108 Shares 7492 views

GT Avalanche Elite – ikoną roweru

W ciągu ostatniej dekady w naszym kraju wzrosła popularność tego sportu. Jest to szczególnie zauważalne na tle 90-tych. W tamtych czasach młodzi ludzie aktywnie spożywany alkohol i palił. Ponadto, 90-tych aktywnie rozprowadzane narkotyki. Jest bardzo ciężko uderzony przez zdrowia i doprowadził do znacznego spadku populacji. Teraz wszystko jest inaczej. Teraz w modzie sporcie. Młodzi ludzie odwiedzający różne sekcje lub zaangażowanych w Street Workout. A w ostatnich latach bardzo popularne kolarstwo.

Korzystanie z roweru

Niewiele osób wie, że jazda na łyżwach przedłużyć życie człowieka nawet o pięć lat. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Jazda na rowerze ma na organizm ludzki jest o wiele większy wpływ.

Przede wszystkim rowerowej ma pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Jest to niemożliwe, aby wymyślić zawału serca, aby zapobiec najlepsze lekarstwo niż rower.

Ponadto, rower jest świetnym trenerem. Dzięki niemu można szybko schudnąć. Zwłaszcza, że będzie użyteczny dla kobiet, które zawsze i wszędzie dążą do doskonałości.

Dodatkowo, rower będzie przydatna dla palaczy. Podczas jazdy jest wentylacja płuc (napowietrzenia). To czyni je znacznie szybciej uwolnić się od różnych substancji toksycznych.

Szczególnie rower jest przydatny dla mężczyzn. Ponadto do zapobiegania chorobom, takim jak na hemoroidy, przepukliny rowerowej wytrzymałości. Również w przypadku dłuższego łyżwach rozwija mięśnie. Napęd proces wykorzystuje wszystkie mięśnie nóg czworogłowego dla cieląt. Gdy kolarstwo górskie jest możliwe do pompowania biceps i triceps. Po tym wszystkim, trzymać kierownicę na wyboistych i nierównych drogach – nie jest łatwym zadaniem.

GT Avalanche Elite: przegląd

Chcesz kupić rower, ale nie wiesz jak? Jesteś bardzo szczęśliwy! Po tym wszystkim, stosunkowo nowa firma GT wydała nową linię rowerów o nazwie Avalanche Elite. Chcesz dowiedzieć się o tym więcej serii rower? To ten artykuł jest dla Ciebie.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę – wygląd. GT Avalanche Elite wygląda bardzo atrakcyjnie. farbowanie rower przyciąga wzrok. Jedno spojrzenie na GT Avalanche Elite wystarczającą do zrozumienia, że twarz prawdziwego Iron Horse.

Ale design – to tylko wrapper. Co można powiedzieć o jakości GT Avalanche Elite? Być może najpierw zbadać serce każdej rowerów – ramki. Ramki z GT zawsze jest rozpoznawalny bez żadnych napisów i malarstwa. Zostały one zaprojektowane według specjalnej technologii o nazwie Triple Triangle (jest on używany w linii GT Avalanche Elite). Poprzez połączenie pióra siedzenia a ramą górną rurę chłopcy z GT udało się usunąć nadmiar ładunku. Ponadto zwiększono sztywność w tych miejscach, które podlegają dużym zużyciem. Jaki był wynik? Inżynierowie GT stanie poprawić obsługę i uczynić ją bardziej niezawodne ramki zdolny do obsługi wielu obciążeń.

Co sprawiło, że GT Avalanche Elite? Podstawowym materiałem – jest aluminium. Warto jednak zauważyć, że stworzenie rowerowej GT wykorzystuje specjalną technologię o nazwie Speed Metal. Co jest jego istotą? Jak wiadomo, aluminium – bardzo mocnego materiału. Jednak im bardziej jest zdeformowany przez szybciej traci swoje właściwości. W celu uniknięcia tego, GT wykorzystuje specjalną technologię, którego istota polega na tym, że proces ma miejsce odkształcenie aluminium na poziomie molekularnym. Pozwala to na optymalizację struktury metalu pod bardzo ścisłą obciążeniem.

GT Avalanche Elite. opinie

Jeśli chodzi o opinie, są bardziej pozytywne. Kupujący przyjemność doskonałej jakości rower, nowoczesnym wzornictwie, łatwość obsługi, niską masę, szybkość i zwrotność. Jeśli mówimy o wadach, główną wadą GT Avalanche Elite opinia kupujących – jest cena. Pozwolić model ten nie może każdy. Po tym wszystkim, że rower jest wart około 28 000 rubli.

wynik

Lawina Elite – świetny rower, który łączy w sobie najlepsze GT firmy. Ale ze względu na wysoką cenę roweru będzie wielu nie może sobie pozwolić.