616 Shares 4677 views

Zoo „Madagaskar” (Niżny Nowogród): cechy i mieszkańcy

Jeśli myślisz nad tym, co zrobić z siebie i swojej rodziny na weekend, to ten artykuł jest dla Ciebie. Nie chcesz spędzić weekend na już znanych spacery ulicami miasta. Jest to naprawdę wspaniały sposób wyjścia z tej sytuacji. Można wybrać się na wycieczkę do zoo „Madagaskar” w Niżnym Nowogrodzie. Po przekazaniu dzieci ze zwierzętami – to część dobrej edukacji i poznania okolic wielowymiarowy świat. Twoje dzieci będą bez wątpienia chętnie spotka się z kimś ze świata zwierzęcego, oprócz zwykłych kotów, psów i chomików.

Gdzie jest zoo?

Pamiętaj, aby zabawiać swoją rodzinę i odwiedzić „Madagaskar” Zoo (Niżny Nowogród). Jak dostać się do tego miejsca? W zoo znajduje się w dolnej części parku w Sormowo. Wejście znajduje się przy głównej alei.

Park w dzielnicy Sormovo jest ulubionym miejscem wypoczynku wśród mieszkańców i gości Niżnym Nowogrodzie. Został założony w 1920 roku. Park ma wszystko dla duchowego odpoczynku. On ma wielką różnorodność flory, wszystko nobilitowanych i wyposażone, ścieżki prowadzą turystów do najpiękniejszych krajobrazów. Dzisiaj teren parku 91,5 ha.

Jak się dostać na miejsce wydarzenia?

Niedaleko zoo posiada dwa przystanki "Daryino" (powierzchnia Sormovo) i "Sormovo Park" (Region Moskwa). Może to zostać osiągnięte przez autobusy №12, №3, №45, №57, №65, trolejbusów №3, №15, taxi trasa №20, №33, №21, №65, №76, №78.

Zoo „Madagaskar” (Niżny Nowogród) – zupełnie nowe. Są wszystkie niezbędne warunki dla mieszkańców. Obudowy posiadają atrybuty, które są niezbędne do naturalnego życia zwierząt na wolności. To i kamienie i drzewa, a gałęzie i piasek. Klatki dla ptaków i zwierzęce administracji starali się pary, które były one wygodne, a goście mogli obserwować ich życie rodzinne. Liczba zwierząt, które są trzymane w ogrodach zoologicznych, to wystarczy na ciekawą wycieczkę.

Zwierzęta i ptaki

Zoo „Madagaskar” (Niżny Nowogród) spełnia wszystkie wymogi sanitarne dla dobrostanu zwierząt, jak również komfortowy pobyt odwiedzających. Będąc w obszarze styku na jego terytorium, można bardziej się blisko iz zwierząt. Będziesz mógł pogłaskać i nakarmić króliki, ozdobne osła, Indian (tzw garbaty) krowa, amerykański mały kucyk, miniaturowe owce, Kamerun i Nubian kóz.

W tym zoo wiele niesamowitych zwierząt. Są drapieżnikami (tygrysy, Panthers, wilki, lamparty), a zwierzęta kopytne (kuce, lamy, wielbłądy). Można również zobaczyć wiele ptaków (czarne łabędzie, strusie, pawie, dzikie kaczki). Nie są wyposażone w galerii – obudowy z japońskich makaków, pancerniki, lemurów. I to nie jest cała lista ptaków i zwierząt żyjących w zoo.

infrastruktura

Jeśli planujesz odwiedzić zoo „Madagaskar” (Niżny Nowogród), odpowiedzi do tego byłoby zbędne do zbadania. Z reguły są one pozytywne, z powodu kontaktu z naturą i zwierzętami, można uzyskać dobre wrażenie. Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, warto zauważyć, że w uzupełnieniu do zoo, na terenie parku Sormovo są przejazdy rodzinne, gokart i całoroczne lodowisko. Wszystko to pozwala nam na łączenie różnych działań w jednym miejscu, niezależnie od pory dnia i roku. W parku znajduje się również kawiarnia, gdzie można usiąść i odpocząć po spacerze. Zoo oddzielnie i Sormovskiy parku jako całości, jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje i przyjaznej firmy. Każdy zwiedzający znajdą się na ich upodobań.

godziny i ceny biletów otwarciem

Zoo „Madagaskar” (Niżny Nowogród) jest otwarty od 10:00 do 21:00. Koszt jednej wizyty będzie 150 rubli za osobę, cena dla posiadaczy kart klubowych Sormovo Park. Sama karta można kupić w każdej kasie zoo za 50 rubli.

Jeśli nie ma Koszt uczestnictwa wyniesie 500 rubli za osobę. Karta wydawana jest na czas nieokreślony. Do wizyty grupy wystarczająco tylko jednej karty. W dni powszednie oraz ceny biletu weekendu mogą się różnić. Zaletą jest fakt, że dzieci do siedmiu lat, bez względu na datę i czas wizyty, wstęp jest wolny.

Teraz już wiesz wszystko co potrzeba o „Madagaskar” zoo. Czuć się swobodnie, aby przejść do tego wspaniałego miejsca.