202 Shares 9242 views

Seria „badacz Nikitin Case”: aktorzy i role, historia

Cztery lata temu, w 2012th rosyjscy telewidzowie mogli zobaczyć nowy rosyjski dramat serii detektywistycznej „sprawa detektywa Nikitin”. Aktorzy Ten młody, ale utalentowany. Są bardzo dobrze, delikatnie i taktownie pokazał prace badaczy biurze moskiewskiego prokuratora. Począwszy od 29 października 2012 roku (premiera), fani kryminałów oparty na prawdziwych wydarzeniach, oglądając nową serię ośmiu kondygnacji, nakręcony przez reżysera Valeriem Uskovym i Władimir Krasnopolsky skryptów Andrei Malgina.

Moskwa! Ile tego słowa …

Co się dzieje w tej serii detektywistycznej zanurza widzów w atmosferę lat trzydziestych XX wieku. Dział Kalka urzędu metropolitalnego prokuratorską otrzymał sprawę na podważania banku oszczędności. Innym ważnym w tej chwili jest przestępstwem, które nie zostały ujawnione do tej pory: przypadek ghule, przestępstwo gwałtu i morderstwa kobiet. W celu wzmocnienia struktury działu, wlać do niego świeżą siłę do pracy, biorąc trzy przybyszów: Nikitin Rossomahina i Burlakov.

W filmie „Sprawa badacz Nikitin” aktorzy próbowali przekazać atmosferę czasu, każdy szczegół pracował przez bardzo ostrożnie. Po tym wszystkim, to nie powinno być żadnych rozbieżności. Pracując w przypadku kopalni zna Andriej Nikitin Nadieżda Nadezhdina której mąż – poeta Nikołaj Dementiewa – zmarł. Ten przypadek także przesyłać Nikitin. Po pewnym czasie od rozpoczęcia dochodzenia, sprawa jest zamknięta, ponieważ uznają, że sam poeta odebrał sobie życie. Jest możliwe, że z zewnątrz wydaje się, że sposób. Ale w rozmowie z Andrew nadzieję, że okaże się, że to nie mogło być samobójstwo.

Nieco później na jaw inny ciekawy fakt: Nikolai Dementiewa, jak Michaił Yefimovich (zabity „Prawda” gazety pracownik), znał kobietę o imieniu Evgeniya Ezhova. Teraz Andriej Nikitin mianowany szef zbadać sprawę ghule.

fabuła

Cała akcja filmu rozgrywa się w stolicy – miasta Moskwy. Ten połowie lat trzydziestych – 1935-1936 gg W tym czasie, jak pamiętamy z historii, to był bardzo jasny kwitnienia przestępstwa, który różnił się od późniejszego szczególnie gwałtownego nastroju. Bohaterami serialu – Office trzy młody badacz metropolitalnego prokuratora. Oni dopiero niedawno przyszedł do tych urzędów po ukończeniu studiów. Są już gotowe z najwyższą powagą i odpowiedzialnością, aby spełnić swój obowiązek ich naturalnym stanie.

Taki cykl wiązać „Sprawa badacz Nikitin”. Aktorzy który grał główną rolę, jest już dość dobrze znane publiczności. Ich liczne dzieła nie widział. Tak więc, młodzi badacze: Eugene Rossomahina zawarte na ekranie aktor Alexander Volkov, znany z serii „Engagement Ring.” Andriej Nikitin grany przez aktora Anatolij Rudenko (wczesne prace – "Kamenskaya", "Two losu", "Zły Nastia"). On, mimo młodego wieku, był w stanie wykazać się jako utalentowany aktor i ciężkiej pracy. Michaił Burlakov zawarte aktor Dmitrij Yanyshevsky (wczesne prace – "Flesh.ka", "Głuszec", "Next").

Nowe dochodzenie

Te trzy faceci są dość sprytnie walczyć z najbardziej skomplikowanych przypadków, wziąć udział w zdobyciu najbardziej niebezpiecznych przestępców. Ich praca – badając najgłośniejszych zbrodni lat trzydziestych. Ręka w rękę nie działają od dłuższego czasu i jeszcze nie miał czasu, aby przyzwyczaić się do siebie nawzajem.

