470 Shares 6938 views

„Staphylococal antifagin”: instrukcja, analogi i zwrotne o szczepionce

Sam aureus jest niebezpieczne dla organizmu bakterii. Każdy sposób dostaje się do osoby i rozpoczyna swoją szkodliwą aktywność życiową: powoduje nieprzyjemne choroby. Największe niebezpieczeństwo bakterii jest to, że może to zaszkodzić prawie każdy narząd.


Oczywiście, przede wszystkim należy wystrzegać gronkowca, ale jeśli by chronić się niepowodzeniem, konieczne jest, aby wiedzieć, jakie istnieją leki do zwalczania i zapobiegania. Chodzi o jeden z tych produktów zostaną omówione w tym artykule.

„Staphylococal antifagin” – lek należący do grupy działania przeciwbakteryjnego. To oznacza toksynę zobojętnia formalinie i ciepła, oczyszczony z białek balastowych (rozpuszczalne termostabilne antygeny stafilokkok). Preparat ten nie zawiera konserwantów i antybiotykami. Przy odpowiednim wstrzykiwań (na rysunku) z ludzkiej szczepionej specyficznej odporności przeciwbakteryjnej wytwarzanego przez gronkowce egzotoksyny (aktywnej immunizacji), która chroni przed zakażeniem i ponowne zakażenie skrócenia czasu leczenia. Aby to zrobić, zaleca się, aby użyć „antifagin gronkowcowe” (instrukcja obsługi, patrz poniżej).

struktura

Głównym składnikiem leku – Szczepionka (1 ml i peptydoglikan, kwas tejchojowy, pochodzą z komórek bakteryjnych przez fragmenty fenolowo-woda).

Substancja dodatkowa – fenol (0,2-0,05%).

Rodzaj i forma wydania

Zawiesina do iniekcji przeznaczonych do podawania podskórnego jest jasnożółtym kolorze lub przezroczysta, jak również specyficzny zapach. Ampułki ml szklanej 1, w kartonach, w ilości 10 części. Wewnątrz opakowania znajduje się instrukcja obsługi. W zastosowaniu ampułki pierścień bez przerwy lub punkt złamania w opakowaniu dodatkowo ampułki rozpulchniacz inwestycje. Producent: Biomed nazwany II Miecznikow (Rosja).

„Staphylococal antifagin”: świadectwo

Profilaktyka i leczenie zakażeń wywołanych przez gronkowce krostkowa:

 1. Choroby skóry spowodowane ropienia (stafilodermiya, piodermii), zazwyczaj umiejscowione w mieszku włosowym.
 2. Ropnie (czyraki, ropnie, czyraki, carbuncles).
 3. Głębokie zapalenie powiek – chlew (jęczmień).
 4. ropne zapalenie na apokrynowy płciowych gruczołów (hidradenitis).
 5. Trądzik (trądzik).

Przeciwwskazania

 1. Ostre zakażenia nie są spowodowane przez stafilokkok, w tym okresie zdrowienia. Leczenie jest przewidziany na 30 dni po całkowitej remisji.
 2. Choroby układu hormonalnego i układu nerwowego, choroby układu krążenia, wątroby i nerek.
 3. Gruźlicę w postaci aktywnej.
 4. dystrofia jadłowstręt (ostry niedobór).
 5. Niewyrównaną chorobą serca.

Dzieci do wieku 6 lat. Ze względu na charakter organizmu, jako oddzielna kategoria wybitnych dzieci od 6 miesięcy do 6 lat (powołany „gronkowcowe antifagin” sześć miesięcy po urodzeniu, po konsultacji z pediatrą):

 • astma;
 • choroby zapalne skóry (egzema);
 • przewlekłe choroby zapalne skóry (nerwowa);
 • Obrzęk naczynioruchowy (obrzęk ostrorazvivayuschayasya skórę i tkankę podskórną lub błony śluzowej);
 • brak witaminy grupy „D” (krzywicy) Etap 2-3;
 • przewlekłe zaburzenia zasilania (wyniszczenie) Etap 2-3;
 • choroby układu hormonalnego;
 • częste i asmatichesky oskrzeli.

Jeżeli dziecko masy urodzeniowej miał mniej niż 2,5 kg (wcześniactwa), leczenie jest wymagane po osiągnięciu wartości normalnej wagi w zależności od ich wieku.

Po kontakcie z chorą rodziny, szkoły, przedszkola, w pracy i tak dalej. D. Szczepionka służy wyłącznie po zniesieniu kwarantanny. Takie środki są konieczne, aby wziąć lek nie pojawiają się komplikacje.

Sposób stosowania i dawkowanie

Szczepionka „stafylokoków antifagin” się w obszarze ramion, lub w łopatki. Po co 24 godzin (natychmiast po ampułki są otwarte), następnego wtrysku jest podawany na 20-30 mm niżej niż poprzedni. Istnieje możliwość przemian rąk i powierzchni uchwytu. Niedozwolone domięśniowo leku. Schemat podawania dzieciom 7 lat i dorosłych w pierwszym dniu – 0,2 ml; Po drugie – 0,3 ml; Trzeci – 0.4 ml, a następnie ze wzrostem 0,1 ml każdego dnia. Przebieg procedury kończy się na 9 dziennie w dawce 1 ml.

Dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy do lat 7 rozpoczyna się od dawki 0,1 ml, jak również ze wzrostem 0,1 ml codziennie do 0,9 ml.

Z dobrym efektem klinicznym leczenia, według uznania lekarza prowadzącego, może być zmniejszony do 5 zastrzyków.

Jeżeli nie ma możliwości codziennego szczepienia, możliwe jest, aby na dzień, ale ze wzrostem dawki 0,2 ml.

Po ekspresji często występujących chorób skóry wyznacza drugi bieg w odstępie 10-15 dni. Schemat podawania szczepionki będą dokładnie takie same.

Kiedy miejscowe i układowe reakcje na leczenie szczepionki powinny być kontynuowane po jego zniknięciu w miejscu poprzedniego wstrzyknięcia. Ci, którzy odzyskany gronkowca antifagin, zadowolony z wyniku.

Efekty uboczne i przedawkowanie

Zabrania się używać fiolek z zaburzeniami integralności, bez nazwy i daty wydania, jeśli jest zmętnienie lub osad, z naruszeniem temperatury przechowywania i datę ważności! Takie naruszenia ampułkach lub płyny mogą być przyczyną powikłań i inne problemy. Należy zachować szczególną ostrożność, odnosi się do powyższych parametrów i używać tylko te pasujące do tego opisu ampułki.

Po podaniu szczepionki może być lokalną reakcją: zaczerwienienie (przekrwienie) części skóry w miejscu „Staph antiphagin” łagodne ból w miejscu zastrzyku, który sam znika po 1-2 dniach. Czasami wzmocnienie procesu zapalnego w obszarze uszkodzenia (po drugim szczepieniu). Reakcje te nie stanowią przeciwwskazania do dalszego leczenia infekcji gronkowcem.

Ogólną reakcję można następnie hipertermii ciała (wzrost temperatury ciała do 38 stopni), lokalny uszczelka (przenikanie) do 20 mm lub ciężkiego bólu w miejscu wstrzyknięcia, łagodne osłabienie i złego samopoczucia.

Jednakże, jeżeli obie reakcji miejscowych i ogólnych, odstęp pomiędzy poprzednich i kolejnych iniekcji leku „stafylokoków antifagin” zaleca się zwiększenie jednorazowo lub zmniejszenia dawki.

Po wykryciu innych typów reakcji na szczepionki lub pogłębiając lokalne i ogólne reakcje organizmu, konieczne jest, aby poinformować lekarza, że fakt uzyskania dalszych decyzji.

W rzadkich przypadkach, wzrost temperatury ciała może występować ponad 38 stopni od najsilniejszego bólu w strefie wtrysku oraz powstawania dużych skupisk chłonnych i we krwi na skórze o średnicy większej niż 20 mm.

Aby zabezpieczyć się przed niepożądanymi konsekwencjami, powinien zapoznać się z przeciwwskazaniami i skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem szczepionki.

Objawy przedawkowania nie jest identyfikowany w stosowaniu szczepionki.

środki ostrożności

Otwierania ampułki zachodzi w rygorystycznych warunkach aseptycznych (metoda zapobiegania zarazki wchodzące ranę) i środki antyseptyczne (obowiązkowe dezynfekcji fiolki przed otwarciem) w pokoju zabiegowego. Otwarte fiolki nie mogą być przechowywane i stosowane bezpośrednio po otwarciu.

Interakcje z innymi lekami nie są ujawniane. Dowodem na to jest szczepionek badań medycznych „antifagin gronkowcowe”. Informacje zwrotne od tych, którzy korzystali z narzędzia w celu potwierdzenia skuteczności leku.

Szczepionka nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i zaawansowaną technologię.

„Antifagin” leczenie można przeprowadzić równocześnie z innym ogólnym lub miejscowym leczeniu (często antybiotyki). Wyjątkiem są immunoglobuliny anty-gronkowcowe i osocze.

Warunki i terminy

Gronkowcowe szczepionka „antifagin gronkowcowe” jest przechowywany w suchym miejscu, chronić przed światłem i dzieci. Temperatura powinna mieścić się w zakresie od 2 do 10 stopni powyżej zera, ale nie przekraczają tej wartości. Nie wystawiać na działanie niskich temperaturach! Okres ważności po wydaniu szczepionki 2 lata. Sprzedawane w detalicznej sieci aptek na formularzu recepty. Nieprzestrzeganie reguł przechowywania może spowodować, że lek bezużyteczne. Zepsute lek jest zabronione w obsłudze i podaje się w ludzkim organizmie.

"Staphylococal antifagin" analogi z następujących powodów: "FSME-Immun", "Prevenar", "Cervarix", "Gardasil". Wybór leku należy uzgodnić z lekarzem.