789 Shares 4850 views

13 Sektor „Co? Gdzie? Kiedy?” – prawdziwa okazja, aby zadać pytanie do ekspertów

„Co? Gdzie? Kiedy?” – gra jest emitowany w telewizji od początku upadku odległym 1975 roku. Transfer jest quiz swoisty mecz sześć intelektualnej z widzów. Zwykli ludzie wysłał listy do „inteligentnych” pytań do telewizora redaktorzy, Dreidel (bączek dzieci) z strzałką skierowaną do pisma z cenionych cel, i że trzeba było zdecydować graczy w studio po chwili zastanowienia. Gra była i jest aż 6 punktów.

Woroszyłow – legenda o serialu

Od tamtej pory, telewizja przeszła wiele reform: pojawiła się reklama, niektóre transmisja zostały zastąpione innymi, bardziej ocenie, przyszedł i poszedł kilka różnych programów telewizyjnych. Jednakże, „Co? Gdzie? Kiedy?” cały pozostały niezmienione przez długi okres czasu.

Vladimir Woroszyłow, który wymyślił słynny teleturniej był jej niekwestionowanym prowadząca do końca życia. Był voice-over z quizu intelektualnej, a odchodząc, zostawić ukochany przez miliony transferu ludzie, gdzie zespół opozycja sześciu inteligentnych ludzi wykształconych z widzów. Każdy może konkurować z ekspertami, zadaj pytanie. Tak, i dostać nagrodę pieniężną w przypadku najmądrzejszy zespół popełni błąd i odpowie nieprawidłowo.

Ta innowacja wydarzyło się w 1991 roku: intelektualiści, gra zamieniła się w kasynie, gdzie każdy uczestnik może wygrać pieniądze ze względu na ich zdolności umysłowych. Teraz jest wiodącym „Co? Gdzie? Kiedy?” jest Boris Kryuk – stepson V. Voroshilov.

13 Sektor „Co? Gdzie? Kiedy?” – zadaj pytanie ekspertom przystawki

W zimie 2001 roku, gra jest nadal nieco zmodernizowany: pokaż sponsorzy mieli prawo do podwyższenia nagrodę pieniężną im się podoba pytań i 13 sektor został wprowadzony „Co Gdzie Kiedy ???”. Istotą 13 komórek, które absolutnie każdy może zadać pytanie do ekspertów elitarnego klubu, wysyłając go za pośrednictwem Internetu, i grać z nimi. Spośród wszystkich nadesłanych pytań, które czasami 70-80 tysięcy, komputer wybiera tylko jeden. I jego gra. Na antenie programy telewizyjne były okazje, gdy zadania, które należą do 13 komórki były połączone z osobistym życiu pytającego i dotknęła jego intencje, ale nie nauka: historia, sztuka czy psychologia. Ale zorientowane programy telewizyjne są tylko poziom intelektualny problem. Nic dziwnego, że eksperci nie są bardzo przysługę, gdy górna zatrzymuje się, wskazując jego strzałkę w sektorze 13.

Aby być bliżej widza

Warunki udziału w show intelektualnego „Co? Gdzie? Kiedy?” (13 sektory): wyślij pytanie na oficjalnej stronie gry i czekać na losowanie. Przewodnik elitarny klub przez przypadek ma pochodzić z tej innowacji:

  1. Aby poprawić pozycję i przyciągnąć nowych fanów. Internet od dawna jest integralną częścią życia każdego z nas. Ludzie stała się o wiele łatwiejsza do pisania listów do sieci World Wide Web, a nie na starej drodze. Zadaj pytanie ekspertom teraz po prostu najważniejsze – szczęście i szansę.
  2. Być dołączone do nauki i upodmiotowienie społeczeństwa. Aby zadać pytanie do sektora 13 „Co? Gdzie? Kiedy?”, Trzeba pracować trochę. Tylko ciekawe pytanie publiczność dostanie dużo głosów, a to jest głównym kryterium w procesie udzielania zachęt pieniężnych.

Ze względu na fakt, że nie było 13 Sektor „Co? Gdzie? Kiedy” stała się jeszcze bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej.