303 Shares 2007 views

Jako kobiety oszukują w salonach kosmetycznych?

Dla wielu kobiet znaleźć idealny salon lub Barber Shop – to samo szczęście jak spotkanie z ukochaną osobą. Jest coś niesamowite, aby znaleźć specjalistę, który rozumie i szanuje swoją osobowość, taką, z którą jesteś gotowy, aby spędzić wiele godzin razem na bieżąco. Droga do idealnej kabiny może być trudne, trzeba być klientem nie najlepsi fryzjerzy. To może towarzyszyć ciągłych rozczarowań. Wystarczy zapytać kogokolwiek, kto miał znaleźć fryzjera po przeprowadzce do innego miasta. Gdzie zacząć patrząc na wszystkie osoby, do której można powierzyć swoje włosy? Oczywiście, to zależy od indywidualnego stylu, ale są pewne oznaki oszustwa, który natychmiast informuje, że powinieneś być ostrożny. Tutaj – najbardziej poglądowe!

Stale oferować dodatkowe procedury

Prawdopodobnie nie będzie chciał zapłacić za dziwnych usług operatora telefonii komórkowej, takich jak wysyłanie wiadomości podwodny lub ubezpieczenie od uprowadzenia, więc dlaczego nie chcesz płacić za usługi parikhmahera że naprawdę nie potrzebują? Najlepszym sposobem, aby zrozumieć, co w kabinie nie jest zbyt brać pod uwagę swoje zainteresowania, to co twój stylista nieustannie zmusza do dodatkowych procedur. Na przykład, jeśli masz problemy z wypadaniem włosów, nie należy oferować nadtlenek lub zdolności. Wszystko to sprawi, że stylista zysku, ale twoje włosy mogą tylko zaszkodzić. Obsessive eksperci – jest sygnałem alarmowym. Czy naprawdę trzeba to obraz? A może jesteś zmuszony po prostu dlatego, że kosztuje więcej? Należy zachować ostrożność, jeśli okazuje się, że stylista nie całkowicie z tobą szczery i realizować tylko własne interesy. W tej kabinie nigdy nie będzie w stanie zrelaksować się i zaufać panu.

Czy oferują tanie maski do włosów

Jeśli chodzi o usługi dodatkowe, należy uważać na niektóre rodzaje masek do włosów. Maski te są stosowane bezpośrednio po umyciu, nie zasługują na wydatki w kabinie. Ci uzyskać efekt, ale to samo można uzyskać od zwykłych masek, które mają zastosowanie w domu. Wybierz tylko intensywna terapia, która obejmuje oczyszczenie skóry głowy, stosowanie olejów odżywczych i nawilżających oraz specjalną maskę zniszczonych końcach. Wyjątkowo takie zabiegi uzasadnić koszty. Towarzyszą im nawet podczas masażu, a otrzymasz opieki w spa. Wszystkie pozostałe opcje – obecny oszustwa.

Bierzesz dużą sumę, ale nie imponujący wynik

Jeśli uważasz, że wszystkie luksusowe salony do pielęgnacji włosów są takie same, jesteś poważnie myli. W rzeczywistości, wysokie ceny – nie jest to gwarancja, że dostaniesz doskonałą obsługę. Wiele salonów biorą dużo pieniędzy za usługę, ale nie zapewniają wysoki poziom jakości. Jest to poważny problem. Jeśli płacisz pieniądze, ale nie cieszyć z uzyskanych wyników, warto pomyśleć o tym. Oczywiście, spędzając cały dzień w kabinie nie jest konieczne, ale też taki, w którym nie zwracają wystarczającej uwagi na włosy, nie zrobi. Pamiętaj, aby mieć to na uwadze przy poszukiwaniu fryzjera.

Ukryj informacje od Ciebie

Niektóre kobiety są zaznajomieni z jego fryzjera dłużej niż z własnym mężem. Oznacza to, że można czasami umożliwiają jego pan do eksperymentowania, a nie dość niepokojące, że przyjdzie później żałować tej decyzji. Ale to pozwala zrobić coś w ogóle? Oczywiście, że nie. Fryzjer wie, że mu zaufać, ale nie będzie wyciąć włosy i centymetr, nie informując, że to robi, i upewniając się, że są spełnione. Twój stylista powinien stale na bieżąco informować o tym, co robi, opisując cały proces. Bad stylista włosów nie martwi się o swoje włosy i zrobić fryzurę tylko i tworzy dobry plan i mówi ci, że pomoże ci uzyskać dobry wynik. Jest to zasadnicza różnica, która pozwala odnaleźć swojego pana.

