876 Shares 9101 views

Kończąc Predchistovaya – co to jest? Zdjęcie Predchistovaya wykończenia mieszkań

Zakup mieszkania, trzeba wiedzieć, w jakim stanie ona podporządkowuje. Przyszłość naprawy zależy panelami mieszkanie przeszedł budowniczych. Ponadto, ważne jest, aby wiedzieć, co trzeba zwrócić uwagę przy uzyskaniu nowego mieszkania. Nowe budynki powinny być surowe, Predchistovaya i drobnego wykończenia. Każdy z nich zasługuje na szczególną uwagę, tak aby rozpocząć to, aby uzyskać jak najwięcej informacji na temat jednego z nich.

wykończenie Predchistovaya

Kończąc Predchistovaya – te etapy naprawy, po zakończeniu którego staje się płaska nadaje się do zamieszkania, ale jest to bardzo mało. Doprowadzić do mieszkania tym etapie nie jest trudne, ale przez długi czas, a to wymaga dużych inwestycji wysiłku i pieniędzy. Jednak jakościowa wydajność jego gwarancji wygodne życie w przyszłości i uprości późniejszą remontu.

Od Predchistovaya umeblować mieszkania sprzedane raz na każdym kroku należy podchodzić z wielką odpowiedzialnością, niezależnie od tego, jakie zmiany zostaną wprowadzone w przyszłości.

Kończąc Predchistovaya – jest podstawą dla planu projektantów zaangażowanych w urządzaniu domu: Coating, wystrój wnętrz, technik instalacyjnych.

Naprawa wygodniejsze przy użyciu zasady zabudowy. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na te miejsca, gdzie można dokonać napraw na własną rękę. Pierwsza część każdej fazie – czyszczenie osadów. Dotarcie do niego od dołu do góry – od seksualnych powiązania z sufitu.

Podłogi i sufitu

Na tym etapie, powierzchnie te nie zajmują zbyt dużo energii, zwłaszcza dość gładką podłogę. Ze swojej podszewką wykorzystuje różnorodne materiały: linoleum, płytki, korka, laminat, parkiet i tak dalej. lista opcji jest tak wielka, że dyskusja może trwać dłużej niż jeden dzień.

Jeśli naprawa mieszkania z wykończeniem Predchistovaya zapewnia farby / wybielić sufitu, na tym etapie konieczne jest przygotowanie powierzchni. Odbywa się to poprzez tynkowanie i Shpatlevanie. Należy wiedzieć, że w miejscach o dużej wilgotności (np prywatnych) musi obsługiwać sufitem specjalne struktury, nie wchłania wilgoci.

tynk

Tynkowanie nadaje się nie tylko do tapet, ale także dla dekoracji sufitu. Jeśli użytkownik zdecyduje się użyć sztukaterie w naprawie, ważne jest, aby pamiętać, że ma okres przydatności do spożycia – sprawdź konieczne jest przed zakupem. Producent lepiej wybrać rosyjsku – jakość produktu nie jest gorsza, podczas gdy ceny są znacznie niższe. Przy obróbce zgrubnej praca stosować gruboziarnisty tynk, ale teraz jest przydatna drobniejsze mielenie.

Aby w pełni wykorzystać równomiernie zastosować warstwę tynku jest wymagane do złożenia sygnalizatory z samogwintujących wkrętów, które działają jako punkty odniesienia dla poziomu. Płynął lub specjalne mieszanki gruboziarnistego wypełniacza.

Aby zmniejszyć dom nie miał wpływu na stan tynku jest wymagane, aby to samo elastyczne. Aby to zrobić, wzmocnionego tynku siatka z komórek 2 x 2 cm. Nałożyć go na dokładnie potraktowaną powierzchnię.

Tynk jest wymagany do wyschnięcia. To może potrwać nawet tydzień, a następnie można rozpocząć kolejny etap remontu.

Dziś jest bardzo popularny tynk, który posiada wysoką plastyczność, co zresztą nie jest szkodliwa dla zdrowia. Jeśli ściany są murowane domy, prace wykończeniowe wymagają specjalnego podejścia:

 • nakładanie podkładu na ścianach;
 • umieszczanie beacons;
 • nałożenie warstwy tynku;
 • Po wyschnięciu powłoki gruntowej;
 • Shpatlevanie nakładki wzmocnione siatką;
 • po wysuszeniu warstwy kitu, należy stosować kolejno dwukrotnie.

Ostatnia warstwa musi mieć sztukaterie drobnoziarnistej.

Jeśli tynk nakłada się w obszarach o wysokiej cieplnej wymaganej warstwy termoizolacyjnej. Gdzie jest mokro, – uszczelniania.

Po ostatecznym wyschnięciu wszystkich warstw trzeba sprawdzić jakość. Wymaga to mierzone i prostukat ściany. Jeśli rozwarstwienia i puste przestrzenie między warstwami nie występuje, wówczas będzie dźwięk dzwonka.

kit

Ten materiał eliminuje różne nieprawidłowości. To samo można zrobić z teksturą ściany wykończenia – wielopoziomowego tapety, tynki dekoracyjne i tak dalej.