Ich regularne biznes, na którym praca ma być ostrożny – śmierć poety Nikolaya Dementeva. Dochodzenie jest rodzajem przelotowych linii całego obrazu. Seria „Sprawa badacz Nikitin” oparty na prawdziwych wydarzeniach, które nie mogą być jednak interesujące dla widzów, którzy chcą zagłębić się w historię. Przypadku śmierci Dementieva prowadzi się Nikitin. Untangling tej tragedii, jest po ludzku wspiera młodą wdowę poety – Nadzieja Nadezhdin (aktorka Olga Dibtseva). Ma często rozmawiać z kobietą. Andriej Nikitin stopniowo uświadamia sobie, że czuje się on dla niej to nie tylko profesjonalny ciekawość, ale również bardzo ciepłe, nawet romantyczne uczucia.

Co by się stało, i jak będzie rozwijać się w wyniku relacji między badaczem a młodym wdową po poecie Dementieva? Nadieżda Nadezhdina mógłby marzyć o kobietach szczęścia jeszcze raz? Czy Andriej Nikitin uznany winnym spowodowania śmierci osoby będą mogły Dementieva? Odpowiedź na wszystkie te pytania może być tylko ściśle oglądając serial „sprawa detektywa Nikitin”.

Rudenko o Nikitin

Po zakończeniu fotografowania aktora Anatolij Rudenko przypomniał proces wykonanej pracy. On Volkov i Yanyshevskim była trójka młodych chłopaków, którzy wczoraj ukończył studia w instytucie. nauczyli się „doskonale”, więc po studiach chcieliby wnieść do pracy w NKWD, których absolwenci sami nie są potrzebne. Ale studenci wczorajsze szczęście: starszy prokurator Filippov (Stanislav Erklievsky aktor) wziął ich pod swoje skrzydła. Postać bohatera Rudenko zuchwały, wojowniczy, ustalona. On zawsze chce coś udowodnić, że chce, aby w pełni uzasadniają zaufanie w nim umieszczone. Andriej Nikitin przejawia się w każdej z serii ośmiu, jest on stale dążą do triumfu sprawiedliwości. Chłopięcy nadal obecne w jego charakterze. Młodzieniec ciągle odczuwa przemożną chęć wygrania.

Jako że seria została stworzona?

Strzelanie z tego kryminał rozpoczęła się we wrześniu 2011 roku. W reżyserii artysty Ludowej RFSRR Valery Uskov, który znany jest fanom dobrego serialu „Dwie Fates”, „Ermak”, „Wieczny połączeń”. Chciał nakręcić film o pierwszych, być może, nie bardzo pewny siebie krokach biurze moskiewskiego prokuratora. W tej historii nie jest prawdziwa tła. Śmierć poety zaangażowany kręgach rządowych. Nikitin nie oferują intermeddle w tym wszystkim, ale stara się znaleźć winnego. Wraz z przypadku w serii, niejako od wewnątrz, pokazuje życie prokuratury i oferuje codzienne rutynowe czynności.

Starszy badacz Eugene Rossomahina grany przez Alexander Volkov, która pojawia się głównie w melodramatyczne lub detektywistycznych opowieści. Uwielbia policji lub detektywistycznej serii, a więc w tym prac był bardzo odpowiedzialnie.

Aktor Dmitry Yanyshevsky zagrał badacz Michaił Burlakov. On – trzeci aspekt w trójkącie przyjaźni i ciężkiej pracy młodych prokuratorów. Nawiasem mówiąc, przed filmowanie aktorów, jak również twórców tego projektu, konieczne było zbadanie materiałów archiwalnych, notatki w prasie, wspomnienia świadków wydarzeń, które były publikowane.

Zbrodnia zostanie rozwiązany!

Seria „badacz Nikitin Case”, który aktorzy zostali wybrani bardzo starannie, ma jedną bardzo ważną cechę: przestępstwa i wydarzenia opisane w nim mieć charakter całkowicie nenadumanny. Każdy wątek historii rozciągało się od suchych standardowych komunikatów w wycinki z gazet. Użyliśmy także dostępne protokoły śledczym. Dodać skórkę na obrazie są rzeczywiste osiągnięcia narodu radzieckiego w czasie: otwarcie pierwszych stacjach metra, publikacja opowieści o złotym kluczem, na początku Stakhanovite ruchu …

A na zdjęciu przestępców zatrzeć ślady, mylące dochodzenie i podstawiając niewinnych ludzi. W toku dochodzenia poważnego stanu mogą interweniować, dlatego ujawnienie przestępstwa jest praktycznie niemożliwe. Wszystko to widzi bohater Andriej Nikitin, który ryzykuje swoje życie do wymiaru sprawiedliwości jest lepszy.