337 Shares 3318 views

Szwajcarski nóż – uniwersalna broń

WENGER słynna firma od wielu lat zaangażowanych w rozwój noży. Stwarza to multi-funkcjonalne i praktyczne projekty. Pierwszy startu popularności spółki przyniósł szwajcarski nóż, który został opracowany w 1886 roku specjalnie dla wszystkich części armii. Od tego czasu firma tworzenie wysokiej jakości zimnej stali na świecie.

Specjalizacja WENGER dzieli produkcję w dwóch podstawowych typów. Oficer ten próbki 7 cm maksymalny rozmiar i wzrost żołnierzy, do 10 cm. Nóż szwajcarski ma wiele prototypów modelu podstawowego przeznaczonego dla wojskowych, myśliwych, studentów, a nawet emerytów. Ponadto, nie jest modelem dla nauczycieli z wbudowanym wskaźnikiem laserowym. Każdy szczegół został stworzony w oparciu o potrzeby stosowania trwałego i funkcjonalnego.

Firma WENGER nie oszukiwał i żeński. Stworzony dla pięknych pań specjalny nóż szwajcarskich, umieszczone w pięknym i wygodnym uchwytem. Jeden niezwykłe deweloperzy projektów wpadł na pomysł stworzenia nóż w stylu hi-tech. Słynny projektant został zaproszony, który stworzył wygląd modelu w słynnej Porshe Biura projektu. Próba okazała się całkiem stylowe, skórzane wykończenie matowe srebro w połączeniu ze wszystkimi dodatkami.

Głównym zadaniem spółki – jest stworzenie noży na najnowszych technologiach. Deweloperzy razem z projektantami zawarte pomysłów, które pozwolą pistolety uchwyt wygodny i idealnie umieszczony w dłoni. Zmiana baza jest formą ludzkich rąk, więc najnowsze modele łatwo trzymać w rękach, a korzystanie z dodatkowych urządzeń było wiele razy łatwiejsze. Ponadto ważną rolę zabezpieczenia wziął nóż w jego wniosku. W rezultacie, każda próbka przechodzi kontrolę jakości i są gwarantowane przez małżeństwa.

Szwajcarski nóż, stworzony przez firmę Wenger, jest nie tylko dobrej jakości, ale również łatwość stosowania wszystkich dostępnych części. Niektóre elementy według wynalazku są pierwszorzędowe, więc projektanci zestaw narzędzi na bazie SIGN patentu, co niektóre elementy udokumentowane przez opatentowane.

Podstawowym materiałem do wytwarzania noży jest chromowanej stali nierdzewnej, która jest ostrożnie zatrzymano i przetwarzany w wysokich temperaturach. Po weryfikacji niezawodny stali mieści się w linii produkcyjnej, gdzie szwajcarski wykonane noży. Próbki składane zawierają zaostrzone ostrze, oraz wiele dodatkowych narzędzi.

Głównymi dodatkami są śrubokręt, otwieracze do butelek, korkociągi, maszynki do strzyżenia, a nawet szczypce. W normalnej pozycji, dostępne narzędzia są ukryte w rękojeści noża i swobodnie zwolnione przez mechanizm zawiasu.

Firma WENGER produkuje rocznie około miliona próbek, głównym celem produkcji są dokładnie noże Swiss. Recenzje składane modele miłośników wyraźnie pokazują popularność-świata słynnej marki. Do tej pory rząd Szwajcarii jest nadal ogromna ilość zakupów w całym scyzoryk właśnie w tej firmie.