503 Shares 3827 views

Kompozycja „Sperotona” odpowiedników instruktażowe, recenzje

Zagadnienia związane z zaburzeniami erekcji i bezpłodności u mężczyzn, przeszkadzać wiele nowoczesnych ludzi. Często można poprawić sytuację tylko gdy pacjent wyda na drinka przebieg niektórych leków. Nowoczesne firmy farmaceutyczne oferują szereg narzędzi do zwiększenia erekcji i jakość spermy. Dzisiaj dowiemy się, jaka część „Speroton” ma. Co to wszystko dla takiego leku? Jak bardzo jest skuteczny? Czy „Speroton” wszelkie analogi? Odpowiedzi na te pytania muszą znaleźć poniżej. Dopiero po dokładnym rozważeniu powyższego faktu można podjąć decyzję dotyczącą zakupu towarów.


opis

Co to jest „Speroton”? Ten lek jest rodzajem dodatku biologicznego dla mężczyzn. Jest to połączone leki dla poprawy funkcji rozrodczych.

Można powiedzieć, że „Speroton” – suplement diety, który jest przepisywany mężczyznom z niepłodnością. Jest często przepisywany w ramach przygotowania do IVF. Dostępne dodatki w postaci torebek z proszkiem 5 gramów. Każde opakowanie zawiera 30 saszetek.

struktura

Jaki jest skład „Speroton”? Ten problem jest bardzo ważne dla wielu ludzi. Rzeczywiście skuteczność leku odnosi się do kompozycji lek.

Należy zauważyć, że „nie” Sperotone chemię. Ten dodatek biologiczny jest całkowicie składa się z minerałów i witamin jest korzystne dla zdrowia mężczyzn.

Kompozycja „Sperotona” w następujący sposób:

 • L-karnityny;
 • Siarczan cynku;
 • octan alfa-tokoferolu;
 • naturalny aromat;
 • środek słodzący, stewiozyd E960;
 • bezpostaciowy dwutlenek krzemu E551;
 • selenin sodu;
 • kwas foliowy.

W związku z tym można stwierdzić, że „Speroton” to prawdziwe naturalne suplementy.

Od składu szczegółów

I jak te substancje zawarte w każdej saszetce worka leku? Producenci BUD zgłosić, że ich lek zawiera większą dawkę witamin i minerałów. To pomaga pozbyć niepłodności.

„Speroton” Kompozycja (w mg) ma następujący (1 worek)

 • Cynku – 21;
 • Witamina E – 30;
 • Selen – 70;
 • B9 – 400;
 • L-karnityna – 750.

Instrukcje użytkowania

Teraz jest jasne, jaki jest skład „Speroton” i jak prawidłowo korzystać z tego leku? Mamy Bud istnieją pewne przeciwwskazania, a do osiągnięcia rezultatu, konieczne jest, aby przestrzegać pewnych wskazówek. Co o wykorzystaniu „Sperotona” trzeba pamiętać?

Należy zauważyć, że korzystać z tego leku jest łatwe i proste. Aby poradzić sobie z tym zadaniem człowiek może nawet z silnym odruch wymiotny. Ze względu na fakt, że „Speroton” przychodzi w postaci proszku, możliwe jest ominięcie problemu połykania tabletek.

W przygotowaniu „Speroton” instrukcje użytkowania wskazać następujące zasady użycia: używać raz dziennie z jedzeniem. Jest to konieczne, aby rozpuścić saszetkę w szklance ciepłej wody (300 ml) napoju. Przebieg leczenia wynosi 1 miesiąc. W razie potrzeby wydajność nie zostanie osiągnięty, to jest możliwe do ponownego użycia leków.

Przeciwwskazania

Pomimo jego naturalnym składzie, „Speroton” ma wiele przeciwwskazań. Na szczęście, nie są one tak dużo. Prawie każdy może korzystać z tego leku w celu poprawy funkcji rozrodczych.

Wśród głównych przeciwwskazań zwolnić:

 • indywidualnej tolerancji leków;
 • problemy z metabolizmem węglowodanów.

Jeśli te powody nie są obecne, osoba może bezpiecznie przystąpić do przebiegu leczenia „Sperotonom”. Przedtem trzeba znaleźć specjalistę o poradę.

opinie

Teraz rozumiem, jak korzystać z „Speroton”. Skład leku wskazuje na jego prawie całkowite bezpieczeństwo dla organizmu człowieka. Co ludzie mówią o skuteczności leku badanego?

„Speroton” – jest to dobre narzędzie do leczenia niepłodności. Niektórzy twierdzą, że efekt jest widoczny natychmiast po pijanemu oczywiście. Jeśli uważasz, że opinie, para, która nie mogła wyobrazić sobie dziecko przez kilka lat, poradził sobie z zadaniem natychmiast po zabiegu, „Sperotonom”.

Wiele też podkreślić, że można kupić tego leku w każdej aptece. On jest zwolniony bez recepty. Wśród innych zalet, które posiada „Speroton” izolowane koszt leku. Jest niższy niż w niektórych rówieśników (o nich później). Zjawisko to sprawia, że jest to możliwe do odzyskania od niepłodności bez większych nakładów.

