423 Shares 2087 views

Świadkowie na wesele, kto może być? Świadkowie na wesele, przyjaciel i chłopak: Cła i znaki

różni ludzie spotykają się na weselach. Że ktoś może być? Świadkowie na ślubie, krewnych i przyjaciół. Ślub – to wielkie wydarzenie. On ma wiele objawów i ogólnie przyjętymi praktykami. Świadkami w tym festiwalu odgrywa ważną rolę. Dlatego konieczne jest, aby zdecydować z góry, kto jest w stanie podjąć się tego posta. Jaka powinna być świadkami? Kto może dostać to stanowisko? Zrozumieć, to nie jest tak trudne, jak się wydaje!

obserwatorzy

Ważni ludzie w naszym uroczystości dzisiaj dużo. Że ktoś może być? Świadkowie na wesele! Chodzi o to, że rola tych osób przyzwyczajonych do być bardzo ważne. Świadkowie potwierdzili fakt wzajemnej zgody para w miłości do małżeństwa. Należało wyznaczyć jedną osobę z pary i jeden – od panny młodej.

Kto świadków – jest najbardziej zwykli obserwatorzy. W dzisiejszym świecie, ich znaczenie nie jest tak ważne. Ale gdy malowanie odbywa się w urzędzie stanu cywilnego, ci ludzie umieścić ich nazwiska w specjalnej książce. W ten sposób potwierdzić ślubu młodej pary. Świadkowie nie są najważniejsze osoby w małżeństwie. Ale tradycja ich wybór pozostaje. Z tych weselu zwykle odbywa się według zasad i tradycji.

strony panieński

Narzeczeni muszą być ważną osobą. Że ktoś może być? Świadkowie na wesele! Mówi się, że konieczne jest, aby wybrać dla 1 osoby z każdej strony – i młodej i pana młodego. Ważne jest, aby pamiętać, że z jej strony ona przedstawiła, z jego – człowieka.

Przyszła żona powinna być wśród swoich przyjaciół wybrać dziewczynę, która będzie zawsze obok siebie. To przyjaciel. Na weselu, ona odgrywa rolę świadka. Przy stole, umieścić go najbliżej młodej.

Świadek – można powiedzieć najlepsi przyjaciele winowajców uroczystości. I odgrywają bardzo ważną rolę. Zwłaszcza, jeśli odbywa się wesele zakupu i porwanie panny młodej. Ale o tym później. Po pierwsze, należy pamiętać, że przy jednej okazji może być nie więcej niż jeden świadek. Jest to ważna zasada. Ale druhny (zwykli ludzie) może być dowolna ilość.

Przez pana młodego

Świadek pana młodego odgrywa również ważną rolę. Nietrudno się domyślić, to osoba, która jest najlepszym przyjacielem bohatera na dzień. Każdy, kto ufa pary. Podobnie, jak panna młoda, jej przyszły mąż przedstawił tylko jednego świadka. On jest przypisany z góry. Teraz odbywa się na etapie zaproszenia.

Świadek – ważną osobą. Niektórzy tego człowieka w porównaniu z „prawicy” pana młodego na ślubie. będzie musiał pomóc jej przyszłego męża w konkursach i odkupienia. Możemy powiedzieć, że przyjaciel – opiekuna panny młodej. Drużba na weselu – to opiekun panny młodej. Wcześniej, ich obecność była niezbędna. Teraz, jak już zostało powiedziane, nie jest koniecznością do ślubu.

Kto może być

Na części młodej pary na ślub jest wybierany przez 1 osobę. Co ciekawe, jest to, kto może być? Świadkowie na wesele wcześniej wybrany poważnie. Miałem do wykonania dużej liczby reguł. Oczywiste jest, że panna młoda powinna być wybrańcem najlepszego przyjaciela, z oblubienicy – jeden lepszy od drugiego. Będą świadkami.

Kiedyś było tak, że tylko ludzie mogą być niezamężne chłopak i przyjaciel. Ci, którzy nigdy nie był żonaty. I dobry omen pod uwagę, jeżeli świadek ze świadkiem rozpoczyna związek, lubił siebie. To rzekomo służył jako symbol silnej przyjaciół małżeństwa.

Teraz też na świadka i świadka jest korzystnie wybrany niezamężnych / nieżonatych ludzi. Tylko przez tradycję. Ze względu na pewne zabobon rozwiedli osób zbyt często delegować uprawnienia do przyjaciela i drużba.

