514 Shares 5193 views

Odkryty Przygód: co warto zobaczyć w Wiedniu

Za każdym razem słyszymy o Austrii, chcielibyśmy rozmowy chudyatsya w języku niemieckim i przypomniał kapitału – Wiedeń.

Wiedeń jest uważany za jeden z najbardziej komfortowych i najpiękniejszych miast w Europie, w rzeczywistości, z tego powodu, wielu wydają się tam jako turyści. Szczególnie ze względu na sprzężenie zwrotne Wiedeń jest zawsze bardzo pozytywne. Wiele ludzie mają tendencję do ponownego odwiedzenia miasta. Jednak, co warto zobaczyć w Wiedniu podróżować nie jest na próżno?

Bardzo ciekawym miejscem jest austriacka Muzeum Filmu. Został on założony w drugiej połowie XX wieku i na początku była to organizacja non-profit. Jednak wkrótce stał się jednym z najczęściej odwiedzanych muzeów i wpisany do rejestru instytucji urzędowych. Wciąż przecież tu zebrane wszystkie znaczące osiągnięcia w dziedzinie kinematografii! W tej chwili nie jest przechowywany ponad 25.000 filmów.

Miłośnicy sztuki powie, co warto zobaczyć w Wiedniu, bogata kolekcja malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych jest zobowiązany każdy. Jest najstarszą w Europie (założony w 17 wieku). Ponadto Academy – jest to muzeum, istnieje również wyszkolonych artystów. Wiadomo niż Adolf Hitler zamierzał udać się tutaj dwa razy, ale obie próby były awarie. Galeria zawiera obrazy, których autorem takich wielkich artystów, jak Bosch, Tycjana, Rembrandta i Rubensa.

Jeśli chcesz pozostać w Wiedniu naprawdę nosiła charakter kulturowy, należy odwiedzić Teatr Narodowy. Zrób to obowiązkowe. Powiedzieć, co warto zobaczyć w Wiedniu powinien odgrywać jakąkolwiek wielbiciel sztuki. Fajne to będzie również zwiedzić okolicę z Opery Wiedeńskiej i odwiedzić jeden z koncertów odbywających się tam.

Na terenie miasta znajduje się park z Zygmuntem Freudem, znanego psychologa i filozofa. Zaparkować to trochę dziwne, ale bardzo ciekawy: istnieje duża liczba ciekawych i niezwykłych rzeźb, a także pomnik UE. Nie daleko od parku znajduje się kościół z kompleksem zwany Kościół Wotywny, który został zbudowany w stylu neogotyckim.

Można bezpiecznie chodzić w parku Prater. Tutaj można się dobrze bawić, jak na terenie parku – to dwie strefy. Jednym z nich jest to idealne ciche miejsce na relaks, podczas gdy druga jest okazją do łechtać swoje nerwy na różnych przejażdżek, usiąść w kawiarni, strzelanie na strzelnicy, a co najważniejsze, patrzeć na Wiedeń z wysokości 65 metrów, po kupił bilet na diabelskim młynie.

Katedra św ujmuje się jako narodowy symbol miasta, i nie bez powodu: ma ponad 8 wieków! Został on zbudowany w ciągu kilku stuleci, a więc nie jest odzwierciedleniem epoki kulturowej. Turyści powinni zwiedzić katedrę dla co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, możliwe jest, aby wspiąć się na najwyższą wieżę, która oferuje wspaniały widok na miasto. A po drugie, to jest możliwe, aby zejść do katakumb, które są pod ziemią cmentarz. Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetne miejsce dla miłośników historii i mistycyzmu.

W Wiedniu, jak w Moskwie też ma pierścień. Tylko tutaj można jeździć tramwajem! Szczególnie wielkie, aby uczynić taką podróż w nocy, kiedy miasto obniżona Zmierzch i wieczorne światła świeci wszędzie.

Teraz, gdy wiesz, co warto zobaczyć w Wiedniu, dlatego zachęcamy do zakupu biletów i spakować walizki!