Ponieważ biorą dodatkowo za produkty ekologiczne

Nie jest tajemnicą, że przemysł kosmetyczny ma długą drogę w ciągu ostatniej dekady. Teraz klienci są oferowane szeroką gamę produktów naturalnych. Niemniej jednak, niektóre z nich mogą nie być już tak naturalne, jak się wydaje. Smutną prawdą jest, że w wielu szamponów, które chronią kolor, zawiera soli i siarczanów. Ponadto uwaga środki, które są uważane za organicznym. Ten organiczny szampon powinien być tylko naturalne składniki ziołowe i żadne chemikalia. Należy przeczytać skład na opakowaniu, aby upewnić się, że nikt nie próbuje cię oszukać.

Ci są przyciągane do modnych składnikach

Niektóre elementy wydają się być bardzo skuteczne, ale to jest po prostu moc reklamy. Wszelkie build-up service, który wykorzystuje parabeny, białko lub keratyny klej, nie zasługuje na uwagę. Keratyna – to jest najbardziej kuszące słowa kosmetologii, ale to tylko klej, który raczej ściśle wpływa na włosy. To prowadzi do ich uszkodzenia i utraty. Dodawanie keratynę lub białko nie wpływa na klej. Gdzie lepiej wykorzystywać potencjał dla których nici wplecione są włosy. Jeśli tkania nie jest zbyt gęsta, to będzie o wiele bezpieczniejsze dla włosów, a nawet może chronić je przed uszkodzeniem. Pamiętaj, że niektóre ze składników nie zasługują marnotrawstwo pieniędzy. Na przykład, olej arganowy daje efekt specjalny. To samo odnosi się do keratyny. W większości przypadków jest to tylko środek tworząc warstwę ochronną na włosy, więc zwrócić uwagę na takie elementy, i rozważyć ich zaletą ma sensu.

Wewnątrz, uniwersalne specjaliści

Specjalista w zakresie kolorystyki, wspaniały fryzjer, mistrz pojemności, a także manicure? To brzmi zbyt dobrze by mogło być prawdziwe. Zamiast dotarcia do takiej uniwersalnej techniki, szukać stylisty, który jest ekspertem w jednej dziedzinie. Gdy szukasz salonie, należy zwrócić uwagę na to, w którym każdy mistrz ma swoją własną specjalizację. Można by w rzeczywistości tylko iść do chirurga plastycznego, który zajmuje się plastyka nosa, jeśli chcesz zmienić nos? Można by ledwie zaczął szukać tradycyjnego zabiegu! Ta sama logika powinna mieć również zastosowanie do usług związanych z włosami. Doskonały stylista – to ktoś, kto specjalizuje się w tego, do czego dążą. Jeśli chcesz utworzyć ekstrawagancki sposób, poszukaj kogoś, kto sprawia, że oryginalne fryzury. Jeśli chcesz farbować włosy, poszukaj specjalisty we współczesnych trendów. Aby dokonać rozszerzenia, trzeba kogoś, kto posiada odpowiednie certyfikaty. Wszystko to pozwoli Ci zabezpieczyć doskonały wynik.

Czy badania

Znalezienie idealnego stylista często metodą prób i błędów. Jednak prawdziwym koszmarem, można łatwo uniknąć, po prostu będą szukać informacji z wyprzedzeniem. Popytaj i przeczytać opinie innych w Internecie, aby znaleźć idealny salon z dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Należy zwrócić uwagę, aby korzystać w produktach salonie na czystość w pokoju i na schludności mistrzów. Przed wyjazdem z procedurą, sprawdź wszystkie szczegóły, aby wiedzieć, czego się spodziewać. Powierzam ich włosy mogą być dość przerażające, ale aby znaleźć właściwy fryzjer jest bardzo ważne, by wszystkie wysiłki dokonane starać się być w pełni uzasadnione.