180 Shares 7273 views

Wieczne wakacje – to Gucci Rush 2

Ciepły i niezwykle pociągający zapach Gucci rush 2 został wydany w 2001 roku jako kontynuacja ukochanego pierwszego zapachu marki. Wybitne cechy perfum – czułość, zabawy, lekkość i seksualności. Jest uniwersalny, odpowiedni dla kobiet w każdym wieku i statusu społecznego, a zarazem wyjątkowy. Perfumy są bardzo odporne, ale zapach jest dyskretny, tworzy wokół jego właściciel ciepłej, przyjemnej atmosferze. Dlatego kobieta, która wybiera Gucci Rush na 2, nie można lekceważyć. Perfumy jest idealny do codziennego użytku i do publikacji. Ze względu na swoją wszechstronność, to po prostu nie może być nie na miejscu.


Wielu wierzy, że duchy „Gucci Rush,” bardziej nadaje się do młodych dziewcząt, pełnych energii i witalności. Być może podobny znak na smak pochodzi z faktu, że jej założyciel – Michel Almayrak, czerpał inspirację z życia kochanków flirtować i rozrywki. Według niego, duchy zbliżyć się do dziewczyny, która nie może znieść nudnej rutyny i codziennych zmartwień w życiu jest miejsce tylko zabawa, wakacje i nowe znajomości. Jednak zapach jest w stanie podkreślić jego właściciel silny charakter, wolę i połysk, wybierz go z tłumu i uczynić jeszcze bardziej atrakcyjny i interesujący niż jest w rzeczywistości.

Gucci Rush 2 znakomity aromat i jest idealny do użytku zimowego i letniego. Łączy on w sobie nuty piżma, wszystkie rodzaje zapachów kwiatowych i drzewnych, które są w stanie sprawić, że obraz kobiety jest cieplej na zimno zimno, aw lecie ciepło, aby nadać jej uczucie świeżości i chłodu. Ponadto, wiele pań, które doświadczyły danych perfum na sobie powiedzieć, że są namacalne, nie tylko receptory węchowe, ale również smak. Ten zapach jak słodki koktajl w nocnym klubie, pobudza wyobraźnię i pozostawia mocny doświadczenie świętowania i niekończącą się zabawę.

Aromat, który ukazał się ponad dziesięć lat temu, wciąż nie stracił wszystkich swoich fanów. Liczba jego zwolenników i wielbicieli pomnożyć co miesiąc, co tydzień. A wszystko dlatego, Gucci Rush 2 – to zapach, który pobudza zarówno wyobraźnię i wspomnienia. Czuło całe piżmowy i nutami drzewnymi w połączeniu z naturalnymi aromatami kwiatowymi, które przypominają powiew wiosennego wiatru, zapomnieć, jest to niemożliwe. Są to duchy, które uczynią ktoś cię pamiętać, zawrócić po nim, pozostawi na zawsze w pamięci moment spotkania z pięknym nieznajomym.

W porównaniu z innymi obecnymi smaków do Gucci Rush 2 cena jest ustawiona bardzo demokratyczne. Niech te duchy sam może każdy przeciętna kobieta. Warto zauważyć, wybitny projekt pakietu – Przezroczysty Różowy butelki o prostokątnym kształcie, który jest zawsze pod ręką, aby nosić. Jest zatem być nieodparty do duchów Michel Almayraka o każdej porze dnia i nocy, gdziekolwiek jesteś. Robią ścisłe i wizerunek firmy bardziej delikatne i romantyczne, a pani w wieczorowej sukni da więcej seksu, blichtru i przepychu.