651 Shares 6235 views

Usuwanie bicia: czas. Usuwanie bicie: procedurę

Niestety, współczesna kultura jest, że walki są bardzo powszechne, szczególnie w pobliżu nocnych klubów i barów. Często jest to alkohol powoduje to zachowanie. Jednakże istnieją przypadki przemocy domowej. Pomimo powodu usunięcie bicia (procedura jest przeprowadzana biuro obdukcji) jest koniecznością, aby pomóc bronić swoich praw i chronić siebie. Teraz spójrzmy bardziej szczegółowo wszystkie niuanse sprawy.


Koncepcja i oznak bicia

Są celowe zadawanie obrażeń fizycznych o różnym stopniu ciężkości rąk lub stóp. Co więcej, sytuacja ta jest często sprowokowany i celowe.

Dodatkowe funkcje można zidentyfikować takie bicie:

– Stosowanie 2 lub większej ilości stłuczki, a także aktów przemocy, które sugerują obecność bólu fizycznego.

– Jeśli sytuacja powtarza się zbyt często, to nazywa się torturą. Jest uważany za celowe kpiną z człowieka, który jest moralny i fizyczny.

– ból fizyczny. Ale to powinno spowodować to hit, a nie jego konsekwencje.

Kolejność działań

Nieco później, dowiedzieć się, gdzie można dostać się na badanie i jakie są jej warunki. Usuwanie bicie jest sekwencją działań, a można to zrobić na dwa sposoby: samodzielnie i przy pomocy policji. W pierwszym przypadku, trzeba będzie wykonać następujące czynności:

– Zadzwoń na pogotowie, gdzie będziesz mieć pierwszej pomocy i rozładowywana pomocy. Dokument zostanie wskazany wszystkie obrażenia, ich rodzaj i nasilenie, jak również stosowanie i utrwalenie pokonując w placówce medycznej.

– Napisz wniosek i przesłać go na policję. Ponadto powinien on być jak najbardziej szczegółowy opowiedzieć wszystkie szczegóły tego, co się stało.

– Proszę przejść to badanie (badania). W tym przypadku osobistej obecności pracownika MEA nie jest wymagane. To może wydać opinię na podstawie zaświadczenia od centrum urazowego.

Jeśli zdecydowaliśmy się natychmiast skontaktować się z organami prowadzącymi dochodzenie, sekwencja działań jest następujący:

1. napisać oświadczenie do policji.

2. Przejdź przez obdukcji lekarskiej. To sprawia, że pracownik organów śledczych.

Teraz, gdy usunięcie niektórych terminów pobicia doszło i odnotowano, policja ma prawo do wszczęcia postępowania karnego.

Kiedy należy skontaktować się z ekspertami?

Należy zauważyć, że żadnego konkretnego okresu bo nie wszystkich procedur. Jednak lepiej jest zrobić w nadchodzącym czasie. Usuwanie bicie w ciągu pierwszych dwóch dni po incydencie pozwoli wyciągnąć pełny obraz zbrodni.

Ponadto wczesna wizyta u lekarza będzie można uzyskać pierwszą pomoc, która pomoże utrzymać zdrowie i uniknąć powikłań. Ponadto, eksperci będą mieli szansę na świeże ślady na ciele w celu określenia kwalifikacji przestępstwa, okoliczności jego popełnienia, motywów atakującej, dokładnej daty zdarzenia. Ponadto, badacze będą mogli ustalić związek przyczynowy z wykroczenia.

Gdzie i kto przeprowadzić inspekcję?

Tak, to był specjalny Biuro Ekspertyz Sądowych, która musi mieć licencję na przeprowadzenie takich działań. Zgodnie z danymi zapisanymi w normalnej klinice, sprawa karna nie jest podekscytowany. Należy zauważyć, że w celu uzyskania akt obdukcji lekarskiej jest to możliwe, a w prywatnej organizacji, jeśli jest licencjonowana. W tym przypadku będzie ona wypłacona. Jeśli trzeba wyjąć baterię, procedura wymaga udziału specjalisty, który powinien dokładnie zbadać cię, aby naprawić wszystkie szkody dla organizmu, w celu oceny stopnia ich nasilenia. Ponadto, lekarz określa sposób, w jaki została zniweczona. Dla przypadku mogą towarzyszyć zdjęciami przedstawiającymi bicia.

Jeśli przeszły obdukcji, usunięcie bicie jest uważany za ważny i może doprowadzić do wszczęcia postępowania. Głównym zadaniem jest określenie usługi świadczone przez pobicie ze wszystkimi konsekwencjami.

Bardzo często, ofiara zostaje wyznaczony przez stronę, która pierwsza złożyła wniosek o przestępstwa. Jednak to może być inicjatorem konfliktu, a oskarżony poniósł wiele więcej. W tym przypadku kontrola pomoże Ci zrozumieć, kto ma rację, a kto nie.

Informacja o usunięciu bicia umożliwia ofiarą szukać sprawiedliwości i szkody materialne. To nie ma daty ważności, jeśli bicie zostały usunięte w czasie i prawidłowo.

Daty (usuwanie bicia nie może zostać przełożone) są niezbędne do zakwalifikowania przestępstwa. Jeśli zaangażowane lub dotknięte moll, może reprezentować swoich rodziców w konflikcie.

Co może być zastosowana kara?

Tak, jak każde inne przestępstwo, powodując fizyczne szkody osobie jest karalne. Naturalnie, rodzaj kary będzie zależeć od kwalifikacji przestępstwa, ciężkość stanu chorego, motywy atakującego i inne niuanse.

Jeśli doszło do pojedynczych ataków lub gwałtowne działania, może zostać ukarany grzywną 5 niebędącej podatnikiem minimum 200 godzin obowiązkowych E- prac poprawczych pracy, aż do jednego roku lub 3-miesięcznego aresztu.

Jeśli doszło do napadu grupy lub torturować ofiarę z zagrożeniami dla jego rodziny, to nie ma już przestępcą może wstać do 5 lat pozbawienia lub ograniczenia wolności.

Często zdarza się, że strony nie zgadzają się spokojnie i zgodzić się na naprawę szkód bez zmuszony przez sąd.

Przydatne porady prawne

Gdzie udać się po usunięciu bicia, wiesz. Teraz zwróć uwagę na kilka zaleceń, które dają profesjonalnych prawników:

– Staraj się unikać konfliktów i nie sprowokować bójkę w każdy możliwy sposób.

– Jeśli trafisz, krzyczeć i hałasować jak najwięcej, tak że słychać sąsiadów i innych świadków. Tak będzie łatwiej dowieść swoich racji.

– Podczas przesłuchania policja spróbować, aby poinformować go dokładnie i zgodnie z prawdą, jak to możliwe. Nie ukrywaj niczego.

– Nie ukrywam pokonując problem, zwłaszcza jeśli występuje regularnie. Jeśli sprawca jest karany, nie zatrzyma się, a pewnego dnia może nawet zabić.

Teraz już wiesz gdzie się zwrócić do bicia ulg i co robić dalej. To wszystko. Zachować zdrowie i być ostrożnym!