674 Shares 9116 views

Jak grzecznie odmówić głowę

Życie codzienne przeciętnego człowieka pracy „na swoim wujkiem” jest nierozerwalnie związany z trudną podporządkowania niuansów – relacji „przełożony-podwładny”. Jest dużo literatury i różnych psychologicznych porad, które można słuchać, ale nie możesz, nie obchodzi chodzić na swój własny sposób. Czytelnik nie podano ostateczną prawdę, a oferowane tylko kilka ważnych niuansów tych skomplikowanych relacjach w pionie władzy, zmiennego zakresu Kodeksu Pracy. A my nie mówimy o etyce produkcji lub innych stosunków, kwestiach moralnych i innych sprawach, ale w jaki sposób odmówić głowę i jednocześnie nie tylko do utrzymania miejsca pracy, ale wręcz przeciwnie, wzmocni, a może nawet poprawić istniejącą sytuację.


rekrutacja

W rzeczywistości, na początku tej trudnej drogi jest recepcjonistka lub inny pokój, w którym wywiad o dopuszczenie do szeregach wyróżnionych pracowników przyszłej produkcji. Jako szef śmieci w zatrudnieniu – jest na ogół oddzielny temat na inny wielki rozmowy. Jednak na tym etapie konieczne jest wykazanie wystarczającej ilości twardości i pokazać tę część jego charakteru, dając znać, że podwładny nie będzie tolerować być traktowane jako lalkarza teatru lalek.

żywotność

Tak więc pierwszy trudna przeszkoda zatrudniania przezwyciężyć, i tu jesteśmy w dobrej kondycji z szefem, sprawdził się w kilku trudnych testów, sprytnie sfałszowane souped szefa. Ponadto oczekujemy jeszcze trudniejsze czasy, jeśli chodzi o sposób odmówić głowy, ponieważ jest teraz w grę będzie stać nie tylko szacunek, ale również tempo postępu płac i wzrost wszelkiego rodzaju korzyści są bezpośrednio zależne od niego.

Jednakże, jeśli głowa jest już na etapie rekrutacji czułem, że podwładny nie będzie zawsze mu powiedzieć „tak”, jak wspomniano wcześniej, życie w tym przypadku byłoby znacznie łatwiejsze. Nie jest tajemnicą, że menedżer może przekazać władzę, i rzeczywiście, dociśnij prac służebnych bezwarunkowo spełniać je, nie wiedząc, w jaki sposób umieścić go na swoim miejscu, jednym słowem, tych, na których każda organizacja posiada ludzi.

Więc to jest tutaj, na etapie istniejącego workflow, trzeba zachowywać się jeszcze bardziej fundamentalnie, ponieważ każda nadwyżka granicach władzy z naczelnym obarczona powtórzenia, które ostatecznie może prowadzić do tego, co nazywa się naruszenie przestrzeni osobistej człowieka.

Awaria może być podporządkowanie zgodność

Dlatego też, jeśli podporządkowane myśli o tym, jak zrezygnować z głową, i to nie tylko uprzejmy, ale również do zachowania miejsc pracy, muszę myśleć o tym od razu, już na etapie rekrutacji. Jeśli położy się wyraźnie i prawidłowo, co jasne, że nie zamierza być posłańcem dla wszystkich możliwych okazjach, w przyszłości, można nie liczyć tylko na zgodności z łańcucha dowodzenia, ale także możliwość wprowadzenia w ostateczności. Zatem awaria głowicy może być nie tylko przedmiotem podporządkowania, ale jest takie, jeśli jest ona wykonywana w rozsądnym.

Zwiększenie, od którego zależy

Paradoksalnie, ale nawet banalne promocja zależy właśnie od tego, jak odmówić głową. W najgorszym, podwładnego, z punktu widzenia głowy, zwłaszcza powyżej rangi przełożonego, nie jest niczym niezwykłym. Wręcz przeciwnie, jeśli pracownik podejmuje inicjatywę, rzetelnie wykonywać obowiązki osiąga dobre wyniki, szef jest uzasadnione z wielką przyjemnością nie tylko poprawić, ale także honoruje ambitne włączyć inne wyróżnienia.

Oczywiście, istnieje wiele innych czynników i często zdolność zrezygnować gra zdecydowanie najważniejszą rolę w zwiększaniu pracownika, ale ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z tego, a umiejętne wykorzystanie zdolności mówienia z głową na równi pod względem zaspokajania podstawowych obowiązków pracownika. Tak, to jest zdolność do mówić poprawnie i wyraźnie „nie” w miejscu rozmowy, która zrozumie szefa, gdzie podporządkowanie, a gdzie jego nadużyć i identyfikuje możliwości poprawy.

Rodzina i firm

Innym ważnym czynnikiem, często zaklinowany w związku „Head-slave” – więzi rodzinnej. Nie jest tajemnicą, że osoba, która zdobyła miejsce pod słońcem zaczyna dokręcić i tych, których kocha, bliżej niego cenionych. I tu zaczyna się zabawa. Jako szef odmówić, gdyby – twoi bliscy, a może nie, ale nadal jest to względne. I często nie uprzejmość, no sztywność w takiej sytuacji już nie panuje.

W tym przypadku, wielu ekspertów zaleca rozsądnie postępować bardzo prostą zasadę. Mianowicie, aby wyraźnie oddzielić pole, bo są naprawdę niewiele wspólnego. Rodzina i praca są niezgodne, to czas, aby dokonać wielu pracodawców, niektóre trudna droga, ktoś – obserwując konflikt z boku. Więc dom – rodzina, w pracy – koledzy, a tym samym obowiązek stosować się do nieuniknionej podporządkowania. A ponieważ nie ma znajomości, które, nawiasem mówiąc, co znacznie komplikuje relacje zawodowe i znacznie pogarsza zdolność do osiągania celów zarówno jedno i drugie.

Szef płci

Aspekty relacji między ludźmi bardzo dużo. Jednak najważniejsze, definiując większość z nich – różnic seksualnych. Rzeczywiście, jak odmówić głowy człowieka, bardzo różni się od podobnej manipulacji w stosunku do samic szefa. Nie jest to zaskakujące, ponieważ nawet podejście do pracy jest bardzo różna w zależności od niego.

A jeśli wręcz odmowa, uprzejmy i nieelastyczny, może powodować szacunek mężczyzn, że kobiety mogą oczekiwać najbardziej zróżnicowane i czasami nieprzewidywalne konsekwencje. Nie chcę zagłębiać się w różnych piętrach psychologii, ale fakt pozostaje faktem. Jeśli wiesz, jak odmówić głowę o silnym charakterze, można przewidywać, jak zachowywać się w człowieku. Jeśli mówimy o słabym polu, nie jest podporządkowana pomoc może przyjść tylko jego naturalną wit, i, oczywiście, uczciwości i rzetelności. Takie rzeczy zawsze inspiruje szacunek i chęć współpracy, nawet w najtrudniejszej sytuacji.

wyniki

Tak więc w tym małym artykule przyjrzeliśmy się, jak odmówić głową. Praca nie jest wielkim problemem, zwłaszcza jeśli ona jest szczęśliwa i zabawy. Niemniej jednak znać te proste współpracę i wygrać zarządzania zasady w relacjach z szefem jest wart każdy. Jest nadzieja, że nie były one dostępne tylko rozplanowany, ale także będą przydatne dla każdego pracownika, który marzy o dobrej pracy, odpowiedniej głowicy i możliwości kariery zawodowej i rozwoju.