428 Shares 4098 views

Kolor włosów jest złotawy: odcienie, cechy malarstwa i zalecenia

Wiele dziewczyn marzy o pięknych i zadbanych włosach. Jednym z kryteriów tego piękna jest kolor włosów. Do tej pory wiele barwników, które można wybrać na każdy gust. Ale pierwsze miejsce popularne zajmują naturalne i naturalne odcienie loków. Jest to zrozumiałe, ponieważ w modzie jest prostota i niewinność.

Złoty brązowy kolor włosów

Jest zdania, że jasnowłosy kolor włosów nie jest atrakcyjny i czyni seks sprawiedliwy seksem nieatrakcyjnie. Ten mit może być bezpiecznie rozproszony. W końcu blond włosy pasują do każdej kobiety, wszystko zależy od cienia. Dobrze wybrany przez ekspertów kolor włosów sprawia, że dziewczyna nie tylko bardziej atrakcyjne, ale także młodsze. Złoto-brązowe mieszanki doskonale łączy się z lekkimi oczami i ciepłymi odcieniami skóry. Zaleca się stosowanie tego koloru kobiet w wieku Balzaca. Zrobi twarz lżejszym i świeżym.

W kolorze złoto-brązowym występuje kilka tonów:

 • Złoty;
 • Miedź;
 • Bursztyn.

Doskonale nadaje się do przedstawicieli koloru "wiosna" i "jesień". Ale nie zapominaj, że cień jest bardzo "dziwaczny". Aby malować w takim kolorze, należy przygotować prace przygotowawcze z włosami. Wtedy będzie można kontynuować barwienie.

Wybór właściwego cienia

W celu uzyskania koloru włosów złoty-brązowy, ważne jest, aby wybrać odpowiednią farbę. Przed malowaniem musisz również rozważyć typ wyglądu. Tak więc kolor skóry, oczu i początkowego odcienia włosów są bardzo ważne. Ciepłe odcienie skóry i brązowe oczy są odpowiednie do złotego i bursztynowego koloru. Będą one doskonale harmonizować i uzupełniać obraz. Kiedy skóra ma właściwość rumieniec, złoty blond jest idealny. Możesz także wybrać odcienie miedzi.

Nie zapomnij o szkodzie, która może powodować zabarwienie. W przypadku, gdy farba powoduje reakcje alergiczne, lepiej ją porzucić. Jeśli istnieje pilna potrzeba barwienia, można wybrać alternatywne metody. Są farby bezammia, które pomogą w tym. Jeśli podstawowy kolor włosów jest lekki, możesz użyć tonik. Daje włosom złoty odcień i nie będzie to miało nic złego. Przede wszystkim należy określić swój kolor.

Ludzkie chromotypy

W tym czasie istnieją cztery rodzaje kolorów danej osoby, obejmują kombinację odcieni skóry, włosów i oczu. Są to:

 • Zima;
 • Wiosna;
 • Lato;
 • Jesienią.

Dla charakterystycznych zimowych, brązowych, niebieskich i czarnych oczu, skóra niebieskiego i białego odcienia. Kolor włosów jest złoty brązowy, ciemna czekolada, kasztan. Do jasnych oczu o sprężystych oczach z niebieskim i orzechowym odcieniem. Kolor włosów jest od światła do złota, a skóra jest żółtawa. Typ koloru lato obejmuje takie cechy: jasne oczy z niebieskimi, szarymi i zielonymi odcieniami. Skóra twarzy ma niebieski lub różowy kolor, a włosy odpowiednio jasno blond i lniane. Typ jesieni jest uważany za najbardziej zróżnicowany. Obejmują one właścicieli brązowych, czarnych, niebieskich i zielonych oczu. Kolor skóry jest złoty lub żółty. Włosy od złotego do kasztanu. Jeśli znasz typ, możesz łatwo wybrać farbę.

Jasnobrązowy kolor włosów

Piękna blondynka to ornament każdej kobiety. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednią farbę, tak aby cień jest dokładnie tym, czego klient chce. Wiadomo, że z początkowym ciemnym tonem zamków bardzo trudno osiągnąć kolor włosów złocistych. Łatwiej jest dla właścicieli lekkich nici. Ale w ciemności można też przemalować ten atrakcyjny ton.

Wszystko zależy od naturalnego koloru, który może zawierać pigmenty. Na przykład, aby wydostać się z ciemno brązowego do złotego, musisz wziąć pod uwagę, że w rozkwicie z klarowaniem zawiera bardzo silny żółty pigment. I dlatego do barwnika dodawane są chłodne kolory. Wciskają żółtą, aw rezultacie dostajesz piękną blondynkę o złym kolorze przepełnienia. Jeśli barwnik nie ma zimnych odcieni, może wyskakiwać, aby włosy stały się "brudne".

Jasno brązowe

Jednym z najczęstszych jest złoty kolor ciemno-blondynka. Nadaje się do kobiet, które mają kolor "zima". Oznacza to, że dziewczyna powinna mieć biały kolor skóry, cień oczu nie ma znaczenia. Malowanie w złotym kolorze ciemno-blondynu ma swoje własne niuanse. Przede wszystkim wszystko zależy od naturalnego odcienia włosów. Jeśli jest jasne i niedawno było proces doprecyzowania, nie zaleca się natychmiast malować w ciemnym blond. W przeciwnym razie może to prowadzić do katastrofalnych skutków. Na jasnych włosach, ciemny blond może dawać odcień zieleni, tak aby to się nie stało, ważne jest, aby zwrócić się do doświadczonego koloryzatora.

Nie używaj tego koloru dla dziewczyn z zbyt ciemną skórą. On może dodać wiek. Kolor włosów złocistych będzie zwracał uwagę, jeśli jest uzupełniony melioracją. Światło, rozświetlone kilkoma odcieniami splotów daje fryzurę głębi i faktury.

Zalecenia

Większość kobiet marzy o włosach jasnowłosych, złotych. Farba powinna zatem być wysokiej jakości. Aby wybrać odpowiedni barwnik, należy skorzystać z zaleceń:

 • Wybierając barwnik należy zwrócić uwagę na datę produkcji.
 • Aby wybrać odcień, należy sprawdzić numery podane na opakowaniu.
 • Barwniki, które radykalnie zmieniają kolor loków, zawierają amoniak. Jeśli chcesz tylko odświeżyć kolor, możesz użyć bezammiachnymi barwnikami.
 • Opakowanie musi być wolne od uszkodzeń.
 • Farby Bezammia są znacznie mniej na włosach.
 • Po barwieniu loki wymagają dodatkowej opieki.

Pamiętaj, aby nie zniszczyć włosów przed zabrudzeniem, nie musisz myć włosów przez kilka dni. Jest to zrobione w celu ochrony włosów. Tak więc, naturalne tłuszcze otaczają nici, a zatem nie pozwalają na ich nadmierne wysuszenie przy pomocy barwnika. Zaleca się również przeprowadzenie testu wrażliwości w celu uniknięcia negatywnych konsekwencji. Po pomyślnym testie wrażliwości można bezpiecznie przejść do barwienia. Nie zapominaj o pozostawieniu po barwniku, ponieważ włosy są suche i kruche. Potrzebują tylko balsamów, masek i olejków.