiegoś powodu, ceny rosną, a ludność, natomiast zmniejsza się? Sport, to jest oczywiście ważne, a wszystko inne? A może te ubogie wiejskie sportowców pokazać najlepsze wyniki?