401 Shares 1203 views

opony letnie Nokian Nordman SX – opinie i funkcje

Opona letnia w Finlandii pod nazwą „Nokian Nordman SX» jest jednym z najbardziej wytrzymałych i oszczędne opony dzisiaj. Jest to idealne rozwiązanie dla małych samochodów i klasy średniej. Dziś postaramy się poznać wszystkie funkcje tego gumy i określić, czy kupić w letnim opony Nokian Nordman.

Przeglądy konstrukcji bieżnika

Kierowcy przede wszystkim pamiętać, 3 głębokie rowki, które są umieszczone na boku bieżnika i dać samochód do wejścia efektu aquaplaning. Te drobne rowki rozproszenia wody na wejściu na kałuże, co znacząco poprawia bezpieczeństwo. „Nokian Nordman” ma rzeźby bieżnika, które różnią się od siebie kompozycji w wewnętrznej i zewnętrznej części. Ten ostatni jest nieco twardsza niż pierwsza. W ten sposób zachowuje się samochód na drodze bardziej komfortowe – zwiększone trakcji, zwrotności i kontroli. Dodatkowo, dzięki specjalnej konstrukcji bieżnika opony nie jest życiem, jak to się dzieje w jego konkurentów ( „Michelin” i „Bridgestone”).

Skład Nokian Nordman SX autobus

Recenzje także pamiętać specjalnej mieszanki gumowej. Producenci zachowania w tajemnicy wszelkich składników opony, jednak z dumą mówić o tym, że część „Nokian Nordman SX» nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Ponadto producent zapewnia, że opona idealnie nadaje się do najtrudniejszych warunków pracy. Jakość przyczepność z nawierzchnią pozostaje takie samo wysokie jak gorące letnie dni, a na zimno listopada. Jednak to nie wszystkie cechy autobusie Nokian Nordman SX. Liczba kierowców uczcić fakt, że ta opona posiada wysoką odporność na ścieranie. nie jest również bardzo gorąco podczas jazdy.

Jak zachowywać się na drodze Nokian Nordman SX?

Opinie Eksperci twierdzą, że podczas jazd testowych i prób fińska opona wykazała doskonałe wyniki godne tytuł najlepszej opony letnie roku. Początkowo, kiedy pojawił się model „Nordman” przyciągnęła uwagę wielu właścicieli samochodów. W ogóle, jak wynika z badań, „Nokian SX» pewnie trzyma się zarówno na suchej i mokrej nawierzchni. Jednak w porównaniu z innymi markami, fiński innowacja nie jest jeszcze uwzględnione w pierwszej trójce, ale dostał tylko piątą pozycję budowa najlepiej importowanych opon, zastąpiły wszechobecne „Michelin”.

koszt

W chwili obecnej producent produkuje kilka rozmiary swoich opon letnich Nokian Nordman RS. Opinie mówią najpopularniejszą opcję – średnica opony 13 „i 14”. Ich koszt waha się od 1 690 do 2000 rubli. Istnieje również większe opony. Na przykład, 15-calowe to od 2,5 do 3 rubli. Najdroższy i, w konsekwencji, największe opony w tym zakresie są modelu opony 18 cali. Można je kupić w cenie 7000 rubli.

wniosek

Być obiektywne i brać pod uwagę nie tylko osiągi, ale także kategorię cenową, można stwierdzić, że opona letnia „Nokian Nordman” produkcja fiński jest odniesienie na rynku rosyjskim. Po tym wszystkim, co inne importowane autobus można kupić za mniej niż 1700 rubli? Nokian Nordman SX – opinie mówią same za siebie!