675 Shares 2011 views

Przepis nadziewane szczupaki: to zębaty ryby mogą być również łagodny

Byłoby interesujące obliczyć, jak wiele odmian jadalnych ryb istnieć w naszym świecie. Prawdopodobnie za transfer zajmie dużo czasu, a lista ma charakter orientacyjny zajęłoby więcej niż jedną stronę. Przygotowujemy i spożywanie ryb jest nie tylko inny „pochodzenie” – słodkowodne lub morskie, ale także w różnych rozmiarach.

To samo można powiedzieć o różnych sposobów gotowania ryb, – może być gotowane i pieczone w piekarniku, stosowany do zup, bulionów, ciasta, sałatki, zapiekanek. Można gotować na grillu lub w formie grilla, smażyć na patelni, nadziewane i nawet jeść na surowo jak sushi i sashimi.

Jeśli porównamy wszystkie porady i przepisy na różne potrawy z ryb, zwycięzca konkursu rodzaju, bez wątpienia stał się przepis nadziewane szczupaki. Ta ryba jest smaczne, a przy odpowiednim przygotowaniu i obróbce, może być przekształcony w bajeczne naczynia dostarczonego w dawnych czasach na stole tylko królów i cesarzy. Żeby było trochę kulinarny cud, należy przede wszystkim wybrać ryby najwyższej jakości i świeżości – i to jest kluczowa wygląd jej wagi. Świeże Pike muszą być pokryte cienką warstwą przezroczystego koloru śluzu i skale ma połysk i jasne. „Mięso” musi być elastyczna, skrzela – jasny różowy lub czerwony kolor, a brzuch nie powinny być przesadzone.

Mam ten rodzaj ryby jest jedną dużą wadę, która sprawia, że kucharze przeprowadzić gruntowne szkolenie przed wykonaniem przepis nadziewane szczupaki. Jego „mięso” nie jest tak delikatnie, jak inne ryby, i ma specyficzny zapach blef. Dlatego gotowania Pike nadziewane powinno być poprzedzone Przygotowanie – osnowa powinna być dokładnie przemywa się i suszy, a wewnątrz pocierać plasterek cytryny, które zabicia mułu smakowy. Poza szczupaki, aby wykonać jedną z najlepszych receptur potrzebujemy bochenek (1 szt.), Jedno jajko, trochę oleju roślinnego, mleko i przyprawy, w tym czosnku, pieprzu i ziół.

Już przygotowane szczupaka – tarty i pojone cytryny, posypać przyprawami i teraźniejszości, trzeba pozbyć się „skóry”, ostrożnie przesuwając jego „zapasów”, i odstawić, aż gotowy do napełnienia. Do farszu trzeba wziąć bochenek i moczyć w mleku, a następnie kruszone w maszynce do mięsa razem z „mięso” szczupaka. Gotowe mięso mielone zmieszane z ziołami, jajka i przyprawy do smaku modli się i idzie do „skóry” ryb. Ponadto, jak stwierdzono w przepis na nadziewane szczupaki, potrawa może być wysłany na natłuszczonej blasze i na pół godziny (w zależności od wielkości tuszy) wysłać piec. Służyć to danie najlepiej ze świeżymi warzywami i ziołami.

Jest to kolejny przepis, który jest dokładny, gdy wykonywane stworzyć danie takich jak nadziewane szczupaki w piecu jest naprawdę magiczne. Aby to zrobić, należy filet rybny (1,8 kg)., Mąkę (100 gr.), Mleko (100 ml). Wędzona bekon i świeże grzybów (100 gr.). Ponadto, czosnek i cebula będzie wymagać (1 szt.), Sardela (3 szt.), Sok cytrynowy (20 g.) I różne przyprawy do smaku. Najpierw trzeba wlać mleko mąkę i smażyć na patelni boczku i cebuli, trochę później dodać do grzybów i anchois. Gdy mąkę w mleku puchnąć, może być mieszany z smażone pieczarki i cebula, ugniatać gruby wołowiny, dodając sól i przyprawy do smaku. Raz w farshirovochnuyu mieszaniny dodaje się zioła i sok z cytryny, może zostać rozłożona na szczupaki tuszy. Następnie otwór w brzuchu ryby muszą być starannie uszyte, osnowa i umieścić w garnku, szczotkowanie wytłoczonej czosnek z przyprawami, sokiem z cytryny, posypać wiórki masła. Dalsze przepis polega na wysyłaniu szczupak faszerowany potraw w piekarniku przez około 40 minut. Okresowo, panewka musi być usunięty i podlewanie ryby wyróżniać soku. sok z cytryny i zioła są wielkim dekorować dla tej potrawy.