107 Shares 2815 views

Co robić w pracy, gdy nie ma nic do zrobienia „pożyteczne” czas

Odpowiedź na pytanie w tytule zależy od motywacji pracownika, stopnia jego naturalnego lenistwa i arogancji, która może sobie pozwolić. Ostatnim kryterium poziomu wykształcenia i inteligencji ludzkiej. Co dziwne, ale pytanie brzmi: „Co robić w pracy, gdy nie ma nic wspólnego” – podano tylu uposażonych osoby. Dziwne z kilku powodów. Po pierwsze, może to oznaczać, że dana osoba jest „nie na miejscu”, i jest to albo nie są świadomi swoich obowiązków, lub jest on po prostu nieciekawe. Po drugie, jeśli praca nie ma nic wspólnego, to pracownik może być próżniak i jego zwolnienie – kwestia czasu. Oczywiście, nie może być więcej, a czynniki poza kontrolą personelu i wynikające z działań w zakresie zarządzania (na przykład, brak pracy, brak warunków, które są niezbędne do wykonywania obowiązków zawodowych, i tak dalej).


Nic nie robić w pracy: jak spędzić czas na karierę

Jeśli nie uważają tych, którzy szczerze nie są zainteresowani w pracy i po prostu usiąść przydzielonego czasu, użyteczne lekcje w takich okresach zawsze będzie. Zdarza się, że na pytanie: „Co powinienem zrobić w pracy, gdy nie ma nic do zrobienia” – wydaje się nieuzasadnione. I zawsze mają, że po prostu trzeba przeprowadzić audyt przypadków, w których istnieją pewno niedokończone zadania wcisnąć „bok”. Eksperci o zarządzaniu czasem jest tak poradził napełnianie otrzymanego „okno” wolny. Jest to najbardziej skuteczny sposób, aby odpowiedzieć na pytanie: „co robić w pracy, gdy nic innego nie robić” Gdy wszystkie toczące się sprawy zostaną przeprowadzone, czy nie ma tam (co zdarza się bardzo rzadko), ci sami eksperci radzą, aby użyć „proste” jak cenną sposobnością doskonalić swoje umiejętności (jeśli dążą do kariery). Czytaj książki na swojej specjalności, badania lub powtórzyć gramatykę języka obcego, podnieś niezbędne do rozwoju osobistego kursów – to, co można inwestować w swoją przyszłość. Nie zabrania logiczne, strategiczne lub rozwiązywaniu problemów, rozwijanie aktywności mózgu.

Co robić w pracy, gdy nie ma nic do zrobienia

Jest jeszcze jedna rada na temat efektywnego spędzania wolnego czasu: można wykonać czyszczenie na pulpicie. Jest to przydatne do wnętrza, a ponadto, porządkuje myśli w głowie. Są szanse, że po tym, zachęcamy do podjęcia sprawy, których realizacja odroczeniu.

mają kontakt

Można rozmawiać z kolegami, którzy podobnie jak ty, są wolne od pracy. Ale zrobić to efektywnie zbyt: nie myć się kości początkujących lub przełożonych, a także komunikować się na profesjonalnych tematy, dyskutować bieżący projekt lub zaplanować nową sugestię make efektywności w pracy przedsiębiorstwa. Naladte kontakt z tymi, z którymi masz napięte stosunki, zrozumieć, jeśli nie jest w konflikty, uzyskać nowe znajomości wśród personelu. Nie bój się podejść władzom sensowne sugestie lub porozmawiać o swoich szansach w firmie. Odpowiednie głowice po prostu zadowolony ta inicjatywa i dialog. W artykule celowo nie dał rady siedzieć w sieciach społecznościowych, gier ośmieszać, palić, aby omówić kolegów, make-up lub poddać się romansu – te rzeczy nie robią nic dobrego.