414 Shares 5052 views

numer katastralny – doskonała ochrona oszustwo

numer katastralny – nowoczesna koncepcja, która pojawiła się w życiu codziennym Realtors w 2013 roku. Za datę jego wprowadzenia do obiegu jest bardzo ważne, ponieważ jest z tego punktu do każdej transakcji nieruchomości, czy konieczne będzie sprzedaż, darowizna lub wymiana przedstawić wartość alfanumeryczną.


Cechą charakterystyczną jest to, że nie powtórzy się na terytorium Federacji Rosyjskiej. Oznacza to, że dla każdej określonej liczby leży dokładnie jedną pewną część. Zmień otrzymaną wartość nie może być, ponieważ jest przypisany nieruchomości zawsze.

Naturalnie, ustawa przewiduje sytuacji, w której numer katastralny może zostać zastąpiona. Sytuacje tego rodzaju mogą obejmować zniszczenie mienia jako jedną całość i niepodzielnej jednostki. Takie zdarzenia mogą obejmować sytuację, w której jedna część jest podzielona na dwie różne, lub gdy kilka działek, są łączone w jeden. Wówczas właściwość zostanie zmieniona, a on jest przypisany nową wartość alfanumeryczną.

Rosreestr – korpus z katastralnego rejestracji, istniejące na terytorium Rosji, daje numer katastralny działki z decyzją o jego rejestracji. Ta wartość alfanumeryczna przypisana do jakiegoś powodu, ale na podstawie przedstawionych dokumentów, że dla różnych rodzajów nieruchomości będzie wyjątkowy. Tak więc, w celu prawidłowego zarejestrowania ziemi, konieczne jest zapewnienie działalności geodezji. Jednocześnie decyzja zarejestrować strukturę lub struktury muszą mieć dokument – plan techniczny.

Główną zaletą powstania takiego prawa jest to, że nie ma potrzeby, aby dostarczyć papierową wersję paszportu dla nieruchomości. numery katastralne będą przechowywane w rosyjskiej rejestru, co oznacza, że zmniejszenie liczby dokumentów w rękach ludności, to upraszcza proces wymiany, darowizny lub sprzedaży budynków lub działek. Jednocześnie zwiększa przejrzystość tego procesu: po obu stronach teraz będzie kontrolować, co ich sprzedaży lub kupna. Wprowadzenie obowiązkowej rejestracji zmniejszy procent oszustw i pomóc przeprowadzić czystą i uczciwą ofertę.

Numer przypisany na działce rejestracyjnym lub struktury, należy zawierać następujące wartości:

  • obręb – obszar, jak również przedmiotem Federacji Rosyjskiej, która przeprowadziła rejestracji gruntów.
  • Obszar katastralny – mniej niż jeden obszar administracyjny, część przedmiotu kraju, w którym jest jeszcze mniejsze jednostki kontrolne.
  • Katastralny czwarta – jest to obszar, który obejmuje małe miasteczka. Mniejsza jednostka rachunkowość, która może pomieścić obiekt jest bezpośrednio rejestrowane.
  • Najnowszym wartość zawartych w paszporcie jest numer katastralny.

Wszystkie te wartości razem pozwalają stworzyć unikalną kombinację, która nie powtarza się na terytorium kraju. Ochrona ta umożliwia śledzenie wszystkich transakcji z obiektami, unikając w ten sposób oszustwa. Oczywiście, to komplikuje proces przekazywania i sprzedaży nieruchomości, ale taki poziom ochrony wymaga trochę poświęcenia komfortu.