707 Shares 2961 views

Z ilu godzin i ile sprzedawać alkohol w dużych miastach rosyjskich?

Pytanie zmniejszenie picia ryzyka jest nadal aktualne w naszym kraju. W ostatnich latach regularnie, aby wprowadzić pewne zmiany do przepisów regulujących zasady realizacji tych produktów. Na podstawie zatwierdzonych standardów w dokumentach jakiejkolwiek organizacji, której profil działania bezpośrednio związane z alkoholem, wskazany przez ile godzin i ile na sprzedaż alkoholu, twierdzy i do kogo. Rozważmy podstawowe zasady marketingu „odurzający”, zwłaszcza z prawem regionalnych, odpowiedzialność za naruszenie reżimu, a także opinie ekspertów rządowych na ten temat.


handel rama zatwierdzony czas prawo w alkoholu

Kolejność realizacji duchów i innych przepisów regulujących kwestie w tej dziedzinie na poziomie krajowym, zostały zatwierdzone w 1995 r. Następnie okresowo wprowadzać zmiany do tej ustawy, ostatni z nich – w lipcu 2011. Według dostosowań określonych konkretnych terminów do obrotu mocnych napojów alkoholowych. Dzięki ile i ile godzin sprzedaży alkoholu, a raczej kiedy można go sprzedać w sklepach, supermarketach i innych placówkach publicznych? Zakaz ma zastosowanie jedynie do godzin nocnych. W ciągu dnia uchwały w sprawie realizacji działania od 8.00 do 23.00 po południu. Jednak te środki ograniczające mają swoje własne cechy w różnych regionach. Rozważmy, na przykład, o ile i ile sprzedawać alkohol w Moskwie i innych miastach.

Regionalne przepisy zakazujące sprzedaży alkoholu

Samorządy mają prawo do wprowadzania poprawek do prawa. Tak więc, podczas gdy sprzedaż mocnego alkoholu w regionie Stawropol ustawiony jest od 10.00 do 22.00. Tryb bardziej „twarde” w Petersburgu. Tutaj tylko sprzedaż zaczyna się od 11.00, kolejny wskaźnik jest podobny. Region w Moskwie „obcięte” czas dodawane rano i wieczorem (11 ograniczenie do 21). Innowacje nie należą do głównego miasta kraju. W stolicy, z ile i ile sprzedawać alkohol? Moskwa przylega ogólnopolski harmonogram. Wyjątki od reguły stosuje się tylko do załączonego Krymie. Jak działa prawo w tej dziedzinie?

Sprzedaż alkoholu w leczeniu Krym

Tak więc, w nowych regionach o ile i ile sprzedawać alkohol? 2014 to okres przejściowy na Krym, więc wiele przepisów do przyłączenia się do Federacji Rosyjskiej, półwysep jest wciąż nie w pełni działać, w tym zakaz sprzedaży alkoholu w nocy. Ten dokument prawny wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2015. Jednak pomimo tego, niektóre z Krymu mają własne przyjął ustawę, nie czekając do kompetencji prawnych władz federalnych. Dzięki ile i ile sprzedawać alkohol, na przykład, w Sewastopolu? Jeszcze w maju i. o. gubernator miasta została podpisana i weszła w życie prawo zakazujące sprzedaży wódki w nocy od 23.00 do 8.00 pm.

Co nie jest objęte zakazem?

Prawo stanowi, że nie można sprzedawać w nocy z napojami tylko mocne napoje alkoholowe. Beers, że nie stosuje się zatem interesy miłośników płynnych piana nie powstrzymał. Napój ten może być, jak wdrożyć i kupić o każdej porze dnia. Czy istnieją pewne wyjątki dla „odurzający”? Organizacje zaangażowane bezpośrednio gastronomicznych (restauracje, kawiarnie itd. D.), autoryzowany sprzedaż alkoholi przez całą dobę. Ale można go używać podczas bezpośrednio tylko do instytucji, czyli „bez przeprowadzania” poza granicami. Nie zawsze przestrzegane zasady sprzedaży. Czy jest jakaś odpowiedzialność za naruszenie, w tym z tytułu sprzedaży towarów w sklepach internetowych?

Odpowiedzialność za naruszenie reżimu tymczasowego sprzedaży alkoholu i „wirtualnej” obrotów

Niestety, wiele z naruszeniem zasad, pomimo znacznych kar za nielegalną sprzedaż. Za organizację jego wielkość waha się od 50 do 100 tysięcy rubli. A „strata” osobiście szef będzie kosztował 5-10 tysięcy rubli. Ustawa ma zastosowanie również do sprzedaży przez Internet, gdzie nie można odpowiedzieć na pytanie, ile i ile sprzedawać alkohol. W tym przypadku, karze każdej sprzedaży napojów alkoholowych o każdej porze dnia. Wszystkie te restrykcyjne przepisy, określające procedurę sprzedaży alkoholu, niestety, bardzo trudne do zastosowania do zakupów online, ponieważ oficjalne pozwolenie na realizację tej formy nie istnieje. I podobno tam jest, w niektórych przypadkach, na przykład handlu. Kupić praktycznie zaproponował na przykład zapalniczki, a to już jest w alkoholu prezent. Po wykryciu e-commerce Realizator faktów natychmiast blokowana, a właściciela adresu IP podlega karze grzywny do 1 mln rubli. Dla urzędników jego wielkość wynosi do 50 tys. RUB.

Pozytywnym przykładem dla innych krajów

Według ekspertów rządowych, konieczność wprowadzenia istotnych zmian do ustawy regulującej czas sprzedaży alkoholi. Na przykład, proponuje się wprowadzenie zakazu realizacji alkoholu po godzinie 20:00 oraz w weekendy. Ponadto podniósł kwestię podniesienia wieku w którym mogą kupować „odurzający”, do 30 lat. Niektóre podobne zasady dobrze ugruntowane w Skandynawii. Z ilu godzin i ile sprzedawać alkohol, na przykład w Finlandii? W tym kraju, jego realizacja jest dozwolone tylko w określonych sklepach, które, nawiasem mówiąc, w weekendy (sobota i niedziela) nie działają. W tygodniu godziny od ich otwierania – 9,00 i zamykania zmienia się w różny sposób – od 18:00 do 20:00. realizacja noc jest dozwolony tylko w barach i restauracjach. Takie drastyczne środki, a na pewno nie byłoby zbędne do naszego kraju. Jest możliwe, że podczas gdy większość wolałaby spędzić większość weekendów z przyjaciółmi lub rodziną w przyrodzie, ale bez typowych butelek piwa.