Jednak w dzisiejszym świecie nie ma żadnych ograniczeń w tym zakresie. Obraz w urzędzie może odbywać się bez świadków w ogóle. Jest to opcjonalny element współczesnego świętowania. A jeśli zdecydujesz się zachować tę tradycję, masz pełne prawo do powoływania jednego, którzy po prostu chcą zobaczyć obok cały dzień. Pamiętaj, że to musi być blisko ciebie ludzi. Ale znowu, od młodej dziewczyny – od pana młodego – facet. To może być tylko przyjaciółmi, najlepsi przyjaciele, bracia i siostry. Najważniejsze, że ludzie byli blisko Ciebie.

Obowiązki świadka

Młodej i świadków – to dwaj przyjaciele. Jak się dowiedzieliśmy, kolego odgrywa ważną rolę, jeśli zachować wszystkie tradycje weselne. Ona jest strażnikiem oblubienicy. Jakie są jego obowiązki?

Lista zaczyna się na długo przed obchodami. Teraz świadek powinien pomóc narzeczonej szykuje się do wakacji. Pomagają wybrać wizażystka, fryzjer, ubrania i akcesoria. W dniu ślubu może zrobić dziewczyna poślubia makijażu. Jest to obowiązkowe, aby pomóc narzeczonej, aby spotkać się z rejestratorem. Jeśli jest to okup, świadek powinien brać czynny udział w niej – sprawdzić „na siłę” pana młodego i jego świadka.

Ponadto, przez cały dzień pal odgrywa rolę asystenta młodej. Wynika wygląd dziewczyn, co ona zawsze wyglądała pięknie, pomaga w organizacji „przekąsek” podczas spacerów po malowidłami w urzędzie, podczas konkursów i quizów, bierze czynny udział w rozrywkowych gości, zbierać pieniądze „dla dziewczyny” to bukiet oblubienicy.

świadek aktywność

Kto może być świadkiem na ślubie, to jest teraz jasne. I nawet teraz zadanie świadka nie są tajne. A co świadka? W zasadzie, jego obowiązki są nieco podobne do aktywności kumplami. Najlepszym przyjacielem oczyszczenie pomaga zorganizować wieczór kawalerski, jeśli w ogóle. On wybiera garnitur, krawat i innych akcesoriów, które pozwalają stworzyć obraz swojego przyszłego męża. Oczywiście, jego pojawienie się w uroczystym dniu mój przyjaciel będzie wyglądać.

Świadek aktywnie uczestniczy w konkursach, pomagając swojemu przyjacielowi, aby kupić Brać Bride, „odpowiedzialny” za pierścieniami i dokumentów w urzędzie. Zbiera pieniądze na „chłopca”, wraz ze świadectwem aukcji z pierwszych kawałków tortu. Jeśli pan młody przybywa dla panny młodej na maszynie, świadek musi zorganizować dekorację samochodu. Urząd stanu cywilnego jest zwykle tylko kumpel dostarcza pierścienie Brac i chłopaka w momencie trzyma bukiet panny młodej.

Kolejny punkt – świadkiem samego siebie, aby być pewną ilość pieniędzy w małych nominałach. Trifle mały „papier” pieniądze – one uczynić życie znacznie łatwiejsze. Niekoniecznie wziąć z dużych sum, wystarczy około tysiąca rubli.

znaki

Świadkowie i świadkowie mają własne znaki. Uważa się, że jeśli ci ludzie – żonaty, zamężna, wówczas szczęście dają tandeta, i tracą swój własny. I podobno niezamężne ludzie przyciągają radość w przyszłej rodziny.

Wdowy i wdowcy w każdym przypadku jest to niemożliwe, aby wezwać świadków. przyniesie kłopoty na parę. Nie zaleca się przyjmować jako świadków imienników.

Przez dobór ubrania, zbyt, ma pochodzić z umysłu. Ubierz świadek powinien być różowy lub niebieski – to przyciąga dobro i miłość w nowej rodzinie. Czarne druhny nosić zabronione.

Jeśli świadek pomaga narzeczona z makijażem, to jest niemożliwe, aby stanąć między jego przyszłej żony i lustro – tak dziewczyna zabierze całe szczęście i samego szczęścia. Wcześniej sądzono, że ta dziewczyna wstać, chcąc ukraść pannę młodą.

Na szczęście młodzi szpilka szpilki na odzież i dla dobrego samopoczucia posypane ryżem i monetami. Drogi krzyżowej nie może być młody. Dlatego na świadków festiwal powinien udać się do nowożeńców.

Ożenić się następujące świadków i świadectwo złapać bukiet panny młodej (dla dziewcząt) i podwiązkę (dla chłopców).

601 shares 3093 views
695 shares 5139 views
Ślub na niebiesko: Idee
107 shares 3845 views