188 Shares 6611 views

Elena Potanin: sława i popularność przychodzi godnym!

Elena Aleksandrowna Potanina sławę i popularność zyskała po udziale w telewizyjnym show „Co? Gdzie? Kiedy?”, Gdzie stał się kapitanem zespołu.

informacje biograficzne

Elena Potanin, urodzony w 1987 roku w Nowosybirsku, 20 listopada, to już trzy lata, wraz z rodzicami, Olgi i Aleksandrom Potaninymi, był w Odessie, gdzie przeniosła się do stałego zamieszkania. Obecnie przebywa w Moskwie. Elena Potanin, którego biografia pełna jest wielu wydarzeń nie tylko w stanie uzyskać dobre wykształcenie i zrobić dobrą karierę w tej chwili, ale również zdobył sympatię widzów, którzy są zainteresowani inteligentnego serialu.

formacja

Po ukończeniu szkoły w 2004 roku, Elena Potanin wstąpił na Uniwersytet Narodowy imienia I. I. Mechnikova Odessie, który pomyślnie ukończył w 2009 roku z prawnikiem specjalność-prawnika w dziedzinie prawa karnego i kryminologii. Ponadto, od 2014 do 2015 studiowała na Uniwersytecie Moskiewskim imienia M. V. Lomonosova, ekonomista otrzymać drugą specjalizację w dziedzinie zarządzania.

doświadczenie

Kancelaria „YurKraїna”, w którym Elena Potanin w lutym 2010 roku, rozpoczynając swoją karierę jako partnera, umożliwiło młodzi prawnicy swoje pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie. W 2012 roku udał się do Rosji Elena i poszedł do pracy w Moskwie kanału telewizyjnego Russia Today (RT), gdzie pracowała aż do maja 2014 roku jako sekretarz prasowy. W tym okresie była promującego kanał, był zaangażowany w organizację międzynarodowych forów, szczytów, wystawach, konkursach organizowanych na całym świecie.

Należy zauważyć, że RT to nie tylko stacja telewizyjna, ale cała sieć TV z trzech kanałów informacyjnych, które nadają przez całą dobę z Moskwy na całym świecie i obejmuje ponad 100 krajów. Nadawanie jest w pięciu językach: rosyjski, angielski, hiszpański, arabski, francuski. W takich światowych stolicach jak Waszyngton i Londyn, nieruchomość znajduje RT studio. Ponadto RT zawiera kanał RTD zaangażowany dokumentalnego, videoagentstvo Ruptly nowości, ekskluzywnych materiałów, które wykorzystuje większość kanałów telewizyjnych z całego świata. RT jest tylko rosyjski kanał telewizyjny być nominowany w wiadomościach dla międzynarodowej, prestiżowej nagrody Emmy trzy razy. Przez kanały okrągłe mają całodobowy dostęp do ponad 700 milionów widzów na całym świecie.

Od stycznia 2014 roku Elena Potanin zaczął współpracować z firmą „RD Studio” poświęconej filmu dokumentalnego, aw maju tego samego roku przeniósł się do stałej pracy jako koproducenta Valdis Pelsh. Tam pracuje w tej chwili. Elena równolegle od maja 2014 do lutego 2015 roku pracował jako sekretarz prasowy promocyjnej firmy „YuST”, specjalizujący się w orzecznictwie.

Kancelaria „YuST” zrzesza wiodących rosyjskich ekspertów w zakresie rzecznictwa i twierdzi, że jest jednym z najbardziej profesjonalnych i rzetelnych firm prawniczych rosyjskich. Posiada duży orzecznictwo.

duże projekty

Wersja sportowa z gry telewizyjnej „Co? Gdzie? Kiedy? „Elena Potanin zaczęła uczestniczyć z 12 lat, aw 2006 zadebiutowała jako członek zespołu Klub damskiej ekspertów. W 2009 roku Elena staje kapitan rosyjskiej drużyny narodowej: „Co? Gdzie? Kiedy?”, Zdobył Puchar Narodów, która odbyła się w tym samym roku w mieście Kirow. Jest to jeden z najlepszych graczy w zespole, który okazał swój udział w Pucharze Świata w Ejlat, Izrael. Została zaproszona i uczestniczyła w wielu programach telewizyjnych, jest redaktorem „mózgiem Ring” z 2009 roku – popularny program telewizyjny firmy „gra”. W 2008 iw 2009 roku edytowany ukraińskiej wersji serialu „Co? Gdzie? Kiedy?”.

Media o Elena Potanina

Elena Potanin – wybitna osobowość i dlatego cieszy się nieustannej uwagi ze strony mediów i często udziela wywiadów. Ona nie boi się odpowiedzieć na pytania dotyczące jawnych stosunków wewnętrznych między graczami z ekspertów klubu, ma swoje zdanie na temat specyfiki gry. Na pytanie apetytu na ryzyko w grze w twierdząco, powołując się na przykład w pierwszym meczu sezonu letniego 2015. Podczas gry, trudna sytuacja: zespół przegrał z wynikiem 2: 5 widzów. Wszelkie zła odpowiedź może być ostatnim dla zespołu w grze. Więc następne pytanie, że eksperci nie mogą odpowiadać za chwilę. Następnie, decyzją minut kredytu Helena została podjęta, a eksperci byli w stanie dać poprawną odpowiedź. Potem nastąpił błyskawiczny i wygrać ponownie. A zespół wygrał. I Helen chce zostać pierwszą kobietą, która otrzyma tytuł najlepszego kapitana gry „Co? Gdzie? Kiedy?”.

życie osobiste

Większość widzów, którzy oglądają program na wiele lat, „Co? Gdzie? Kiedy?”, Gracze dzielą erudyta, obojętny Elena Potanin, którego życie osobiste jest ich prawdziwe zainteresowanie. Duże zainteresowanie jest spowodowane częściowo przez fakt, że Elena jest stale publicznie.

Elena Potanin, którego zdjęcie jest sparowane z Iley Novikovym przedstawionym powyżej, została uznana jako narzeczona słynnego rosyjskiego prawnika i odtwarzaczem serialu telewizyjnego „Co? Gdzie? Kiedy? „Podczas jednego z estrów Elena ogłosił przyjęcie propozycji małżeństwa Eliasza. Wielu wówczas uważa się, że Ilya Novikov – mąż Eleny Potaninoy. Ale tak nie było. Dość długi okres fanów obserwował rozwój relacji małżonków, który w obecności tych samych interesów życiowych również wyglądała harmonijnie. Ale fani byli rozczarowani – parę zerwane ich związek. Ilya Novikov żonaty Anastasia Shutova uczestniczy również klub koneserów. Elena sama Potanin powiedział, że jego życie osobiste aktywnie.