Tylko niektórzy wyrazili wątpliwości co do skuteczności „Sperotona”. Ten BAA, a nie środkiem, który pomaga normalizować hormonu. Wierzyć w takiego oświadczenia jest łatwe. Zwłaszcza jeśli para już złe doświadczenia w leczeniu niepłodności.

cena

Oczywiste jest, jaki jest skład „Speroton”. Ile to jest od dodatku biologicznej? Jak już wspomniano, wiele z nich jest zadowolony z kosztów leków.

Opakowanie rosyjski „Sperotona” kosztuje od 822 do 1100 rubli. Jeśli uważasz, że to nie jest bardzo drogie. Zwłaszcza jeśli po jeden kurs będzie w stanie wyleczyć bezpłodność.

analogi

Jak każdy lek, „Speroton” analogów. Co może zastąpić ten Suplementy w Rosji?

Wśród najczęstszych wydaniu analogowym:

 1. "Spermaktin". Koszt opakowania leku na około 3-3,5 tysięcy rubli. Kompozycja zawiera następujące składniki: fruktozę, L-karnityny, L-karoten. Lek ten jest często stosowany w leczeniu niepłodności. Polecił wiele par przed IVF, ICSI i poprawić jakość plemników w ogóle. Wadą jest wysoki koszt leku.
 2. "Spermaktiv". Lek jest podobna do „Spermaktinu”. Jedyną różnicą jest koszt leku. „Spermaktiv” jest tańsze leków wzbogacona kwasu foliowego i witaminy E. To zarządzanie jego opakowania 400-600 rubli. Wydany w każdej aptece bez recepty.
 3. "Speman". Innym analog "Sperotona". Te pigułki, które są wykonane na bazie substancji roślinnych. Jako część preparatu można znaleźć: bulwy storczyki mężczyzna longifolia aterkanat, kompas sałata, fasola, aksamitne swędzące, suvarnavang korzenie piękne Argir, owoce Tribulus pełzania łodygi kompensowane leptadenii, plechy Parmelee Pearl, stearynian sodu, krospowidon. Jest od 254 do 306 rubli za opakowanie.

Niektórzy lekarze twierdzą, że aby zastąpić „Speroton” można użyć zdrowej żywności, kwas foliowy i witaminę E. Jednak to stwierdzenie nie jest wiarygodny. Tak, niektórzy ludzie udało się pozbyć niepłodności bez tych leków, ale są to pojedyncze przypadki.

Lekarze „Sperotone”

Oczywiste jest, jaki jest skład „Speroton”. Co ludzie mówią o tym preparacie specjalistów? To już zostało podkreślone, że BAA dostaje dobre recenzje od pacjentów i lekarzy. Niemniej, zaleca się nie zawsze. Specjaliści Niepłodność zwykle zatrzymują się na słynnej „Spermaktive”.

Ale to nie znaczy, że „Speroton” to zły lek. Lekarze twierdzą, że ten lek naprawdę jest dobre dla zdrowia mężczyzn. Jest to na pewno powiedzieć, że po Przebieg działalności „Sperotona” i ruchliwość plemników u mężczyzn wzrosła. Tylko to, co jest potrzebne w leczeniu niepłodności.

Czy suplementy diety ciało ludzkie z brakujące witaminy i minerały wzbogacone? Tak! Lekarze podkreślają, że „Speroton” mogą być wykorzystywane nie tylko do niepłodności, ale także dla jej zapobiegania. Lek jest korzystny ogólny wpływ na ciało człowieka.

Stąd prosty wniosek – „Speroton” naprawdę pomaga poprawić jakość spermy. Jego skuteczność jest udowodnione klinicznie. Wielu ekspertów przepisać suplementów w leczeniu niepłodności.

Wskazówki i sztuczki

Podsumowując, chciałbym powiedzieć kilka słów o tym, jak poprawić efektywność badanych dodatków biologicznych. „Speroton” pozytywne reakcje typu otrzymała często. Aby zwiększyć szanse szybkiego wyleczenia niepłodności męskiej, konieczne jest:

 • nie podróżować rowerem;
 • odmówić nosić wąskie i obcisłe ubrania;
 • Nie przegrzewać pachwinę;
 • prowadzenie aktywnego życia;
 • więcej snu;
 • uniknąć sytuacji stresowych;
 • sterydy wyeliminować z diety.

Mężczyźni są również skonsultować się ze specjalistą przed użyciem „Sperotona”. Samoleczenia, nawet przy pomocy tej bezpieczny lek jest zabronione. Więc można zranić całego układu rozrodczego.

"Speroton" – to dobry analog "Spermaktiva". Pracuje nie gorzej niż niejeden znanego leku, nie powodując żadnych szkód w męskim ciele. Jeżeli zastosujemy się do instrukcji użycia, a następnie po pierwszym roku będzie zauważalny postęp w analizie nasienia. „Speroton” – lek, który można leczyć niepłodność!