739 Shares 4362 views

Ben Kasica: biografia, twórczość, ciekawostki

W 1996 roku na horyzoncie muzyki światowej nowa gwiazda – grupa Skillet. To stało się głównym tematem rocka chrześcijańskiego. Grupa wciąż istnieje. Wyniki 20 lat twórczości rozpoczął dziewięć albumów studyjnych i dwa żywe albumy. W całej historii zespołu zmieniła swój skład. W latach 2001 i 2011, gitarzysta na patelni odbyło Ben Cacique. Stał się jednym z najjaśniejszych i najbardziej tajemniczych członków grupy. Dlaczego? I jaka jest jego droga do muzyki rockowej?


biografia

Kto jest Ben Cacique? Jego biografia jest prawie nieznana ogółowi społeczeństwa. Urodził się w Stanach Zjednoczonych (podobno w Memphis, Tennessee) 15 kwietnia 1984 roku w rodzinie zakonnej. Ma brata i siostrę. Benjamin (pełna nazwa) dorastał dość spokojny i pracowity chłopak. I nikt nie pomyślał, że wyraził duże zainteresowanie w muzyce rockowej. Ben zaczął grać na gitarze w wieku 11 lat. Grupa Skillet powstała rok później. zespół muzyczny szybko zaczęła zdobywać popularność w Ameryce. Jednak w ciągu 12 lat, Ben Kasik jeszcze nie był zawodowym muzykiem, i wziąć chłopca w grupie nie było możliwe. Potem postawił jasny cel. W dobry sposób Cacique wykorzystał sytuację i opiece nad Kevin Halanda, głównie z powodu znajomości uczestnika Skillet Kori Kuper hit zespołu. W tym czasie miał 16 lat.

życie osobiste

Twórczy sposób gitarzysta wirtuoz można nazwać gładkie i jasne. Nie ma żadnych skandali i ciemne plamy. Jednak z biegiem lat do zachowania w tajemnicy informacji na temat jego rodziny Ben Cacique. Jego życie osobiste nie zostało również objęte w mediach. Ale fani są ściśle obserwując aktywność muzykiem w sieciach społecznych i dzielić się informacjami. Tak więc okazało się, że jego ukochana imię Benjamin jest Caitlin. Aw listopadzie 2014 roku gitarzysta wykonane jej formalną ofertę. Jednak dokładna data ślubu i nie stała się znana.

tworzenie

Według krytyków muzycznych, Skillet pierwsze kompozycje powstały w stylu post grunge. W 90 lat po śmierci Kurta Cobaina ( „Nirvana”), tendencja ta była najbardziej popularna w muzyce rockowej. Ben Cacique dołączył do grupy, kiedy przeniósł się do metalu przemysłowego.

Warto zauważyć, że gitarzysta zaczął z muzyką klasyczną, ale próbowałem na gitarze elektrycznej i zaczęła się rozwijać w tym kierunku, w dwa lata później. A jednak, jak zwrócić uwagę eksperci, klasyczny wpływ jest odczuwalny w swojej słynnej solówki.

Ben Kasik zasłynął jako gitarzysta wirtuoz. Wszystko to dzięki niezwykłych sztuczek ze swoją gitarą w koncertach grupy. Wirtuozeria jego grze jest nie tylko technika wykonania, ale również korzystanie z instrumentu muzycznego na plecach. Wykorzystuje również technik zapożyczonych od stylu post grunge i rock alternatywny. Mianowicie Palm wyciszanie wstawić melodyczną i akustyczną bicie.

Grupa Skillet Ben Kasica zdobył szacunek uczciwego i sumiennego podejścia do pracy i okoliczne rzeczy. Ten wielokrotnie mówił w rozmowie z frontmanem zespołu Dzhon Kuper.

Pozostawienie grup

Mimo ciepłych stosunków wewnątrz grupy na początku 2011 roku, Ben kacyk zdecydował się opuścić zespół. Powiedział to na swojej stronie w sieciach społecznych. A także, że dzięki każdy uczestnik Skillet dziesięć wspaniałych lat wspólnych, dla fascynujących wycieczek na całym świecie. Ale teraz gitarzysta potrzebuje stabilnego życia rodzinnego i kościół. Jak przyznał cacique, że opuszcza zespół, ale pozostaje w świecie muzyki i sztuki. Teraz on jest zainteresowany w produkcji i projektowanie mody.

ciekawostki

  • W pracy każdego gitarzysty są ważnymi instrumentami. I do wyboru muzyków nadają się szczególnie niespokojny. Kiedy Ben Cacique dołączył do zespołu w jego dyspozycji były wyłącznym gitara GMP. Wkrótce jednak, wraz z Kori Kuper – jego współpracownikiem w przypadku gitary – przeniósł się do marki PRS. Podczas nagrywania albumu studyjnego Awake wykorzystywane gitarę Gibson.
  • Warto zauważyć, że okres, kiedy Ben kacyk był w zespole złoto w swojej historii. To był od 2001 do 2011 roku, Skillet tworzy jego najbardziej popularne albumy Collide i śpiączce.
  • W okresie uczestnictwa w grupie muzycznej gitarzysta miał zwyczaj chodzenia na koncercie w obszarze ich na scenie. Stało się to w trakcie wykonywania swojej partii oraz w przerwie. Wentylatory te zawsze wywołała ciekawość tego faktu. W wywiadzie dla perkusisty Lori Peters Grupa przyznała, że robi to, aby po prostu pogrimasnichat w jej kierunku, lub „Shake” w stojaku bębna. Stwierdzono również, że Lori i Ben spełnione.
  • Zgodnie z planem, po odejściu grupy Ben Kasik stał się właścicielem i producentem nagrań dźwiękowych studio Skies-jesień. Jednym z jego projektów są uważane być znany zespół rockowy Losowa Bohatera Stria. Ponadto, ex-gitarzysta jest obecnie współwłaściciel organizacji chrześcijańskiej do produkcji odzieży. Marka stała się popularna w Ameryce i został nazwany LiveLoveMusic, co oznacza „Życie, Miłość, Muzyka”. Ideologiczna strona spółka w oparciu o zasady religijne – aby przynieść światło dla świata i dać miłość do wszystkich ludzi.
  • Poza muzyką, Ben Cacique cieszy fotografię. Na portalach społecznościowych dawno poleciała jego artystyczne fotografie przedstawiające pejzaże Miejsca podróży i zdjęcia krewnych i bliskich. Ponadto wykładał na temat sztuki pisania tekstów.