438 Shares 2267 views

woskową pieczęcią z rejestracją prezenty


Wszyscy wiemy, że nasi bliscy prezenty, rękodzieło, najbardziej wartościowe, niż nieczuły pamiątki zakupione w supermarkecie po drodze kupić chleb lub kiełbasy. Są one znacznie bardziej szczery i czuły i po prostu odzwierciedlać prawdziwy stosunek do osoby, do której jest on oznacza. Ale co, gdy trzeba dać prezent dla kogoś, kogo nie wiedzą? Na przykład, kolega z innego wydziału lub dziewczynki, twój brat młodego człowieka, ale nigdy nie wiadomo, kto to może być trochę! Tutaj jest to self-made arcydzieła wyraźnie niewłaściwe. Tylko jedno wyjście – on i wejście – w sklepie! Sprzedam piękną torbę i pieczęć z wosku! Co wybrać, aby mieć dar, nie będzie absolutnie nieistotne. Najważniejsze – to stylowy pakiet ze starym woskową pieczęcią. To miejsce, gdzie można pokazać swoją twórczą naturę!

Trochę historii

Jak wiecie, w średniowieczu, wszystkie koperty uszczelnione z woskową pieczęcią. To był integralną rytuał. zostały one wykonane z żywicy lub smoły, biała lub żółta wosku. Od tego czasu ludzie starali się, aby drukować bardziej wytrzymałe dodając wszystkie nowe elementy – wosk pszczeli i kitu. Następnie, w 16 wieku, ludzie zapoznali się z wosku, która całkowicie zastąpiła woskową pieczęcią. Został przywieziony z Chin hiszpańskich odkrywców. Po tym 18 wieku zaczął używać wosku, a nie tylko do uszczelniania ważne wiadomości, ale także do uszczelniania butelek i więcej.

Wróćmy do nowoczesnych opakowań

Tak, można dokonać najzwyklejszym błyskotki niezwykły i elegancki prezent! Proponujemy podjęcie następujących produktów w sklepie:

  • papier pakowy lub tkaniny (jeśli obecny już w polu), lub worek bielizny (jeśli to naprawdę nie będzie owinięte);
  • Złota koronka (srebrny lub inny do wyboru) lub żakardowe wstążki;
  • główny składnik … wosk pieczęć z monogramem unikatowy!

Ten pakiet będzie miała ponad 100% z uwagi, więc nie można się martwić o to, co on sam prezent komuś się to nie podoba. Ludzie lubią historie, ale po prostu dał ekskluzywną rzecz, podsycane przez magię przeszłości.

opłatek

Obecnie istnieje ogromna ilość materiału, które doskonale radzą sobie z wysokiej jakości imitacji starożytnych wrażenie. To może być stopiony plastik zamiast wosku, a rola znaku doskonale grał najczęstsze metalowe guziki. Wszystko to można łatwo znaleźć w każdym domu pole do robótek. Jednakże, jeśli chcesz, aby prawdziwe pieczęcie woskowe potem trzeba tylko trzy składniki. To proste!

  1. uszczelnienie metalowe. Można kupić gotowe w sklepie, i można zamówić z panem własnego wykluczają. Może być wyświetlany piękny monogram lub inicjały, także pieczęć wosk jest mały motywem zdjęcia. Na przykład, na wesele – gołębie lub serca, urodziny – kwiaty i kieliszki wina (lub brandy – dla mężczyzn);
  2. Kolorowy wosk. Jest to główny składnik, tak aby traktować poważnie swój wybór. Kolor jest bardzo ważny. W starym białym woskową pieczęcią na liście oznacza, że w środku jest zaproszenie na wesele, a czerwona – że w dokumentach lub jakiejś ważnej wiadomości. Sam Sam wosk jest sprzedawana w kawałkach lub granulek. Również jest w postaci świec – jest najbardziej wygodna opcja, ponieważ proces jest formowana, łatwiejsze do brzydoty. Po prostu trzeba podpalić wosku knota i kroplówki.
  3. Twórcze podejście do projektowania prezent. Ale z drugiej strony, gdzie się bez niego obejść! Tak, wymyślać i trochę poćwiczyć, masz wspaniałą uszczelnienia wosku, które ozdobią każdą opakowania. W razie potrzeby możliwe jest dołączenie suszone kwiaty lub koralików – wszystko zależy od okazji i nastroju.