523 Shares 6070 views

I szybko zakończyć. Co robić?

Rewolucja seksualna już dawno ucichły, seksuologia zyskał jako nauki. Jednak wielu mężczyzn i kobiet są zawstydzeni konsultować specjalistów. Niemniej jednak, każdy problem powinien zostać rozwiązany. Na przykład, co jeśli facet kończy się szybko? Jego partner nie miał czasu, aby dobrze się bawić. W tej sytuacji, seks przestaje się podobać, i jest postrzegana jako ciężar. Obaj partnerzy rozpocząć poszukiwania usterek.

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie jest to problem. I szybko zakończyć. Co robić? To jest kwestia podniesiona przez wielu współczesnych ludzi. Naukowo nazywana jest „przedwczesny wytrysk”. Odnosi się to do wybuchu nasion przed stosunkiem lub po kilku tarcia. Seksuologów uważane za normalne wytrysk po 2-10 minutach kopulacji. Przedwczesny wytrysk zdarza się z różnych powodów. Może to być wynikiem choroby lub problemów psychologicznych. Dlatego ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Wielu nastolatków, kiedy zaczną uprawiać seks, pomyśl o tym, co następuje: „Co jeśli skończę szybko”. Dla ich wieku, to jest normalne. Chodzi o to, że w młodym wieku nie jest podniecenie, żołędzi jest bardzo wrażliwa. Wszystko co jest potrzebne – to doświadczenie i zmniejszyć liczbę masturbacji.

Ale często, i dorośli mężczyźni przyznał: „Jestem już wkrótce.” Co należy zrobić z nimi? Przede wszystkim musi być ona sprawdzona przez specjalistę, gdyż wiele chorób może spowodować przedwczesny wytrysk. Przede wszystkim – pęcherzyki. Jest to choroba zapalna pęcherzyków nasiennych. Wraz z tą chorobą jest zapalenie gruczołu krokowego. I dlatego nawet najmniejsze podniecenie seksualne może spowodować wytrysk.

Innym powodem fizjologiczny, który pomaga odpowiedzieć na pytanie: „Idę szybko, co robić?” – to zwiększona wrażliwość żołędzi prącia. Może to być zarówno wrodzone i nabyte. Przeprowadzić prosty eksperyment: sklep towarów intymnych kupić smar z narkozy i dziesięć minut przed stosunkiem seksualnym, stosuje się go na penisa. Jeżeli czas stosunku do ostatniego, to znaczy, że cała sprawa czułości głowicy. Jeśli jest to nieodłączna cecha, mężczyzna obrzezanie tylko pomóc. Jeśli nie chcesz iść na operację, można użyć spray lidokainy lub smar z narkozy.

I szybko zakończyć. Co robić? Jeśli jesteś zainteresowany dokładnie, że przyczyną mogą być powody psychologiczne, które najczęściej u młodzieży i dziewic. Winić – podniecenie. Ale może również wystąpić u dorosłych mężczyzn. Jeżeli otrzymano silne żądany sygnał ludzkiej kory mózgowej, wraz ze wzrostem napięcia, co prowadzi do przedwczesnego wytrysku nasienia.

Innym psychologiczny powód – w obawie przed stosunkiem seksualnym. Na przykład, człowiek może bać się nie pojawić się w najlepszej formie przed partnerem lub jeśli seks odbywa się w niezwykłym miejscu. byłyby wymagane szczególne traktowanie.

Gdy zdecydujesz się na przyczynie problemu, „szybko zakończyć”, co zrobić w tej sytuacji, staną się jasne. Jeśli masz jakieś choroby, konieczne jest, aby je leczyć. W tym czasie lepiej jest powstrzymać się od seksu. Jeśli w katalogu głównym problemem w zatoce, spróbuj pić trochę i odpocząć. Spróbuj podczas stosunku o niczym nie myśleć. Użyj smaru z znieczulających lub specjalnych prezerwatyw. Jeśli to nie pomoże, odnoszą się do seksuologa.