413 Shares 1506 views

Jak zrobić ozdobną dobrze dla ogrodu z własnymi rękami

Tworzenie takiego oryginalnego elementu projektowania krajobrazu oraz dekoracyjny ogród z własnymi rękami, po prostu. Zanim jednak pomyśleć o jego budowie, powinny być określone z celów, dla których jest to potrzebne. Ten budynek jest zbudowany w kraju, co do zasady, do wykonywania wielu zadań. Po pierwsze, dobrze może być z jego przeznaczeniem, to znaczy, być źródłem wody. Po drugie, może to być element dekoracyjny.

Tworzenie obszaru projektowania z ich rąk, wielu ogrodników są wybrane studnie w stylu country. Jeżeli są one z drewna lub betonu zbrojonego wału z bębnem, który jest obracany ręcznie, aby podnieść zbiornik wody. Konstrukcje dachowe w tym przypadku może być albo na zewnętrznej części szybu, a na specjalnych wspornikach – w tym przypadku jest to rodzaj konstrukcji namiotu.

Przed rozpoczęciem budowy dekoracyjną dobrze i powinien definiować z materiałem, z którego zostanie zbudowany do ogrodu z własnymi rękami. Najczęściej do budowy takich elementów wykorzystywanych kamienia lub drewna. Te dwa rodzaje materiałów ekologicznych jest najbardziej łatwo uleczalne. Należy jednak pamiętać, że w przypadku korzystania z kamienia do budowy lub projektowania spód konstrukcji, jej górnej części – bębna, filarach i dachem – muszą być wykonane z drewna. W tym przypadku, drewno powinno być traktowane z kompozycji odpornych na wilgoć specjalny wyprzedzeniem – tak budowa potrwa Ci znacznie dłużej.

Jak zbudować prosty dekoracyjny dobrze dla ogrodu z własnymi rękami?

Aby stworzyć taką strukturę, istnieją dwie możliwości: można zrobić dolną część drzewa, potem trzeba kupić gotową drewna lub zbudować psevdoshahtu betonu – ta opcja jest uważane za korzystne dla niedoświadczonych ogrodników. Aby to zrobić, trzeba kupić specjalny pierścień betonu zbrojonego, ustawić go w wybranym miejscu i umieść sztuczny kamień, płytki chodnikowe lub innych materiałów wykończeniowych. Tworzenie dekoracyjny dobrze dla ogrodu z własnymi rękami, do dekoracji, można użyć wszelkich dostępnych środków :. małe kamienie, rozbite szkło, itp betonowe spoiny pomiędzy elementami wykończeniowymi mogą być malowane na dowolny kolor z wykorzystaniem akrylu wodoodporną farbą.

Wspieranie filarów, na których do mocowania dachu i bęben powinien być zainstalowany blisko ziemi lub na nim. Jako filarów, można użyć dowolnego drewna lub metalowych prętów, które towarzyszą mu całą długość liny wiatrowej lub grubego sznurka. Bęben jest łatwe do wykonania z okrągłych bali, ustawiając go obrócić pokrętło. Następnie konieczne jest nawijać linę i powiesić wiadro – obecny lub dekoracyjny. Dach studni mogą być bardzo różne: okrągłe, kwadratowe, kanciaste, itd. Na jego deskach użytku produkcja tworzyw sztucznych, płytek, a znacznie więcej – wybór zależy od preferencji ..

W ten sposób, przy użyciu tych prostych pomysłów na ogród, z rękami (zdjęcie pokazuje jak wygląda wdzięcznie takie elementy dekoracyjne), można tworzyć piękne również, które z pewnością będą ozdobą witryny w nadchodzących latach.