777 Shares 8234 views

Sam Seleznev – biografia i życie po reality show

Jednym z najważniejszych uczestników projektu telewizyjnego „Dom-2” Sam Seleznyov przyszedł na wystawie w wiosną 2005 roku. Był pierwszym czarnoskórym członkiem popularnej transmisji. Ale zasłynął nie tylko.

Sam Seleznev. biografia

I rodzi się człowiek w 1979 roku. Wychował się w sierocińcu. Z 18 lat, Sam Seleznev do zarabiania pieniędzy. Brał udział w różnych wykonaniach koncertowych, tańczyć. Do czasu, gdy człowiek przyszedł do projektu „Dom-2”, studiował na wydziale korespondencyjny Wydziału Prawa i chciał powiązać życie z organami ścigania, jak mówi Sam Seleznev. „Dom-2” również zmienił swoje pierwotne plany, zaczął się rozwijać w kierunku twórczej.

Sam – miły facet, który zawsze trzymał się w dobrej kondycji. Zaangażowany w siłowni, dużo tańca.

Sam Seleznev w "Dom-2"

Gdy przyszedł do projektu, natychmiast zaczął zaloty Oksana Aplekaevoj. Ale parę z nich nie działa. Ale dość Mulat zwrócił uwagę na inny jasny uczestnika – Anastasia Dashko. Młodzi ludzie nie muszą się za chodzenie do kina i romantycznych zalotów zrozumieć – chcą być razem!

Para ta była jednym z najbardziej błyskotliwy, szczery i mocny w „Dom-2”. Ale niestety, nie mogła wytrzymać próbę czasu. Kilka lat później, związek stał się całkowicie fikcyjne. Jednak para zdołała utrzymać przyjazne stosunki. Facet nadal wspierała Nastya i trudne dla niej, kiedy była w epicentrum skandalu. Nastya niedawno wyszedł z więzienia, gdzie spędził kilka lat za kradzież i natychmiast znalazł się pod okiem kamer, została zaproszona do popularnego show. Wtedy młody człowiek przyszedł do wspierania jej przyjaciela. W studiu, zapewnił: Dashko – miły, szczery i naiwny. Nastya powiedział, że Sam był zawsze przy jej boku.

W 2006 roku, Sam Seleznev otrzymał tytuł "Superman Domu 2". Potem Sam wygrał samochód, ale trochę później sprzedał go z powodu trudności finansowych.

Sam – utalentowany facet. On – autor utworu „Dzieje miłości”, jednej z najpiękniejszych na reality show „Dom-2”. Początkowo ta piosenka Dashko Seleznev i śpiewał w duecie, a następnie dołączył do nich całą listę uczestników w tym czasie, a piosenka „Akty Love” stał się prawdziwym hymnem.

Życie po reality show

Po Nastya Dashko i Sam opuścił projekt, ich para szybko się rozpadło. Dashko udał się do swego domu w Salechard, Sam natychmiast udał się do rodzinnego Krasnodar. Jest utalentowany facet pracował dla prowadzące w różne strony, przyjęć firmowych, dorabiał jako DJ.

W 2011 roku poznał swoją nową miłość – dziewczynę Julia od Włodzimierza. Poznał Julię na wycieczkę w jej rodzinnym mieście Krasnodar.

Teraz facet przeniósł się do Moskwy, gdzie nadal rozwijać swoją karierę. Otworzył firmę na wesela, imprezy i inne wydarzenia. On nadal pracuje jako DJ i prezenter.

Później Sam Seleznev myślał poważnie zarabiać nie będzie działać w Krasnodarze, i przeniósł się do Moskwy. W stolicy faceta przy użyciu starych więzi pozostały z „Dom-2”, zaczął aktywnie budować karierę zawodową, a następnie otworzył firmę na organizację wesel, przyjęć, imprez społecznych, który działa jako master i DJ. Przeprowadzone kilka programów sportowych w telewizji. Nikt nie ma wątpliwości, że ten utalentowany facet – wielka przyszłość.

Przyjaźń z byłych członków

Sam również utrzymuje przyjazne stosunki ze starego składu uczestników projektu telewizyjnego „Dom-2”.

Na przykład, wielki związek rozwinął ze Słońcem – Olgoy Nikolaevoy. Byli członkowie „Dom-2” są nadal szczęśliwy widząc siebie. Przyjazny Słońce i Nastya Dashko, i nie był nawet świadkiem na ślubie, który odbył się w 2015 roku. Sam mówi, że jeśli on jest teraz zaproponowała powrót do projektu telewizyjnego, nie chciał iść. Jak wcześniej w rozdziale istnieje związek, a teraz do „Dom-2” Najważniejsze – korzyści handlowych, dla których organizatorzy nie zatrzymują się prawie nic.