815 Shares 2676 views

LCD „Zielona Wyspa”: informacje i opinie

Moskwa – ogromna metropolia, nogi we wszystkich kierunkach i będzie już poza Mkad. ludności aglomeracja ponad 15 milionów ludzi, a wszystkie z nich muszą obudowę. модной становится тенденция продавать имеющееся жилье в столице и переезжать за пределы МКАДа. Tym bardziej modne staje się tendencja do sprzedaży mieszkań w stolicy jest dostępny, i wyjść poza Mkad. W ten sposób można natychmiast uzyskać podwójną korzyść: obudowę i dostać nowy, i zaoszczędzić pieniądze. LCD „Zielona Wyspa”, znajduje się w Kotelniki oferuje właśnie taką opcję dla ruchu.

Trochę o Kotelniki

W południowo-wschodniej części Moskwy, w sąsiedztwie obwodnicy Lyubertsy Dzierżyńskiego, leży miasto Kotelniki. W bieżącym roku liczba ludności ponad 44.000 ludzi, a przez ostatnie 12 lat, stale rośnie. Nie ogranicza się do przyrostu naturalnego ludności. W dużej mierze jest to zasługa deweloperów decyduje się na budowę swoich obiektów ziemią miasta.

Kotelniki miasto przemysłowe, działała firma do produkcji asfaltu i betonu, górnictwa i przeróbki materiałów formierskich, produkcji metali. Praca żywność organizacja, elektryczne i przemysł chemiczny. Ponadto, wiele sprzedawców reprezentowana przez takich dużych hipermarketach jak „Auchan”, „Stockmann”, „Ikea”.

Ten ostatni pochodzi Kotelniki stacji metra o tej samej nazwie. W ten sposób mieszkańcy miasta nie mogą dostać się do Moskwy pociągiem lub autobusem, a raz w metrze.

Kompleks Lokalizacja: jak dojechać

LCD „Zielona wyspa” znajduje się w Kotelniki, południowego sąsiedztwa. To jest w odległości około 1,6 km od Moskwy. I trochę więcej niż 3 km od stacji metra „Kotelniki”. Jeśli pojawi się na własnych pojazdach, konieczne jest, aby mieć „Mega Belaya Dacha” Novoegorevskoe wjechać na autostradę i prawie natychmiast zwrócić się do ulicy Kolejowej, która doprowadzi do kompleksu mieszkalnego.

Również z „Kotelniki” w sąsiedztwie stacji metra „Południe” jest autobus numer 474. Ale to nie jest ostatni sposób dostać się do domu. Podmiejski pociąg dojeżdża do stacji „Yanichkino”, a następnie spacer po przejściu kolejowym i skręcić na ulicy asfaltowej. Odległości mniej niż kilometra, to możliwe jest wyeliminowanie na około 20 minut, z zespołu do stacji.

Opis obiektu

Co powstaje LCD „zielonej wyspie” (Kotelniki)? объединенных общим двором Строительство зданий ведется по монолитно-кирпичной технологии с использованием самых современных и качественных строительных материалов. Jest kilka budynków o różnych wysokościach (od 12 do 17 pięter), Stany wspólnym dziedzińcu Budowa budynków prowadzona jest na technologii odlewu w cegle z najbardziej nowoczesnych i wysokiej jakości materiałów.

Każdy budynek jest wyposażony w windach pasażerskich i towarowych, obniżenie lokatorów na parkingu podziemnym, który jest również przewidziany w projekcie. To będzie trzy kondygnacje i znajduje się pod domem, teren stoczni. Jeśli chodzi o samochody, to dla prawie każdy właściciel samochodu własnego będzie. 410 oddzielne przestrzenie dla samochodów będzie dostępny w pierwszym budynku parkingu RC „Zielona Wyspa”. 2 obudowy 684 w celu zapewnienia miejsca parkingowe, 440 – w obudowie 3. przeznaczona garażu oddzielona od sąsiedniej siatki ogrodzeniowej. Na każdym poziomie jest wyposażony w 4 windy z komory ogniowej do transportu jednostek pożaru.

Apartamenty w kompleksie mieszkaniowym „Zielona Wyspa”

Obudowa 3 jest zbudowany semisektsionnym, nie będzie 415 mieszkań. Jego konstrukcja nie przewiduje obecności pomieszczeń niemieszkalnych. W innych przypadkach jest również planowane inną liczbę mieszkań, a na pierwszym piętrze będzie przystosowany do pomieszczeń niemieszkalnych obiektów infrastruktury społecznej. wysokość sufitu lokali handlowych – 3 metrów.

