330 Shares 7684 views

Lagonaki. Atrakcje – cuda

Reszta w Lagonaki przyciąga wspinaczy, narciarzy, krokwie, grotołazów i turystów, którzy chcą cieszyć się piękną scenerię alpejskich łąk! Każdy, kto będzie po raz pierwszy w tej dziedzinie, będzie zafascynowany tajemniczą legendą nieszczęśliwym romansie Lago i Naki – pasterza i księżniczki. Starzy powiedzieć, że miłośnicy skoczył z wysokości płaskowyżu, aby uciec przed prześladowaniami ojca Groźny księcia. To miejsce owiane mgiełką romantyzmu, zawsze silniejsze bicie serca samotnie.

Geografia Terytorium

Na skrzyżowaniu Adygeya Krasnodar i terytoriów, na 2000 m, znajduje atrakcje Highlands Lagonaki które są znane daleko poza Kaukazem. Jej najwyższy punkt – Góra Fischt (2853,9 m), nazwa oznacza „biały-headed”. Naukowcy uważają, że w starożytnych oceanu Tetydy jest ona wyspy koralowe. pasma górskie, masywy alpejskie i niewielki płaskowyż wyżynny oddzielona od reszty Zachodniego Kaukazu stromych klifów na prawie wszystkich stronach. Na jasnym słoneczny dzień Fischt jest wyraźnie widoczne nie tylko z pobliskiego Majkop i Soczi, ale również z Krasnodar (w prostej linii z odległości około 135 km).

Jaskinie i kaniony

Wysoko, aż do łąk alpejskich, utwardzonej drogi asfaltowej. Jest to dla jej dostać turystów, którzy chcą dotknąć tajemnicy Lagonaki – atrakcje znajdują się tuż przy autostradzie. Przede wszystkim, jest to bardziej jaskinia Azishskaya. Spośród 125 jaskiń, ukrywa się w górach, zwłaszcza odwiedził ją ze względu na dogodną lokalizację. W 1987 roku został wyposażony na długości 220 m: połączonych ścieżek lekkie zbudowane są, schody, balustrady. Kolejne odwiedzane jaskini Highlands – delikatny, jego główną cechą jest w pozycji poziomej, tak zawsze było zamieszkane. Wygoda widzenia jest małe rozmiary grota – 97 m długości 7 m głębokości. W Lagonaki wielu kaniony, ale najbardziej dostępne z nich – duże granitu. Znajduje się na stronie rzeki Białej, to wiadomo, że jego ściany pokryte z natury kamienia w różnych kształtach i kolorach. Niezwykłe piękno Tsitse River Canyon turyści rzadko odwiedzić ze względu na jego niedostępność – można się tam dostać tylko drogą wodną.

jezioro

Aż do 2012 roku, wielu turystów zatrzymuje się przez jezioro Psenodah, jest w kształcie półksiężyca. Tłumaczone z nazwą czerkieski oznacza „piękny dobrze”. Co ciekawe, głębokość jeziora kilkadziesiąt centymetrów czasami tworzy lejek, dobrze widziany przez powierzchnię wody krystalicznej. Obecnie wolno zbliżać się do stawu Psenodah turystów niż 400 m: opieki zasilania o zachowaniu naturalnej równowagi atrakcji Lagonaki jest ściśle chronione przez prawo.

Miejsca historyczne

Wykaz naturalnych cudów tych miejscach, wydaje się niewyczerpana – mapa Lagonaki punktów orientacyjnych dosłownie wcięty wskazówek ciekawych miejsc. Atrakcje tego obszaru nie ograniczają cudownych dzieł. Na wysokości 633.2 m jest wiązka St. Andrew i obelisk A. Andreev, wzniesiony na miejscu bitwy z Niemcami w 1942 roku przez rzekę Dah rozlanym przez most zbudowany przez Kozaków w 1906 Uważa się również zabytek architektoniczny. Most dostoyal do dziś tylko dlatego, że to rozwiązanie, które posiada kamieni: biały jaja i mleko dał niezwykłą wytrzymałość konstrukcji.

Infrastruktura górzystym regionie jest w fazie rozwoju, a to jest zrozumiałe: wiele przewidzieć ośrodek ten ma wielką przyszłość, porównując go do Alp. Lagonaki, którego atrakcją są tak zróżnicowane i liczne, przeznaczone do wkrótce stać się częścią „Resorts Północnego Kaukazu” projektu.