827 Shares 4442 views

Jeden apartament. Funkcje planowania i jego wady

Rozmieszczenie dwupokojowe poprawiła się znacząco w ciągu ostatnich 10 lat, ale wciąż nie jest idealny. Przyczyną tego może być wiele, w tym niechęci deweloperów ze względu na korzyści finansowych odwołania się do specjalnych firm architektonicznych.

Monolityczny dom biznesu lub elit był początkowo planowany bez ścian – tak zwany typ pokojowe mieszkanie wolne plan. Tańsze wersje ściany mieszkalnych znieść obciążenie, więc są one przewidziane w projekcie od samego początku. W typowym cyklu domów wielu mieszkań na wynajem z gotowym planem.

Darmowe planowanie przestrzeni

Zdaniem ekspertów, apartament z jedną sypialnią z wolnego miejsca na planowanie jako takie nie istnieje. Argumenty są następujące: ściany może brakować i zaprojektować wszystkie pomieszczenia odbywa się na długo przed budową budynku.

Fizyczne brak ścian – tylko formalny, który jest łatwy do zmiany w jednym lub drugim kierunku. Aby uzyskać certyfikat własności, zgodnie z rosyjskim prawem, konieczne jest, aby przedstawić plan WIT. Z tego okazuje się, że plan – jest to projekt, ale tylko bezpośrednio przez dewelopera.

Według pewnych zasad, w wieżowcu, wszystkie apartamenty są zbudowane na tej samej zasadzie, ale po przejęciu Każdy nabywca ma prawo do zmiany planu lub radykalnie zmienić rozmiar i konfigurację pomieszczeń.

Po wprowadzeniu zmian w projektowaniu jednopokojowym mieszkaniu powinno być „zalegalizowane” w WIT. Prawie co 90 osoby na 100 dokonać zmian, i powody, które są co najmniej dwa. Początkowo mieszkanie przestrzeń sypialni zaplanowane niewygodne i nielogiczne, prymitywnie zorganizowany swoje terytorium.

Również na układ poprawnie dotknięte przez kryzys. firmy budowlane zostali zmuszeni do dzielenia się duże mieszkanie w trochę wcześnie na ich sprzedaży i zwrot z inwestycji. Rezultatem było pojawienie się na rynku dużej liczby nieudanych propozycji.

Dyspozycja – niespodzianka

Najczęstsze problemy wynikają z okien. Często architekci projektowe mogą przesadzić zbyt, a następnie dostać się piękny budynek, ale może to być wadą w „w ciemno” pomieszczeń. Jest to bardzo trudne w dwupokojowe mieszkanie z minimum z okien lub ich całkowity brak zorganizować komfortowe środowisko.

Te mieszkania – na sumieniu firm budowlanych, które starają się maksymalnie wykorzystać nagrania. Ze względu na chciwość większości firm takich mieszkań są dość powszechne. W tym przypadku, 100 lub 200 pl. m. mogą znajdować się od jednego do trzech okien. Jest oczywiste, że takie lokale kupują najpóźniej. Odnowiony apartament z dwiema sypialniami w tej sytuacji nieznacznie poprawia swoją pozycję. Spadające ceny w tej sytuacji też nie pomoże wiele.

apartament może mieć układ typu korytarz kiedy przenieść z jednego pomieszczenia do drugiego, jest wymagane, aby przejść przez długi korytarz. Przy rozważaniu tego typu pomieszczeń, możliwe jest, aby zadać pytanie o prawdziwym celu korytarzach, ponieważ apartament z jedną sypialnią może zrobić bez nich. Inną opcją niewygodne – pokojowe, szafy. W swojej formie, są prostokątne, z powodu których nie jest bardzo wygodne i słabo oświetlone.