796 Shares 4827 views

Moskwa-Silver Stawy: podróże w rejonie Moskwy

Srebrne Stawy – najdalej powiatowe miasto, region Moskwa. Moskwa – Srebrne Stawy – nie w niewielkiej odległości. Kapitał z regionalnym centrum udostępnionego przez 180 km.

historia

Starożytna osada znana od XVI wieku. W tych miejscach nie było bitwy z Tatarami krymskich i walce z kłopotów. Stąd przejść do ofensywy wojsk sowieckich w grudniu 1941 roku w kierunku zachodnim. Tu się urodziłem wojskowego Marszałek Wasilij Czujkow i wiele innych osobistości, które wniosły istotny wkład do historii tego kraju: bohaterów wojny 1812 i dekabrystów, aktorów, kompozytorów, pisarzy i sportowców.

W różnych czasach należała do Stawów Srebro Srebro księcia Obolensky, Czerkasy, Szeremietiewo dynastii.

Na początku XVII wieku, Ivan Bolotnikov zanotował silny punkt tutaj. И. Заруцкий и Я. Рындин осаждали Серебряные Пруды, но не добились желаемого результата. Późniejsze zwolennicy MO krajowy: Prince GV Volkonski gubernatora ND Pilemov, I., J. Zarutsky Ryndin osadza się srebro stawów, ale nie został jeszcze osiągnięty pożądany efekt.

natura

Miasto Srebrne Stawy położone jest na rzece Sturgeon w ekologicznie czystej dzielnicy regionie moskiewskim. Głównym rodzajem działalności ludności – produkcja rolna. To zawsze jest możliwe, aby znaleźć organiczne warzywa z ogrodów przydomowych i świeżych produktów zwierzęcych. Nie ma dużych zakładów przemysłowych, miasto po prostu jest pochowany w zieleni. Gęste lasy, pola i przestronne płynących rzek można nazwać atrakcji przyrodniczych. Specjalna miłość do wspaniałego krajobrazu odżywiają osoby twórcze, będą docenić to piękno.

W obszarze przepływu trzech rzek: Kudesna, Mordves, Berezinka.

sąsiedzi

Jak już wspomniano, odległość Moskwa – Srebrne Stawy wynosi 180 km. W sąsiedztwie są Zarayskiy Kashira i powiatów regionu. Sąsiedzi można wymienić Tula i Ryazan region. Srebrne Stawy w czasie jej istnienia i ze względu na położenie geograficzne należała do regionu Tula (1939) i był członkiem dzielnicy Stupino, region Moskwa (1963). W 2005 roku wieś pracy został przekształcony miejskiego osiedla.

infrastruktura

Srebrny Stawy populacja 10 000 osób. Jest wszystko, co niezbędne do życia: kawiarnie, sklepy, poczta, banki, salony piękności, centrum kultury, szkoły kościoły, szkoły, przedszkola, plastyczne i muzyczne, szkoły rezerwy olimpijskiej i dwie szkoły sportowe, dom sztuki dla dzieci, Hotel.

Celowniki

Wśród nich, pomnik i popiersie marszałka Chuikov, jego dom-muzeum, pomnik lidera światowego proletariatu, Lenin, Stella poległych żołnierzy oraz pomnik poległych w gorących miejscach.

Centrum kultury z „Dziedzictwa” jest pokój muzeum artysty Ludowej Sergeya Dmitrievicha Stolyarova.

Miasto ma dwie wielkie świątynie: Temple of Holy Virgin, zbudowany na początku XX wieku (a dokładniej w 1914 roku) oraz kościół Nikolaya Chudotvortsa, zbudowany w 1835 roku teraz w przebudowie małych kościołach na całym obszarze.

Jak się tam dostać?

Droga Moskwa – Srebrne Stawy wyświetla na autostradzie M4 federalnego „Don”, wsi nie jest daleko od niego. Przez powiat przebiega autostrada M6 federalnego „Caspian”, co prowadzi do Astrachania, a droga Kashira – Silver Baseny – Kimowsk.

Srebrne Stawy ma stacji kolejowej i dworca autobusowego. Dlatego dla tych, którzy lubią podróżować środkami transportu publicznego, aby dostać się tutaj z kapitału może być w pociągu lub autobusu. Czas podróży – około trzech godzin.

pociągiem

Pierwszy pociąg przeszedł przez Srebrnego Stawy w 1898 roku.

Odległość Moskwa – Srebrne Stawy można pokonać pociągiem z dworca kolejowego Paweleckiego, ale, niestety, sposób pośredni – będą musieli się przesiadać na stacji Uzunovo. Droga trwa 3,5-5,5 godzin.

Może to zostać osiągnięte przechodząc południowym pociągiem z dworca Pawieleckaja. Ich liczba wzrasta w okresie świątecznym. Podróż trwa około trzech do czterech godzin. Posiłek będzie kosztować 400-500 rubli.

autobusem

Najbardziej dostępnym środkiem transportu publicznego jest autobus. Od stacji metra „Czerwonej Gwardii” na trasie Moskwa – Srebrne Stawy 10-11 autobusy mijają codziennie. cena biletu waha się od 390-430 rubli. Czas podróży – trzy godziny.

Autobus Moskwa – Srebrne Stawy przychodzi na Sovetskaya Street, skąd jakakolwiek część miasta można dotrzeć pieszo lub taksówką. Opłata za taksówkę waha się od 200 rubli.

Z „Czerwonej Gwardii” do dworca autobusowego trzy minuty spacerem. Wydajność w kierunku pierwszego samochodem od centrum miasta. Po opuszczeniu przez szklane drzwi z metra, skręcić w prawo w tunel przejść przez około pięć metrów w lewo i wspiąć się po drabinie w mieście. Po lewej stronie w kierunku jazdy jest dworzec autobusowy Krasnogwardiejskaja, skąd autobusem w Silver Stawów. Adres dla zmotoryzowanych: Walnut Boulevard, posiadanie 24, budynek 1 g.

Bilety autobusowe Moskwa – Srebrne Stawy można kupić za pośrednictwem Internetu lub zakupione na miejscu.

Pierwszy autobus odjeżdża o 9:15 rano, ostatni – wieczorem o 19:45.

Na pytanie, jak dostać się do Srebrnego Stawy w Moskwie nie ma jednej odpowiedzi. Każdy może wybrać wygodny sposób podróżowania.