237 Shares 6651 views

Najlepsze tradycje pielęgnacji włosów: paleta kolorów "Capus"

Farba na włosy rosyjskiej produkcji z firmy handlowej "Kapus" została wydana tak samo jak profesjonalna, masowa i medyczno-kosmetyczna. Barwienie jest powszechnie stosowane w specjalnych salonach, jak iw domu.


Charakterystyka środka zaradczego

Chcę natychmiast zauważyć, że paleta kolorów "Capus" jest stale aktualizowana. Autorzy kolekcji regularnie rozszerzają asortyment zgodnie ze trendami mody i odkryciami z zakresu kosmetyków do włosów leczniczych i profilaktycznych. Same preparaty kolorystyczne są produkowane przez europejskie przedsiębiorstwa, przechodząc podwójną kontrolę jakości – zachodnio-rosyjski. Za pomocą tego narzędzia można całkowicie ukryć szare włosy, osiągnąć efekt brązowania, dokonać korekcji kolorów, całkowicie zmienić dźwięk i odcień loków. Paleta kolorów "Capus" różni się szerokim zakresem kolorów, dlatego wszyscy, którzy chcą go używać, odnajdą sobie najbardziej odpowiedni wariant. Niewątpliwie plus środki – trwałość enzymów kolorystycznych, w wyniku czego farba jest zmywana dopiero po 6-8. Myciu głowy. Doskonałe chwile na szarych włosach. Tak więc paleta kolorów "Capus" i ich miękka formuła terapeutyczna dbają o piękno, zdrowie, promienną kondycję głowy.

Kolor nasycony i odporny

Pomimo różnorodności wysokiej jakości produktów do farbowania dostępnych w arsenale profesjonalnych fryzjerów i stylistów, mistrzowie chętnie współpracują z innowacjami, które pomagają im doskonalić swoje umiejętności. Paleta kolorów "Capus" odpowiada najwyższym wymaganiom stawianym przez fryzjera. Stosując odpowiedni kolor, mając duży wybór, pan i piękno naturalnych włosów podkreślą, a nowy ekscentryczny, skuteczny obraz stworzy.

Cechy zamawiania i numerowania odcieni
Opracowanie zakresu barw produktu, Jego twórcy próbowali opracować zrozumiały schemat, dzięki czemu konsumenci mogliby łatwo nawigować. Każdy pakiet produktów jest dostarczany z instrukcją wkładania. W niej znajduje się podstawowa paleta farby "Capus" – przedstawia się zdjęcie i numer koloru. Jeśli jednak czegoś nie zrozumiesz, lepiej skonsultuj się z salonem lub fryzjerem. Jeśli używasz go samemu, powinieneś zwrócić uwagę na fakt, że każdy odcień we wspólnej palecie jest wyposażony w własne oznakowanie. Na przykład, rysunki 7.44 o nazwie "intensywny miedzi blond" są odszyfrowywane w następujący sposób: pierwszą cyfrą jest całkowita głębia i nasycenie koloru dźwięku. Druga cyfra – 4 – wskazuje, jaki jest cień. Trzecia cyfra, w tym przypadku również 4, wskazuje dodatkowy kolor, który towarzyszy głównej. Czasami oznaczenie składa się z dwóch cyfr. Jak widać, farba "Capus", paleta kolorów jest dosyć dostosowana do potrzeb konsumentów.

Dodatkowe korzyści

Pozytywne sprzężenie zwrotne i właściwości farby uzyskano nie tylko dzięki wysokiej trwałości i jakości plam, ale także innych właściwościach produktu. Substancje składowe chronią nie tylko powierzchnię włosów, ale również penetrują głęboko wewnątrz, tworząc tarczę przed negatywnym wpływem otoczenia zewnętrznego, warunków pogodowych, chemii kosmetycznej, urządzeń elektrycznych (suszarki do włosów, szczypce, żelazka). Jednym z głównych elementów ochronnych farby jest zhydrolizowany jedwab pokrywający każde włosy warstwą ochronną. Efekt produktu jest łagodny, czysty, delikatny.

Piękno włosów jest w twoich rękach!