Wszystkie apartamenty w kompleksie spodziewane jest w 1370 różnej wielkości i układy: jeden, dwa i trzy. wysokość sufitu 2,76 m.

apartamenty z jedną sypialnią dostarczać więcej niż 46 metrów kwadratowych, dwupokojowe – od 65 – i trzy – 93-118 metrów kwadratowych. Koszt jednego metra kwadratowego powierzchni mieszkalnej w kompleksie znajduje się nieco ponad 80 tysięcy rubli. Tradycyjnie najdroższe są mieszkania jednopokojowe i dwupokojowe. Koszt za metr kwadratowy w trzy-już znacznie niższa i wynosi około 64.000 rubli. Zatem średnio najmniejsze mieszkanie będzie kosztować około 3,9 mln rubli. Można je kupić na różne sposoby, zarówno w gotówce, a za pomocą kredytu hipotecznego dostarczonego przez kilka banków.

warunki ekologiczne

LCD „Zielona Wyspa” (Kotelniki) znajduje się w połowie drogi między Tomilinskaya zalesionego parku, dając mieszkańcom możliwość oddychania świeżym powietrzem kompleksu, z jednej strony, a wiele z powyższych branż i PKP – z drugiej strony. Cementownia znajduje się zaledwie 700 metrów od kompleksu, który nie może jednak mieć wpływ na środowisko. Ale ogromna zieleń wygładza wszystkie negatywne wrażenie. I znajduje się w pobliżu zbiorników wodnych ze specjalnie wyposażonych terenów rekreacyjnych i plaż tylko potwierdzić, że lokalizacja kompleksu bardzo dobrze pod względem warunków środowiskowych.

infrastruktura wewnętrzna

Co robi deweloper uznane w artykule kompleksu na nabywcę? Na terenie stoczni będzie plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców kompleksu. Dorosły jego mieszkańcy możliwość odpocząć na specjalnie wyposażonych terenów rekreacyjnych. Dla rekreacji i sportu zabaw regulują. Goście najemców kompleksu, przybywających własnymi samochodami mogą parkować je na parking dla gości. Na tym deweloper nie jest ograniczona i włączone do projektu, jego krajobrazu krajobrazu i siew trawników. Cały teren stoczni jest dobrze oświetlone w nocy ulicznych.

infrastruktura zewnętrzna

LCD „Zielona wyspa” znajduje się w mieście Kotelniki. Dlatego służby jego mieszkańców jest nie tylko fakt, że deweloper oferuje siebie, ale cała infrastruktura miasta w pobliżu. W odległości spaceru od kompleksu jest szkoła edukacyjnych, dwa przedszkola, szkoła muzyczna. Na terenie obiektu znajduje się supermarket „Pyaterochka”, oddział Sbierbank Rosji, gotowanie. W pobliżu znajduje się przychodnia miasto, klinika dentystyczna, szpital. W ten sposób, obiekty infrastruktury społecznej, które są niezbędne dla normalnego wygodnego życia tam.

Informacje zwrotne od klientów i najemców około kompleksu

Obecnie nie wszystkie Corps LCD „Zielona Wyspa” oddano do użytku, a deweloper uregulowane. Ale ci, którzy już tu mieszkają, może uzupełnić swój umysł, że popełnili mieszkalnego zakup nieruchomości. Negatywne opinie lokatorów dotyczą w dużej mierze osiedle mieszkaniowe lokalizację i brak normalne dla niego wejścia. Dla tych, którzy mają na posesji znajduje się samochód, aby wydostać się z miasta i udać się do najbliższej stacji metra lub bezpośrednio do ich praca nie ma nic. Dla tych, którzy nie są szczęśliwym posiadaczem samochodu, istnieje realne Wadą dostępności transportowej. Aby dostać się do tej samej stacji metra „Kotelniki”, trzeba podróżować pewnej odległości taksówką. Niekiedy, zwłaszcza w godzinach szczytu, to sprawia, że praktycznie niemożliwe.

Wspomniał również na wyświetlaczu „Zielona Wyspa” niezadowolonych lokatorów i opinie o stanie dróg dojazdowych. Kiedy zakupem mieszkań dewelopera były obiecane naprawy istniejących dróg i budowę nowych dróg wygodny dostęp. Jednak do tej pory ta obietnica nie została spełniona.

Wśród wielu zalet nocie stosunkowo niski koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy powierzchni mieszkalnej. Także plusem jest obecność dobrze rozwiniętą infrastrukturą, ze względu na fakt, że kompleks znajduje się w granicach miasta Kotelnikov. Jest to szczególnie dobre dla tych, którzy mają małe dzieci.

Kompleks mieszkalny w Tver

LCD „Zielona Wyspa” (Twer) – kompleks mieszkalny o tej samej nazwie, ale w innym mieście. Znajduje się prawie w centrum Twerze, posiadające bardzo wygodny dostęp transportu, dobrze rozwiniętą infrastrukturę wokół.

Apartamenty w kompleksie będzie w ostatecznym wykończeniem, który umożliwia swoim klientom znacznie zaoszczędzić na konserwacji. I dla wszystkich swoich zaletach, cena przestrzeni życiowej na metr kwadratowy nie jest tak wielka.