557 Shares 9949 views

Wywiercić studnię z rąk: wodę dla obszaru będzie wydobywać się

Na pytanie „czy się woda w ogrodzie?” równoważne do myślenia o tym, jak być albo nie być w ogóle bramkowe. To życiodajna wilgoć i ogród roślin i drzew do ogrodu i dla ptactwa domowego, i oczywiście dla mężczyzny.


To nasuwa się tylko odpowiednią opcję: Sprzęt do serwisu oraz do zaopatrzenia w wodę. Jest to jednak proces czasochłonny, co nie jest tanie. Kładzie czy ramy drewnianej lub betonu pierścienie – na koniec prowadzi to suma wywieranych Część uchwytowa nie może sobie pozwolić. Oraz do przeprowadzenia prac związanych z rozmieszczeniem studni jest po prostu nierealne.

Inną rzeczą, jeśli uwagę przywiązuje się do studni. Ta alternatywa wodociągowa w domu i bramkowe były wielokrotnie testowane i stosowane z powodzeniem. Najważniejszą rzeczą przy tego rodzaju pracy, jak wiercenia studni z własnymi rękami, może obsługiwać jeden człowiek.

Najlepiej jest, aby najpierw przeprowadzić rekonesans „na ziemi”: Zapytaj sąsiadów, jak głęboki jest poziom wody w studni na powierzchnię. Jeśli mniej niż 5 metrów – dziury i zwykły ogród ślimaka pana. Ale jeśli głębiej – nie może obejść się bez prowizorycznej konstrukcji.

Nie bój się: dla wiercenia z rękami może ktoś bardziej lub mniej w stanie pracować z metalu. Chce stworzyć strukturę trzech głównych części: wiertła, narzędzia do jego ręcznego obracania i rury dzielonej. Należy również trzy dzienniki budowy wieży w postaci prostego trójnogu i wyciągarki-cylindrowy z uchwytami do obrotu.

Wiertło spiralne do studni, aby to zrobić. W metalu pręt zaostrzony jeden koniec. dysk ze stali o grubości 2-3 mm jest przecięty na pół. Połówki te są przyspawane do pręta naprzeciw siebie w odległości 200 mm od końca ostrza pod kątem 20 stopni w stosunku do linii poziomej tak, aby kąt wynosił 40 stopni pomiędzy nimi. Dostajemy dwa noże, dolne krawędzie, które pilnie potrzebują ostrzenia. Ta wiertarka do studni, własnymi rękami stworzone, spokojnie trzymał ziemię i piasek, glina ziemi i żwiru, ale nie może sobie poradzić z kamienia.

Cóż, jeśli masz dostęp do pracy w fabryce lub w odpowiednio wyposażonych warsztatach. Następnie ślimak śrubowy może być wykonany z taśmy ze stali narzędziowej. W tym celu musi być ogrzewany, aby obrócić tak, aby uzyskać helisy którego odstęp jest równy średnicy, a następnie utwardzony.

Kiedy zawieszony na narzędzia obraca statyw, to tnie swoje noże w ziemię i idzie w głąb. Następnie, za pomocą wciągarki do otworu z rękami wyciągnął z dołu z rozluźnionym gruntem. Przez pogłębiania studnię musi być przeprowadzone przewody pojemności. Związek jego segmenty mogą być gwintowane lub rękawa, lecz w każdym przypadku musi być umocowany z kołkiem blokującym tak, że wtedy, gdy urządzenie obraca się w przeciwnym kierunku, nie nastąpiło rozdzielenie. Prace zostały zatrzymane wraz z pojawieniem dołów skroplonych wód gruntowych.

Wywiercić studnię z rękami wraz z akcesoriami w celu poradzenia sobie z zadaniem, a on sam, ale jeśli wziąć przypadku dwóch – gwarantuje szybkie i wygodne działanie.