Jeśli zamierzasz korzystać z teksturą tapety, szpachlowanie trzeba trzymać się z dwóch warstw. Jeśli ściany są malowane, plaster nakłada się warstwę 3-4. Najbardziej popularne mieszanina dzisiaj produkowane w Finlandii. Mieszanina najbardziej popyt na bazie kredy. W ten sposób osiągnie maksymalny komfort.

Płyty gipsowo-kartonowe

Predchistovaya wykończenie, którego zdjęcia można zobaczyć w wyrobie mogą obejmować gk panele. Jest to bardzo prosty, czysty i szybki sposób. Wadą tego materiału – wysoka cena.

Często korzystają ramkę do montażu płyt kartonowo-gipsowych z wyprzedzeniem. Przed nałożeniem materiału należy wyrównać arkusze, naciskając je ze sobą za pomocą szwów. Przy mocowaniu płyt powinny być umieszczone w szachownicę.

okablowanie

Kończąc Predchistovaya – to okablowanie i system ogrzewania. Na tym etapie zaleca się, aby połączyć się z procesu zawodowego, jeśli nie były takie. Jest to ważne, na przykład, w celu zapewnienia zgodności z przepisami Kodeksu Mieszkaniowego. W rezultacie, możliwe jest nie tylko w celu uniknięcia kary, ale także mieć pewność, że nie trzeba przerobić wszystko. Bez względu na to, jak istotne oszczędności w naprawach, na tym etapie, to należy zapominać o – okablowanie i system grzewczy musi być wysokiej jakości i poprawnie zainstalowana.

drzwi

W domu, który został przekazany w szorstkości, bardzo często nie ma drzwi między pokojami. Po zakończeniu wszystkich etapów wykańczania Predchistovaya należy je zainstalować. Najbardziej oczywistym rozwiązaniem – solidne drzwi z izolacją cech wysokiej dźwiękowych. Sztuki korzystnie w taki charakter, że zostanie połączony z przyszłym wnętrza.

okna

Zdjęcie Predchistovaya mieszkania wykończeniowe udowodnić, że są one umieszczone w dyspozycji właściciela Ponieważ okna. Nowoczesne budowniczych niezwłocznie plastikowych ramek, ale jeśli jakość lub projektu nie są spełnione, można dokonać instalacji tych, które są idealne dla swoich potrzeb, a resztę dekoracji domu.

Akceptacja mieszkania wykończenie Predchistovaya

Dzisiejsi klienci są bardziej wymagający, więc coraz częściej nie chcą przyjąć schronienie z szorstkości. W związku z tym, podpisanie aktu przyjęcia, należy upewnić się, że zawartość mieszkania deklarowanego w umowie. Mieć dobry powód, aby podpisać dokument, że ważne jest, aby wiedzieć, czego szukać na sprawdzeniu stanu apartamentu.

Predchistovaya dekoracji, którego naprawa jest wykonana przez specjalistów wiąże powierzchnie gipsowe powłoka. Wtedy następujące naruszenia są dopuszczalne:

 • nieprawidłowości pionowego 2 x 1 mm;
 • gładko profilowana powierzchnia może mieć nie więcej niż dwa małe defekty w czterech metr kwadratowy;
 • dobre wykończenie Predchistovaya – ta powłoka, na której nie powinno być pęknięć, odprysków, peeling, narzędzie śledzenia.

Wylewka betonowa musi być wolny od większych wad. Maksymalne dopuszczalne warianty:

 • Szorstkość nieprzekraczającym głębokość / wysokość 2 mm;
 • pod podłogą płytki powinny być wolne od defektów większych niż 6 mm wysokości;
 • nachylenia podłogi nie powinna przekraczać 2%, a co obszar nie powinien być dłuższy niż 5 cm;
 • skrzyżowanie z podłogi i ściany muszą być układane dźwiękoszczelne.

Kończąc Predchistovaya – jakościową przyczepność do powłoki gipsowej. To sprawdzić, można użyć stukanie: łomot mówi rozwarstwienia – musi być w akcie odbioru i transmisji.

Montaż okien, zrobione dobrze, to obejmuje następujące parametry:

 • umieścić okienny i zewnętrzne ściany boczne muszą być starannie formowana pianka składnik, który jest zamocowany wodoodporną powłoką;
 • drzwi i ościeżnice są otwarte bez wysiłku, w formie zamkniętej pasował;
 • ramki, szkło, parapet ma wady;
 • Okna posiadają wysokiej jakości wyposażeniem;
 • okienne w pomieszczeniu znajduje się na tym samym poziomie, bez kolidowania z wyjściem gorącego powietrza z systemu ogrzewania.

Jeśli wykryte słabo wykonane wykończenie Predchistovaya, aby rozpocząć naprawę, pomyśleć wcześniej. Najpierw musimy rozwiązać te wady na specjalnym formularzu, jest stosowany do akt odbioru. Wyeliminować małżeństwo jest zobowiązany do autora przez 45 dni. Jeżeli wady są zbyt poważne, można odstąpić od zakupu. W tym przypadku jest on zobowiązany zwrócić wszystkie pieniądze w ciągu 1,5 miesięcy.

Aby uniknąć problemów wynikających z niskiej jakości dekoracji, trzeba ostrożnie podchodzić wybór budowniczego. Można skontaktować się z właścicielami apartamentów już przekazany, co powie w jakim stanie były one umieszczone w momencie dostawy. Cokolwiek to było, najważniejsze – starannie skontrolować mieszkanie.